,,Lancet' Sp.zo.o -Brico Marche - market budowlany

Inowrocław

Opinie o ,,Lancet' Sp.zo.o -Brico Marche - market budowlany

anonim 2010-03-23 12:27:36
brak fachowej obslugi, bezczelnosc kierowniczki sklepu - chodzi nadundana i mysli ze jest wielka pania. po prostu jeden wielki syf
2013-10-04 21:24:43
Tak zgadzam sie kierowniczka chodzi po sklepie jak szefowa, zwłaszcz gdy prezeski nie ma w firmie, pokazuje zły przykład pracownikom, a to podpalanie papierosów w sklepie to juz wielka przesada. Mam nadzieje, ze Pani prezes cos z tym zrobi bo psuje całą opinie sklepu. Wielki minus za to.
Grzegorz 2013-10-04 21:26:45
No widzę , ze dużo osób to zauważyło zgadzam sie w 100%
Były klient brico Inowrocław 2014-06-12 23:11:36
Obsługa do d... Tylko sie chowa przed klientami albo nic nie wie, albo ich nie ma! Jedynie razem w grupie potrafią stać i rozmawiać albo palić papierosy na sklepie! Nie polecam w Nomi to chociaż obsługa jest na sklepie w miarę miła.
Klient RP 2015-02-06 09:56:05
ten sklep to katastrofa , jakie to obrażone jak się o coś poprosi ...czasem musze coś w tym burdelu poszukać i chcę wiedzieć gdzie.... poza jednym gościem którego pamiętam ....pracował ze dwa ...dwa i pół roku temu ...temu chopakowi to chwała ...ja byłem w szoku jak do mnie podszeł sam zapytać w czy pomóc , fachowa obsługa doradztwo i liczyć umiał w pamięci ...a gdzie się podział? pewnie pracuje u konkurencji z mądrzejszymi ....poza nim nie było nikogo kto zna sie tam na czymś ...masakra kukurydze tam posadzić
helios 2016-04-20 20:06:13
no, brico-marche ostatnio robi się coraz bardziej modne. Niedługo będą wiedli prym. Szkoda, że nie szukają pracowników akurat tu
Zostaw swoją opinię o ,,Lancet' Sp.zo.o -Brico Marche - market budowlany - Inowrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,Lancet' Sp.zo.o -Brico Marche - market budowlany