Opinie o SABNER Michał Paszek w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SABNER Michał Paszek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SABNER Michał Paszek o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SABNER Michał Paszek w Bielsko-biała

XTZ Nowy wpis

Szkoda czasu od dłuższego czasu szukają programisty maszyn - wyślesz CV, to dostaniesz linka do zrobienia testu na inteligencję :D I na tym się kontakt urywa, szkoda czasu

Jaki jest styl zarządzania w SABNER Michał Paszek?

Siwek Mateusz

Hmmm po tak wielu latach odkad juz w Nekers nie pracuje, jakoś emocje opadły. Zostało trochę dobrych wspomnien z czasów kiedy w Nekers liczyla sie zaloga. Nie mam nic do pana Michała Paszka, zwolnił mnie, bo po prostu miałem wywalone na robote i do niej nie chodziłem. Ale pamiętam jego brata - Piotrka, jaki był strasznie przemądrzały, robił mi szkolenia z obrobki stali nierdzewnej, gdzie jego technologia, parametry, pozostawiały wiele do życzenia, frez potrafił sie złamać na pierwszym rowku, takie szkolenia mi robił. Swietnego tokarza zwolnil tylko dlatego, ze tamten nie pozwolil sie (usunięte przez administratora)mu do roboty. Minęło naprawdę wiele lat, od tamtego czasu zdążyłem wykonać parę projektów w innej firmie dla ESA - tak, po raz kolejny wyfrezowałem coś, co poleciało w kosmos, ba, dla uniwersytetu rakiete suborbitalna wykonalismy, wyfrezowalem robota podajacego czesci do naszej tokarki, siedzenia dla biznesowej klasy boeinga, nawet wykonywalem detale dla maszyn zaiss, a te mierza z dokladnoscia do czterech miejsc po przecinku. Duzo nauczylem sie w Nekers, ale byl to dopiero poczatek. Pamietam jak wkurzylem sie kiedys na tego Piotrka, bo to (usunięte przez administratora) byl, bez wiekszego pojecia o obrobce skrawaniem i powiedzialem ze moge stanac z nim do zawodow i bym go zjadl w konkursie na to, kto szybciej wyfrezuje dany detal. Teraz nie musze sie z nikim scigac, sztuka i profesjonalizm to praca na mikrony, uzyskiwanie wymiarow H od pierwszego strzalu, a ilosc branz z jakimi mialem do czynienia sprawiaja, ze nie mam najmniejszych problemow z opracowaniem technologii. Tylko to jest to co ludzie mowia o tej firmie, a czego oni chyba nie sluchaja. Mysla ze sa tacy madrzy i tyle wiedza o obrobce, zaledwie w paru branzach funkcjonowali, a pierwsze maszyny jakie mieli to Haasy...i mnostwo nierdzewki na niej obrabiali. Z jednej strony bylo fajnie jak firma dopiero zaczynala, z drugiej juz wtedy traktowali mnie z przymruzeniem oka :D a ja im pokazalem jak sie przyrzady frezuje i miekkie szczeki, oni wszystko w imadlo mocowali w zwykle proste szczeki :D w perspektywie lat i ilosci osob ktore poznalem i ktore przekazaly mi swoja wiedze, zarowno jak i w ilosci osob ktore z pod mojego skrzydla wyrosly na dobrych obrobkowcow, to tak teraz sie smieje z politowaniem w strone tego zadufanego Piotrka, ktory mysli ze tyle potrafi, a nie ma pojecia ile jeszcze sie musi dowiedziec Mimo wszystko pozdrawiam Mateusz Siwek - technolog obróbki skrawaniem :)

Wiktoria
@Siwek Mateusz

Mateuszu tego wszystkiego nauczyłeś się w tej firmie czy już zostałeś zatrudniony jako pracownik doświadczony? Brzmi to bardzo interesująco i zastanawiam się czy firma organizuje dodatkowe szkolenia (poza wewnętrznymi) czy to praktyka czyni mistrza?

Amelia
@Wiktoria

Praktyka Wiktoria, o ile szefostwo sie nie narzuca. Szkolenia masz jak sobie znajdziesz ale we własnym koszcie i po pracy :)

Ilona
@Amelia

I warto tak samemu na własną rękę takich szkoleń poszukiwać? Czy w sumie nie będą one aż tak potrzebne?

Mateusz Siwek Nowy wpis
@Wiktoria

Nie no, nie przesadzajmy XD Owszem, w Nekers były ciekawe detale i co nieco tam się nauczyłem, ale to jest zawód, którego nie nauczysz sie w ciągu jednego życia. Znam 7 branż inżynieryjnych, najlepiej lotnictwo, medycyne i automotive. Wspólczesnie mamy do czynienia z setkami tysięcy materiałów inżynieryjnych, doświadczony inżynier pozna w ciągu kariery zawodowej dobrze max 30-40 materiałów

Oleg

Czołem. Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Bielsko-Białej. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie SABNER Michał Paszek? Czy warunki pracy są dobre? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Oleg

Gośka Nowy wpis
@Oleg

Hej Olegu. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Jeśli idzie o obiady w pracy to sugeruję firmę Dayco z Tych. Zatrudnieni (wiem to od kolegi bo tam pracuje) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to jak catering, tylko że nie trzeba zamawiać przez telefon. Powodzenia! Gośka.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji w firmie SABNER Michał Paszek? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kinga

Czy firma zmieniła swoją nazwę?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Bez przesady :)

bambo

Co to oferty na początku to najniższa krajowa na start a reszta pod stół i 11 zł na godzinę a co skłoniło mnie do takiej opinii to to że inni nie cierpieli bo robią w wała

bambo

Witam dajcie sobie spokój z ą firmą była nazwa Nekers nie istnieje teraz jest Sabner i firma do bani ludzie fałszywi i szef i jego brat a szczególnie jego brat do bani pozjadali rozumy dostaniecie najniższą krajową na konto a reszta pod stołem tak jest już od dawna i mam na to nie zbite dowody

Kefir
@bambo

Ehh w końcu, ciepłe słowa po rocznej przerwie :)

Dawid
@bambo

Co złożyło się na Twoją opinię o dyrekcji firmy? Jakie warunki zatrudnienia zaoferowano Ci na rozmowie? Rozszerz swoją wypowiedź.

Eryk

A jak z godzinami pracy? Weekendy wolne?

Nowak

Witam nigdy nie pracowałem na cnc czy bez doswiadczenia można w ogóle starać się o pracę u Was czy robicicie szkolenia od podstaw proszę o odpowiedź pozdrawiam.

@Nowak

Czy mimo braku odzewu ze strony innych użytkowników, udało Ci się zdobyć interesujące Cię informacje odnośnie do zatrudnienia w NEKERS MICHAŁ PASZEK? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się nimi na forum. Być może będą ważne również dla innych użytkowników.

Edyta

@PIETA, jakie stanowiska masz na myśli odnosząc się do wynagrodzenia, o którym wspominasz w swoim poście? Czy mógłbyś konkretnie przedstawić swoją opinię dotyczącą Twojego zatrudnienia w NEKERS MICHAŁ PASZEK? Zainteresuje ona rzesze użytkowników tego forum.

PIETA
@Edyta

@Edyta, wszystkie stanowiska :)

Adi

Cześć, Czy ktoś mógłby opisać jak wyglada sytuacja obecnie w firmie ? Planuje wysłać tam aplikacje. Czy są jakieś benefity, czy nadgodziny są przymusowe? Jak wyglada sprawa z umową?

PIETA
@Adi

Najniższa i praca ku chwale firmy ale czasem się coś znajdzie pod stołem, jakieś wióry etc.

Edyta

@cnc, mógłbyś dokładnie przedstawić na tym forum aktualną sytuację występującą w NEKERS MICHAŁ PASZEK? Kilka słów na ten temat będzie cennym źródłem informacji dla osób interesujących się tą firmą jako przyszłym pracodawcą.

Waldi

Mniejsze koszty to większe zyski i szansa na większe zarobki! Może to jednak dobrze?

cnc

Bieda i cięcia kosztów

Edyta

Czy ktoś z obecnych na forum posiada jakieś informacje na temat nowych rekrutacji? Jeśli tak, to na jakie stanowiska firma NEKERS poszukuje pracowników? A może ktoś brał w takiej ostatnio udział i podzieli się opinią na jej temat? Jak wyglądał cały proces kwalifikacyjny? Jaka była atmosfera w trakcie rozmowy o pracę? I z jakim skutkiem zakończyła się rekrutacja? Merytoryczne odpowiedzi na te pytania będą cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad wzięciem udziału w kolejnej.

Edyta

@Tomasz, czy możesz napisać coś więcej na temat NEKERS MICHAŁ PASZEK? Czy jako pracownik jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia? Czy odpowiada Ci atmosfera w pracy? Co byś zmienił w swojej w pracy? A z czego jesteś zadowolony? Czy jako pracownik wiesz coś o nowych rekrutacjach? Myślę, że osoby zainteresowane pracą dla tej firmy, byłby zadowolone posiadając informacje o nowych ogłoszeniach.

Tomasz

Czasami trzeba spojrzeć na siebie w lustro. NEKERS to spoko firma i tyle w temacie.

Gregor

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Bardzo odmienne opinie macie.

Bartosz Janny

Witam pracowałem w tej firmie firma jest fajna zarobki są dobre każdy wie co ma robić także nie mogę złego słowa powiedzieć ....... a co do załogi to ludzie są ok jest fajna atmosfera a co najważniejsze kasa zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o SABNER Michał Paszek - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w SABNER Michał Paszek?

Zobacz opinie na temat firmy SABNER Michał Paszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SABNER Michał Paszek
2.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Maków 15
    43-300 Bielsko-biała