Opinie o Bcc Polska Sp. z o.o. w Nowa Sól

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bcc Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bcc Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bcc Polska Sp. z o.o. w Nowa Sól

Na stronie firmy jest informacja że szukają pracownika produkcji płyt i poliestrów. Zapewniają że jest gwarancja stabilności zatrudnienia. To znaczy że dają od razu umowę o pracę na dłużysz czas? Chodzi mi o taką z płatnym urlopem i chorobowym.

Pass Nowy wpis

Witam, czy w firmie BCC pracują kobiety na produkcji ?

Jakie stawki sa obecnie na stanowisku pracownika montażu zabudowy i wyposażenia? I ogólnie warunki? Na stronie firmy jest tylko info, że kogoś takiego szukają, nie napisali nic o widełkach, umowie, benefitach czy jakie wymagania mają. Ktoś mi podpowie co i jak? Warto się tu przyjąć?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bcc Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Robol wyzyskiwany Nowy wpis

Co miesiąc z tym nie ma problemu. I nie powinno być w nigdzie na strefie to podstawowy powód gdzie można rozwiązać umowę z pracodawcą z jego winy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Bcc Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pati

Witam chciałbym się dowiedzieć jak pracuje się w firmie Bcc Nowa Sól

Robol wyzyskiwany
@Pati

Poza kilkoma niezbyt koleżeńskimi osobami to pracuje się dobrze.

Hej,

Widzę wiele negatywnych komentarzy, jednakże są one sprzed jakiegoś czasu. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak sytuacja w BCC wygląda obecnie? Warto starać się tam o pracę, czy lepiej odpuścić sobie i szukać czegoś w innym zakładzie?

Józek

Dobra firma i dobry pracodawca wystarczy mieć chęci do pracy, ja polecam.

@Józek

Chyba ci się pracodawca pomylił albo jesteś Józek z biura

Robol wyzyskiwany.
@Józek

Jadik nie baw się telefonem w pracy.

Teresa
@Józek

Napisz coś więcej, proszę. Jak wygląda sprawa pensji? Czy premia motywacyjna jest w zasięgu możliwości pracownika? Widzę, że na swojej stronie Bcc Polska szuka pracowników na wiele stanowisk (np. na produkcję, do montażu, stolarzy, lakierników itp.): http://www.bccpolska.pl/praca-w-bcc-polska/

@Teresa

PREMIA JEST W ZASIĘGU ZALEŻNIE OD HUMORU KIEROWNIKA NIE WAŻ SIĘ STANĄĆ NA DŁUŻEJ NIŻ 2 s BO JUZ PROCENTY UCIEKAJA I NIE CHORUJ DŁUZEJ JAK 6 DNI BO JUZ Z NASTEPNEGO MIESIACA PREMIA BEDZIE MALEC MASAKRA (usunięte przez administratora) !!!

Grzegorz
@T

Mam przez to rozumieć, że osoby korzystające ze zwolnienia L4 muszą liczyć się z tym, że otrzymają niższą premię? W takim razie ciekawi mnie, czy osoby idące na dłuższy urlop wypoczynkowy również muszą być przygotowane na niższą pensję? Zaciekawił mnie Twój wpis.

Robol
@Grzegorz

Tak jak wyżej nie pracujesz nie premiujesz , po pararu dniach tracisz 100% premię za dany miesiąc i 50% w następnym miesiącu tak przynajmniej było za urlop też premia się nie należała odejmowana za każdy dzień w procentach. Jak lubisz akord na godziny to robota dla Ciebie ale trzeba być jeszcze idioto odpornym.

Beata
@Robol

rozumiem brak premiii jak sie jest chorym lub nie pracuje, ale że przy urlopie tez ? nie można wypocząc ? tak rzeczywiście jest, ktoś się do tego odniesie ?

Mikołaj

Na stronie internetowej firmy "BCC Polska" znalazłem informacje o tym, że firma poszukuje obecnie pracownika na stanowisku pracownika produkcji płyt i poliestrów. W opinii wyszczególnione jest, że firma oferuje stałe godziny pracy od 7 do 15. Czy rzeczywiście tak jest w rzeczywistości? Zdarzają się sytuacje, że pracownik zobowiązany jest zostać po godzinach? @t, mógłbyś odpowiedzieć, czy rzeczywiście tak jest?

Robol
@Mikołaj

Mniej więcej tak to wygląda praca od 7. 00 do 15.15 przerwa jest trzydziesto minutowa i 15 minut trzeba odrobić.

@Robol

Każdą minutę musiało się odrobić ale jak się zostało na załadunek 5-9 minut to już tego nie widzieli i nie liczyli się z tym zenada

Bennnicky

Pracowałem w tej firmie jako pracownik firmy zewnętrznej. Powiem tyle jest kilku ludzi którzy pomagali mi jako nowemu pracownikowi . Gość który jest brygadzista powinien iść do lasu po biegać. Bo tępy z niego człowiek. Obiecywał obiecywał i figa z tego wyszła. Ludzie co niektórzy szczególnie mowa tu o starych pracownikach to żenada i wstyd. Jak by mogli to sprzedali by człowieka za gumę do żucia straszna firma.... I naprawdę szczerze nie polecam tam wybierać się do pracy . Jest tyle firm w Nowej Soli .. ale ta jest najgorsza.....

@Bennnicky

Jak długo pracowałeś w firmie "BCC Polska"? Mógłbyś napisać, czy w Twoim przypadku były szanse na to, abyś został zatrudniony bezpośrednio przez firmę, czy może pracodawca preferuje zatrudnianie pracowników tylko za pośrednictwem firm zewnętrznych? Proszę, abyś przedstawił, jak to wygląda.

pracował i się wycofał

Najgorsza firma w jakiej pracowałem-kombinatorstwo to ich domena.Łysy boss!??,kierownik i bossa małżonka wiodą tam prym.Straszne zapylenie,kurz,chemia aż nos wykręca (Praca w zabudowie pełnej gazu z acetonu) a szefostwo udaje że nic nie widzi.Inna sprawa pracownicy najstarsi stażem udają że nic się nie dzieje(dlatego lepsze stawki).Mobing jest tam normą.Najniższa płaca to norma a praca jak na 200 procent normy.Ciekawe gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy?A do tego darcie pały przez łysego to też norma.Stracone lata pracy !!!Atmosfera w zakładzie straszna tylko noży zapomniało szefostwo dać.Całą prawdę napisał Still a ja dopisałem swoje.

Pierwszy
@pracował i się wycofał

Miałem okazję pracować od samego początku 2001r jako jeden z pierwszych jeszcze w Nowym miasteczku atmosfera była b.dobra bo szefowa była inna. W Nowej soli już niepracowalem

k

podpisał bym sie pod kazdym z tych postów wieczne straszenie za jak nie zrobisz to tam jest brama i wieczne straszenie (usunięte przez administratora) kiła i ekipa pełna gryzipiurków ierownika jednym słowem kapusiostwo szkoda gadac byłem tam ale na szczescie juz mam prace gdzie szanuja człowieka i dobrze płaca bcc 2100 zl za cały miesiac i jeszcze 3 soboty masakra

@k

Czy rzekome groźby pracodawcy o zwolnieniu kiedykolwiek się potwierdziły? Były sytuacje, że rzeczywiście firma "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8 pożegnała się z jakimś pracownikiem w taki sposób? Przez czas pracy w tej firmie może dostrzegłeś jakieś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się podzielić?

t
@Mikołaj

pozytyw taki ze sie zwolniłem a ludzie robili bo sytuacja była ciezka i sie godzili na takie straszenie

@t

A jak wyglądała atmosfera pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tej firmie? Czy w Twoim odczuciu, można było liczyć na pomoc i wsparcie innych pracowników w problematycznych sytuacjach, czy raczej pozostawieni byli sami sobie? Jak to wyglądało, gdy jeszcze tam pracowałeś?

Mikołaj

@pracował i się wycofał, Twoja opinia jest pełna negatywnych kwestii związanych z pracą w firmie "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8, dlatego chciałbym, abyś nieco bardziej uzasadnił to, co napisałeś o pracy w tym miejscu. Przede wszystkim ważną kwestią do ewentualnego wyjaśnienia jest kwestia związana z rzekomym mobbingiem, który według Ciebie występuje w firmie. Możesz podać przykłady, które potwierdzałyby to, co napisałeś na ten temat? Rzeczywiście dochodzi do sytuacji, które mogą mieć znamiona przestępstwa wobec zatrudnionego pracownika? Przedstaw również, jak dokładnie wyglądają warunki płacowe w tej firmie. Zachęcam Cie do dalszej dyskusji.

Still

BCC "Firma" w Nowej Soli, jedno z najgorszych miejsc na jakie można trafić. Od czasu gdy władzę przejęła "złota trójca" Firma upada, pozbywa się wykwalifikowanych pracowników w tempie wręcz ekspresowym. Miałem tę nieprzyjemność przepracować tam dwa lata, ogromne zapylenie połączone z chemią (Aceton, Styren). Płaca najniższa z możliwych na strefie w Nowej Soli, Gdyby przydarzył Ci się wypadek w pracy przed końcem umowy nie licz na to że Ci ją przedłużą. Nawet jeśli wypadek nastąpił nie z twojej winy oni i tak się wszystkiego wyprą. Jeśli planujesz iść tam do pracy to musisz być desperatem lub masochistą. Ocena pracodawcy 5* na podstawie 5 ocen wynika z tego że pewnie sam kierownik, Kadrowa, i łysy w okularach z biura dali 6*. DROGI PRACOWNIKU, JEŚLI TO CZYTASZ TO STAĆ CIĘ NA LEPSZĄ PRACE, W LEPSZEJ FIRMIE NIŻ BCC :) UWIERZ W SIEBIE :D

sk
@Still

Nic dodać nic ująć wszystko prawda potwierdzam byłem tam i uważam tak samo pozdro Still:)

Mikołaj

Zachęcam do napisania opinii na temat firmy BCC Polska w Nowej Soli, chętnie dowiemy się informacji o rozwoju tej firmy oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje ten pracodawca. Może posiadacie informacje o dodatkach pracowniczych w tej firmie, zachęcam do pozostawienia komentarzy na tym forum.

ala

krętacze,kombinatorzy-płaca najniższa krajowa to ich znak

admin

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie "BCC Polska" sp. z o.o. Nowa Sól, ul. Ekonomiczna 8? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Bcc Polska Sp. z o.o. - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Bcc Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bcc Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bcc Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Ekonomiczna 8
    67-100 Nowa Sól