BISKUP KAROLINA P.U.H. ASERO

Tarnowskie Góry

Opinie o BISKUP KAROLINA P.U.H. ASERO

Józef 2014-09-16 19:29:25
Pracowałem w firmie ASERO, firma rzetelna 100% zadowolenia, ze względu na wiek przeszedłem na wypoczynek.Polecam pracę w tej firmie.
bolo 2015-10-12 11:33:08
Co ty piszesz Józef ja przerobiłem tam 4 dniówki z emerytami kopalnianymi i na robocie słyszałem tylko jak to sie węgiel urabia a co do rzetelności to złodziej mi nie zaplacił ani złotówki napewno z każdym tak postępuje za emerytów nie płaci podatków ,skladek tak można oszukiwać ale ja tego tak nie zostawie kiedyś wpadnie mu styropianowa cegiełka .A nazwisko ma ładne i do kościoła chodzi w pierwszej ławce napewno siada szuja.
MIRO 2015-10-12 11:37:23
nie aplikujcie do tej firmy gość pięknie wszystko maluje ale potem zostaniecie bez kasy i z ręką w nocniku na takich w tym kraju nie ma rady chyba że ktoś ma w rosji kuzyna no to wtedy?
MIRO 2015-10-20 20:38:08
Rozmawiasz z gościem biskupem no i co powinno być zaraz zatrudnienie jakiś papier czy to umowa zlecenie czy o dzieło czy o prace a tam co fajne zachęty a jak przepracowałem 4 dniówki i sie skapowałem że z samymi emerytami pracuje emeryt ślusarz spawacz to tak a nie sami kopalniani górnicy takich ma pan biskup napewno są na czarno tylko umowa w biurze bez daty Rajmund ten gość to szuja kto w zakładzie ma 80 procent emerytów ja wiem kanciarz co nie chce płacić podatków mnie nie zapłacił a uczciwie przepracowałem te dni . teraz są wybory chasło powinno być DO PIACHU Z NIEUCZCIWYMI PRACODAWCAMI [ŻYDAMI]
wienczatek 2015-12-01 23:44:01
Witam! Właśnie myślę dzwonić tam za pracą jako ten ślusarz-monter ale po przeczytaniu waszych powyższych opinii mam pewne wątpliwości co do tego kroku.
Dlatego prosiłbym was, zwłaszcza Miro i Bolo oraz Józef o to abyście napisali trochę więcej konkretów czemu tam nie aplikować za pracą, bo sorry ale dla mnie to trochę mało konkretne te wasze wpisy są.
To że nie zapłacił wam za robotę jest bardzo poważnym argumentem przeciw podjęciu pracy u niego i fatalnie świadczy o pracodawcy nawet jeśli nie mieliście z nim spisanej żadnej umowy. I to jest dla mnie poważny argument przeciw. Zgoda.
Jednak pewne kwestie tłumaczycie bardzo mgliście. To że praca z emerytowanymi kretami to mi akurat mało przeszkadza, chodzi mi o to co wam gadał Biskup na rozmowie o pracę. Czy gadał np. że umowa na okres próbny będzie taka i taka i dostaniecie ją od razu w pierwszy dzień pracy czy np najdalej za tydzień lub do tygodnia?
Albo Miro powiedz co takiego zauważyłeś w tej firmie, lub ci jej pracownicy powiedzieli na szychcie, że po 4 dniach zrezygnowałeś? Piszesz że ci emeryci to pewno na czarno robią ale konkretów nie podajesz czy wiesz to pewnie od nich czy jak wynika z twojej opinii tylko się tego domyślasz nie wiedząc tego na pewno?
Jakie są warunki pracy na hali? Czy jest fest tempo i niezły zajob czy też jest normalnie?
Jak wygląda sytuacja z narzędziami?
Czy ludzie z którymi pracowaliście byli spoko czy też byli wrednymi dupkami i prymitywami. Jaka atmosfera w robocie? Może to oni wam powiedzieli że lepiej to sobie tą firmę odpuścić, co?
Jak wygląda sprawa z przerwami? Ile ich jest i jak długie bo różnie z tym jest w robotach?
Prosiłbym was chłopaki o takie konkrety, bo ofertę na to stanowisko dali konkretną i na mojej liście zajmują pierwsze miejsce do aplikowania ale po tych kilku opiniach mam sporo podejrzeń i wątpliwości i nie chciałbym być przez Asero wydymany.
Prosiłbym obecnych oraz byłych pracowników Asero o jakieś konkretne opinie o pracy w tej firmie. Miro i Bolo napiszcie coś więcej bo nie wiem co robić a bardzo mi na tej robocie zależy i zwłaszcza wasza konkretniejsza opinia bardzo by mi pomogła!
Tak więc proszę o więcej opinii na temat firmy Asero i jej szefostwa oraz sorry że się tak wam rozpisałem ale to dla mnie naprawdę bardzo ważne i wasze zdanie jest dla mnie teraz na wagę złota!
Proszę o jak najszybszą opinię na ten temat! Pozdrawiam!
trol 2016-01-12 21:38:29
Dla mnie pozytywna firma :)
hikik 2016-04-24 15:33:21
to w sumie spoko, że większość osób o firmie dobrze myśli, w sumie to trochę taki efekt aureoli, bo kto by nie chciał mieć dobrego wizerunku
Zostaw swoją opinię o BISKUP KAROLINA P.U.H. ASERO - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BISKUP KAROLINA P.U.H. ASERO