Centrum Usług Finansowych

Kielce

Opinie o Centrum Usług Finansowych

ciekawski 2013-01-30 12:19
Bardzo interesujący wpis.
Pewnie w wyniku jakiegoś procesu.
Ciekawi mnie co to za firma, że prawdopodobnie pracujący tam facet tak ich zwyzywał.
2013-08-24 16:46
Proszę o informację o pracy w Centrum Finansowym w Kielcach czy warto się tam zatrudnić
ana 2013-10-11 21:59
nie warto!!
tedi 2013-12-06 17:46
Zazwyczaj po jednym dniu to zwalniają krańcowych nieudaczników, a premiami nikt nie dzieli tylko wynikają z efektu pracy, a tak w ogóle jak komuś coś nie pasuje to może by tak odrobinę odwagi i podpis z nazwiska, bo i tak ta strona jest monitorowana przez policję, więc co najmniej można beknąć za pomówienia
tedi 2013-12-09 12:10
no jak rezygnują tzn sami wymiękają, życie jest ciężkie i nie każdy podoła a że tępią nieudaczników(usunięte przez administratora)to zgłoś się do prezesa może uwzględni twoje racje, ja tam nie narzekam....
k 2013-12-10 15:09
Chciałabym oficjalnie przeprosić wszystkie osoby które zostały urażone przez mój niesprawiedliwy i nieprzemyślany wpis z dnia 06.12.2013r oraz 09.12.2013r. pod nickiem "k" dotyczący Pana i Pani prezes oraz pracowników firmy Centrum Usług Finansowych w Kielcach. Bardzo żałuję zaistniałej sytuacji i nie potrafię wytłumaczyć swojego bardzo głupiego, niepoważnego oraz nieodpowiedzialnego zachowania. Nie zdawałam sobie sprawy jakie może to pociągnąć za sobą konsekwencje. Wszelkie informacje zawarte we wpisach są niewątpliwie krzywdzące i niesprawiedliwe. Jeszcze raz z głębi serca przepraszam.
olo 2014-09-12 10:29
nie jest źle, dają umowę, stałą pensyjkę plus premie prowizyjne, jak się przyłożysz to da się żyć..... a i pozwiedzasz kraj za frii,
Kamil 2014-11-15 18:25
Mój znajomy pracuje tam od 2 lat. Chwali pracę, ma podstawę + % od ściągalności, mówi, że nigdy nie jest nudno
xsc 2014-12-01 19:49
Powinno was to zainteresować, bo firma Centrum Usług Finansowych porowadzi nowe rekrutacje i właśnie ukazało się ogłoszenie o pracę świeże. Zachęcam do zerknięcia, warto. Opis stanowiska pracy: Firma Doradztwa Finansowego, działająca na terenie całej Polski od 2009r. poszukuje osó...
rubi 2015-01-30 13:31
Hej kochani, wybieram się na rozmowę właśnie w sprawie Managera Zespołów Sprzedażowych, podpowiedzcie jakich płac sie spodziewać, bo ostatnio stało się modne wypytywanie pracownika o to ile chciałby zarabiać na danym stanowisku - powiedzić za dużo źle, za mało jeszcze gorzej, więc chciałbym znać jakieś przypuszczalne płace na tym stanowisku w Centrum Usług Finansowych.
goodjob 2015-02-01 18:19
Najlepiej jest samemu popracować w danej firmie i wyciągnąć wnioski. Przypominam że wynagrodzenie minimalne w roku 2015 wynosi 1750 zł brutto, czyli około 1286,16 zł netto. Ja osobiście rodziny za to nie utrzymam. A co do prowizji od sprzedaży to najlepiej mieć takie ustalenia procentowo-kwotowe na "papierze", no chyba że ktoś wierzy na słowo to powodzenia życzę. Zachęcam do podpisywania umów o prace na pełny etat a nie zlecenie. Kodeks pracy całą swoją treścią chroni tylko umowy o prace.
Tolo 2015-02-01 19:58
Chyba ktoś tu przypadkowo wpakował inną firmę Centrum Usług Finansowych niż ta z początku strony zajmującej się windykacją, może operator by to poprawił bo nie wiadomo o jakiej firmie się pisze. To jest strona Centrum Usług Finansowych z Kielc zajmującej się Windykacją
tolo 2015-03-31 17:30
No właśnie chciałem to wyjaśnić bo podobno też szukają windykatorów terenowych i oferują dobre warunki płacy ?
ella27 2016-01-10 16:02
Miałam okazję być tam na rozmowie o pracę. Pracę dostałam. Niby wszystko ok ale te dwie panie które tam pracują to jakaś porażka. Jedna baaardzo chamska. Drugiego dnia już nie przyszłam i dostałam telefon własnie od jednej z nich z wyzwiskami. Ludzie nie zawracajcie sobie głowy tą firmą. Szanujcie się i nie pozwólcie zeby jakaś zle wychowana dziewucha się tak do was odzywała. Wkońcu nie ta praca to inna :)
Grosik 2016-08-14 23:05
Bardzo fajni klienci , grzeczni mili rzetelni .
Atmosfera naiwnie przekonywująca .
3erf 2016-08-15 16:07
@Grosik no ale jak to dlaczego naiwnie? bo nie rozumiem trochę twojej wypowiedzi przynzam się szczerze
Motorniczy 2017-04-01 03:20
Krótko, zwięźle i konkretnie: NIE POLECAM
olo 2017-04-01 10:02
nie polecasz bo pewnie wylali cię za leserstwo, no niestety czasami trzeba się przyłożyć do pracy, tzm szybko demaskują leserów
Zostaw swoją opinię o Centrum Usług Finansowych - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Usług Finansowych