przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki

Gdańsk

Opinie o przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki

anonim 2011-08-25 20:40:45
Pracowałam w przedszkolu Dwujęzyczne Przedszkolaki ul.Królowej Jadwigi 13 w Gdańsku,o umowę zlecenie musiałam się upominać kilkakrotnie,zachorowałam po 10 dniach zwolnienia chciałam wrócić do pracy-usłyszałam że na moim miejscu pracuje już ktoś inny-czy dzisiaj pracownik nie ma prawa zachorować!-jak można tak traktować pracowników,-kadra w tym przedszkolu zmienia się często,pracownicy zatrudniani są na umowy o dzieło,ja umowy zlecenie nie otrzymałam do tej pory,-ostrzegam nie zatrudniajcie się w tym przedszkolu,bo pracodawca ten nie potrafi szanować pracowników.
anonim 2011-08-28 15:22:01
Też pracowałam w tym przedszkolu-rok czasu czekałam na umowę i się nie doczekałam-zwolniłam się niedawno-odradzam nie zatrudniajcie się tam,nie szanują pracowników.
Ann 2014-08-22 14:02:50
Drodzy Rodzice rozwazajacy zapisanie swojego dziecka do przeszkola dwujęzycznego na ul. Królowej Jadwigi. zróćcie uwage na jedną z metod oferowaną w w/w przedszkolu : metodę kinezjologii Dennisona. Poszukajcie w Internecie opisu tej metody z dopiskiem zagrożenia duchowe i wowczas podejmijcie świadomą decyzję czy chcecie, by wasze dziecko tam uczęszczało.
---------) 2014-08-24 10:45:13
Ta Pani to oszustka traktuje pracowników jak śmieci,płaci grosze,nie daje umowy tylko o dzieło-ostrzegam nie zatrudniajcie się tam bo to oszuści i nieuczciwi ludzie
grzesiołek 2016-08-08 06:56:01
Nie polecam.
nauczyciel 2016-12-02 10:07:45
Polecam! Panuje bardzo miła atmosfera,zawsze można liczyć na wsparcie i zrozumienie pracodawcy!
Zostaw swoją opinię o przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie przedszkole Dwujęzyczne Przedszkolaki