CC-POLSKA

Opinie o CC-POLSKA

endy27 2013-02-28 06:51:28
WITAM. PISZCIE [usunięte przez moderatora] PROSZĘ UWAŻAĆ NA TĄ FIRMĘ. Zgineły opinie w tym portalu.
KAPITAŁ Zakładowy tej firmy =50 tys. zł. Koordynatorki nie kompetentne.Na słowa Pań w WARSZAWIE proszę uważać. Jeżeli jesteś desperatem i chcesz pojechać z tej firmy to pamiętaj: 1-umowa jest tymczasowa sprawdź sobie w kodeksie pracy co to znaczy/najgorsza/,2-sprawdź nr.polisy ubezpieczenia który ci dadzą /NIE OPŁACAJĄ SKŁADEK-A POLISA JEST NIE WAŻNA/ 3-ZADBAJ O WYDANIE PLASTIKOWEJ KARTY Z NIZ.-etu żebyś w razie choroby lub w ypadku nie musiał płacić za lekarzy,4-JAK POJEDZIESZ własnym samochodem to pamiętaj że, za ostatni miesiąc wożenia ludzi ci nie zapłacą.5 –ZADBAJ TEŻ O TO ŻE jakbyś przypadkiem zachorował albo miał wypadek ,a z przyczyn choroby nie będziesz mógł prowadzić samochodu to firma ci nie pomoże i żebyś mógł wrócić do kraju to MUSISZ KOGOŚ ŚCIĄGNĄĆ ŻEBY CIĘ ODWIÓZŁ DO DOMU.
PROSZĘ TERAZ UWAŻAĆ RÓWNIEŻ na firmę pod tym samym adresem ci sami ludzie ,CARRIERES&CONSEILS kapitał zakładowy =20 tys. zł. Nie wspomnę tutaj o wielu innych .ŻYCZĘ POWODZENIA WSZYSTKIM DESPERATOM.
Zostaw swoją opinię o CC-POLSKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CC-POLSKA