KENDROMED

Wrocław

Opinie o KENDROMED

gaweł 2015-07-07 23:17:55
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda... z tym wyzyskiem ludzi na "maximum". Płace gówniane to fakt. Ale organizacja pracy taka sama, czyli gówniana. Jaka płaca taka praca. A szkoda bo firma ma potężny potencjał technologiczny.
jurek 2016-05-04 20:34:28
tylko dlaczego ludzie godzą się na takie standardy @jola.. Słowo "najniższa" mówi samo przez siebie. Dopóki pracownicy Kendromedu będą się na to godzić, to nic się nie zmieni.
Roger 2016-12-07 13:05:42
Atmosfera w pracy dobra. Ludzie rozumieją się w większości, są do siebie życzliwi. Despotyczny prezes nie bardzo do tego pasuje. Traktuje ludzi jak śmiecie, ale ludzie tym samym odpłacają. Zarobki lipne... wydajność podobnie. BHP nie istnieje. Wizyta PIPy w firmie ominęła miejsca produkcyjne. Ogólny bałagan, brak ludzi odpowiedzialnych. Ale jakoś idzie do przodu. Najważniejsze to załapać sie na fure służbową, bo teł. służbowy to mają prawie wszyscy. Szkoda tylko że wypłaty nie są w terminie.
Zostaw swoją opinię o KENDROMED - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KENDROMED