Telkomp S.C.

Opole

Opinie o Telkomp S.C.

mik 2009-10-11 14:06:45
firma ok, praca stresująca, płatna w zależności od stażu, ogólnie ok, atmosfera też jest ok pod warunkiem ze robi się swoje
A. 2009-11-10 19:54:19
chyba ktoś nie bardzo wie co mówi......
op 2009-12-24 01:39:59
jak się pracuje to jest ok, ja pracuje, i jest ok, marudzi tylko ten kto chce się obijać w pracy!!! albo już nie pracuje
telekomp opole ul.budowlanych 101a 2010-04-14 09:56:34
mialem okazje poznac osobiscie poznac szefa tej marnej firmy...gosc chyba ma adhd...nie polecam nikomu aby poszedl pracowac do tej firmy
popieram również 2010-07-24 18:01:29
Też miałam okazję poznać tego pana,który wielokrotnie powtarza,że nie zajmuje się żadnymi bzdurami w firmie,bo on tu zarabia pieniądze!:] Wiele do życzenia pozostawia także sposób przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej. Byłam po niej zniesmaczona i odniosłam wrażenie,że ze mnie kpiono.
m 2010-09-02 08:47:00
odradzam totalnie...wielki mały człowiek...wymaga od wszystkich profesjonalizmu - mowa o pracownikach jak i klientach, a sam go nie posiada (a myśli że jest inaczej). zadufany w sobie. nie szanuje ludzi. oszukuje na każdym kroku. mówi, że tak nie mówił a tak naprawdę było. w pracy "oko", które rejestruje obraz i dźwięk. pełna kontrola. Big Brother połączony z [usunięte przez moderatora]. unikajcie szanownego [usunięte przez moderatora] z daleka....
maly 2013-11-04 00:12:16
supert praca fajna firma
kasztomek 2015-10-27 13:26:39
Pozytywnych aspektów brak, nie regularne wypłaty i praca w godzinach ponadliczbowych (oczywiście nie płatnych)zdecydowanie nie polecam.
nie dogodzis 2016-05-13 17:53:55
Na dziale IT zarobki są bardzo fajne @bronek. Tylko zależy jakie stanowisko cię interesuje. Zgodzę się też, że większosć tutaj negatywnych komentarzy piszą osoby, które się w pracy obijają. Bardzo przykre...Bo firma porządna, umowa o pracę jest, zarobki spoko też.
inf 2016-12-05 14:18:13
coś czuję, że powyższy komentarz był pisany "na polecenie" szefa...
Zostaw swoją opinię o Telkomp S.C. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telkomp S.C.