Telkomp S.C.

Opole

Opinie o Telkomp S.C.

mik 2009-10-11 14:06
firma ok, praca stresująca, płatna w zależności od stażu, ogólnie ok, atmosfera też jest ok pod warunkiem ze robi się swoje
A. 2009-11-10 19:54
chyba ktoś nie bardzo wie co mówi......
op 2009-12-24 01:39
jak się pracuje to jest ok, ja pracuje, i jest ok, marudzi tylko ten kto chce się obijać w pracy!!! albo już nie pracuje
telekomp opole ul.budowlanych 101a 2010-04-14 09:56
mialem okazje poznac osobiscie poznac szefa tej marnej firmy...gosc chyba ma adhd...nie polecam nikomu aby poszedl pracowac do tej firmy
popieram również 2010-07-24 18:01
Też miałam okazję poznać tego pana,który wielokrotnie powtarza,że nie zajmuje się żadnymi bzdurami w firmie,bo on tu zarabia pieniądze!:] Wiele do życzenia pozostawia także sposób przeprowadzania rozmowy kwalifikacyjnej. Byłam po niej zniesmaczona i odniosłam wrażenie,że ze mnie kpiono.
m 2010-09-02 08:47
odradzam totalnie...wielki mały człowiek...wymaga od wszystkich profesjonalizmu - mowa o pracownikach jak i klientach, a sam go nie posiada (a myśli że jest inaczej). zadufany w sobie. nie szanuje ludzi. oszukuje na każdym kroku. mówi, że tak nie mówił a tak naprawdę było. w pracy "oko", które rejestruje obraz i dźwięk. pełna kontrola. Big Brother połączony z [usunięte przez moderatora]. unikajcie szanownego [usunięte przez moderatora] z daleka....
maly 2013-11-04 00:12
supert praca fajna firma
kasztomek 2015-10-27 13:26
Pozytywnych aspektów brak, nie regularne wypłaty i praca w godzinach ponadliczbowych (oczywiście nie płatnych)zdecydowanie nie polecam.
nie dogodzis 2016-05-13 17:53
Na dziale IT zarobki są bardzo fajne @bronek. Tylko zależy jakie stanowisko cię interesuje. Zgodzę się też, że większosć tutaj negatywnych komentarzy piszą osoby, które się w pracy obijają. Bardzo przykre...Bo firma porządna, umowa o pracę jest, zarobki spoko też.
inf 2016-12-05 14:18
coś czuję, że powyższy komentarz był pisany "na polecenie" szefa...
Nick 2016-12-27 17:56
Miałem nieprzyjemność współpracować z nimi. Szef to burak w najczystszej postaci. Chce zgrywać wielkiego biznesmena wielkiej firmy. Szuka jeleni co będą pracować na niego i za niego. Za 5 zł dał by się w dupę zapiąć murzynowi. Stosunek do ludzi poniżej krytyki zaczynając od klientów na swoich pracownikach kończąc. Wystarczy poczytać komentarze albo znaleźć kogoś kogo obsługiwała ta firma. W klientach widzi tylko krowę którą można wydoić z kasy. Tak zakłamanego i fałszywego człowieka nigdy nie spotkałem. Teraz od niedawna jego firma zmieniła nazwę na World Support Service (WSPTS). Ale to jest dalej firma prowadzona przez małego gbura co ma dupę wyżej niż sra. Radzę omijać ich szerrrokkkkimmm łukiem.
Zostaw swoją opinię o Telkomp S.C. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telkomp S.C.