Opinie o American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC w Wałbrzych 1 Maja 64

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC w Wałbrzych 1 Maja 64

zainteresowany Nowy wpis

Dlaczego tak milczycie? Warto aplikować, jakieś podpowiedzi może ktoś podzieli się jednak opinią?

Daniel

Witam, pierwszy raz spotkałem się z takim chamstwem przez tyle lat jestem tzn byłem Państwa stałym klientem ale tak jak zostawialiśmy potraktowani dzisiejszego ranka przechodzi ludzkie pojęcie . Najpierw przywiezione jedzenie było zamienione Oczywiście za zamówienie nas skasowano Następnie zadzwoniliśmy żeby zgłosić pomyłkę i obiecano nam przywiezienie prawidłowych porcji czego przez ponad 1,30h nie zrobiono Nie nie polecam KFC w Wałbrzychu . Nie nigdy z życiu nie kupię niczego w tym miejscu i będę odradzał wszystkim swoim znajomym odwiedzanie tego lokalu Dodatkowo na infolinii Pan przez 10minut trzymał mnie Prosząc , żebym pozostał na łączu - Gratuluje profesjonalizmu , Nie nie jestem z konkurencji - tak na prawdę traktuje się klientów w Wałbrzychu Moje sugestie dla American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC: Na rynku mega konkurencyjnym takie traktowanie to śmierć i dramat całej rzeszy ludzi , którzy pracują na ewentualny sukces a takie traktowanie klienta to cała masa nagannych opinii - ja już u Państwa restauracji nie zagoszczę

Maciek Nowy wpis
@Daniel

Masz numer do KFC na piaskowej, chiałem sobie zapisać bo często na drive thru jak kupuje, to albo nie ma keczupu później. Albo jest zamówienie pomylone.

Andrzej Nowy wpis

Jak pracuje Wam się w Restauracji KFC w Wałbrzychu? Czy ktoś z pracowników podzieli się informacjami na temat grafiku, pensji i atmosfery w pracy? Dajcie znać koniecznie!

Ja Nowy wpis

Ostatnio to porażka. Zamawiam i czekam godzinę na dostawę a niby w ciągu 30 min dostarczają. Nie polecam już drugi raz tyle czasu czekam!

Czy po rozmowie w American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
admin

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC - Wałbrzych

American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC

American Restaurants Sp. z o. o. - Restauracja KFC