”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Magda

Co się dzieje na sklepie w Grodzisku Mazowieckim? Wcześniej były dwie sympatyczne kobiety a dziś i wczoraj obsługiwała mnie jakaś gburowata, starsza kobieta która nie potrafi nosić maseczki - ma odsłonięty nos. Towar jakoś inaczej ułożony, brak cen a mięso ważone bezpośrednio na wadze, gdzie potem była położona szynka w osoczu które zostało właśnie z mięsa. Mam nadzieję, że sytuacja jest chwilowa ze względu na urlopy, zwłaszcza że przy tak dużej konkurencji powinni Państwo lepiej dobierać pracowników

Grudziądz

Witam Wszystkich, jestem bylą pracownica tej załosnej firmy jak i załosnych ludzi pracujących, zaczynając od Pani Prezes , koordynatorów po Panie sprzedawczynie które traktowane sa jak " osoby "głupie, nie myśląc logicznie " teraz chce mi sie trochę śmiać z tego calego kabaretu ktory tam panował . Dzien pracy w gzelli , przychodzisz myjesz wędliny które sie kleją , bo przecież nie wyrzucisz ludzie to " świnie " i zjedzą . Odświeżane kiełbaski to tak naprawdę nic w porównaniu z tym wszystkim co tam sie dzialo. Gdy nie bylo daty na dana rzecz dziewczyny dzwonily między sobą na sklepy zeby załatwić sobie date , mięso stare było również sprzedawane . Teraz parę słów o relacjach jakie panowały Panie koordynatorki zazwczyaj to kobiety z kompleksami które próbowały wyładowac swoje frustracje na pracownikach poprzez te durne e-maile i te wyszukane inteligentne slownictwo w nich zawarte a z butów słoma i" kolorowe skarpetki" i kierowniczki sklepów kolejne gwiazdy, praca w gzelli to naprawdę ogromny prestiż przecież hahah nie wiem czy tak jest wszędzie ale w Grudziądzu zapewne. Na koniec mojej wylewnej wypowiedzi chciałabym dodac iz to Wszystko wyżej napisane jest prawda

Kama
@Grudziądz

Prawda prawda nic dodać nic ująć prawda

Ex pracownik
@Grudziądz

Jestem byłą pracownicą z Kwidzyna...i tu niestety mycie wędlin jest również na porządku dziennym i obdzwanianie innych sklepów żeby cenówkę z odpowiednią datą załatwić

@Grudziądz

Zgadzam się w 100% , jedna wielka elita ktora ze zwykłych ludzi robi szmaty ...kierowniczka każe myć kiełbasy i sprzedać a jak klient wróci z pretensjami to opierd...i pretensje dlaczego to sprzedałas ! Pracownika mają za śmiecia dlatego taka rotacja ! Pozdrawiam

Ja 2020
@Grudziądz

Szczera prawda jest dokładnie tak jak Pani pisze.pragne jeszcze dodać że ten ich deputat którym tak się szczycą to wielkie (usunięte przez administratora) te 100 zł które niby nam dają jest odciągane z pensji jedno wielkie (usunięte przez administratora) Uciekajcie z Gzelli tam można dorobić się jedynie długów

@Ex pracownik

Ja również jestem byłym pracownikiem z Kwidzyna i wszystko wyżej pisane to prawda.Najgorsza jest świadomość, że musisz truć ludzi,bo inaczej zapłacisz z własnej kieszeni jeśli za dużo wyrzucisz. No i oczywiście inwentaryzacje na ogromne minusy...jak to możliwe, skoro wszystko ważone ? Wyników nigdy nikt dokładnie nie omówił,no bo jak omówić coś co jest jednym wielkim kombinowaniem

stany zjednoczone

Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem grubszej, starszej kobiety w krótkich włosach i czerwonej koszulce ze sklepu w Warszawie przy Alei Stanów Zjednoczonych. Przeszkodziałm jej w nic nierobieniu, ani me ani be. O tyle dobrze,że miała chociaż przyłbicę. Poprosiałam o 0,5 kg mielonej łopaki, dostałam bez problemu a następnie chciałam kupić kilka plasterków szynki. Wasz pracownik, nie zmienił (jednej! bo więcej nie miała) rękawiczki i chwyciła za szynkę, po zwróceniu uwagi fukneła na mnie "jak sobie jaśnie pani życzy" . Przy tak aroganckim zachowaniu, zrezygnowałam z zakupu owej szynki a ta Pani prawie mi rzuciła mięsem przy wydawaniu reszty. O paragon też musiałam się dopominać. Życzę Wam by sanepid się szybko zajął takim lekceważeniem przepisów, a moja noga już tam nigdy nie stanie.

Klientka

Jestem stałą klientka jednego z waszych sklepów okolic Warszawy... Dziś wchodząc do sklepu za lada spotkałam chyba nowe panie ekspedientki które na początku nie zwróciły na mnie w ogóle uwagi A w trakcie obsługi były bardzo niesympatyczne do tego o wiele cen produktów z lady musiałam pytać o ponieważ ich nie było... co też wydawało mi się dla nich problemem... do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca i z chęcią do was wracałam... Ale cóż... jak tak dalej będzie trzeba iść do konkurencji...

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Wolna

Od czasu pandemi firma zarabia na inwentaryzacjach. Ile by człowiek razy nie ważył, nie pilnował towaru wychodzą kosmiczne braki. Regionalna, okropna traktuje ludzi gorzej jak psy. Przy zdawczej inwentaryzacji dorzuciły towar jeszcze w dacie, bo cytując "co one z tym zrobią". Niby deputatu mam 100 zł, a na święta 200 zł a i tak odbierają to z pensji z następnego miesiąca. No i teksty, że na sklepie (usunięte przez administratora) czy aluzje, że pracownicy to banda złodziei co jest zachowaniem poniżej krytyki. Do nowych pracowników są mili, ale tylko w okresie umowy wstępnej, pierwszej. Potem to jakby człowiek kontrakt z diabłem podpisał. Nie polecam!!

Pomylka

Pracuje bo musze jeszcze ale wypowiedzenie gotowe .Inwenteryzacja - firma znalazla jeleni co wyrowna straty firmy. Dwoisz sie troisz i tak nic z tego -placisz. Firma wrzuca towar i narzuca mimo ze znasz klienterie i wiesz ze nie zejdzie towar. to i tak musisz miec ...oczywiscie termin ucieka ty placisz. Targety nawet po 4 naraz oczywiscie mimo ze w skali miesiaca masz zrobione ponad pol to i tak moga premie zabrac. Koordynatorzy sa rozni jak i kierownicy ale i oni sa pod sciana , to nie realne wymagania czynia ze firma nie szanuje pracownikow dlayego ich brakuje i ciagle nadgodziny badz praca samemu gdzie jest ciezko.nikt nie patrzy i nikt ci nie zaplaci za nadgodizny ktore musisz zrpbic bo inaczej sie nie wyrobisz. Samemu od 6 nie otowrzysz sklepu z 2 wiekszymi ladami wiec przychodzisz na 5 za co nikt ci nie zaplaci czasem jak jest taka mozliwosc kierownik po cichu ci odda ale to zalezy pd kierownika. Wielu pracownikow sama kupuje towar by zrobic target. Ogolnie mozesz miec 2300 na reke ale nie oszukujmy sie srednia to najnizsza krajowa jak zabieraja za inwenteryzacje. Najlepsze sa wrzutki jednodniowe i co mam z takim towarem zrobic? Oczywiscie nie sprzedasz zaplacisz....nie polecam jesli chcecie byc zdrowi na umysle i na ciele

Nikt
@Pomylka

W jakim rejonie jest aż tak źle? Żeby nie szukać tam pracy czy mówisz o całej sieci?

Warszawianka

Niedawno przeprowadziłam się do Łodzi. Jest tu wiele delikatesów mięsnych, ale Gzelli brak,dlaczego?

Pomylka
@Warszawianka

ncielenie szukaj gzelli uciekaj! Kierownik moze byc super ale ma ludzi nad soba przez co czasem nie ma wyboru i dzieje sie co sie dzieje- patologia

Widzę że zaczyna coś się dziać dziwię się że tak późno, wszystkie inwentaryzacje to wyłudzenia

Tomasz

Zapraszam do kontaktu z nami.

Xyz
@Tomasz

Witam

Klient

Paskudna firma, paskudna obsługa, paskudne wedliny. NIE POLECAM!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gzella Sp. z o.o.?

Mmm

Każdy kierownik jest cacy do póki nie wkroczy kordynator wtedy pracownik jest najgorszy A kierownik najlepszy chodz kłamią to i tak kierownik ma zawsze rację

Xx

Dziadowska firma która ma w sprzedaży wędliny i śmierdzące mięs myte raz w tygodniu. wykorzystuja ludzi żenada człowiek może pracować do 12godz a nie do 13. Obiecują gruszki na wierzbie a dają(usunięte przez administratora) więc jeśli masz trochę ambicji nie pracuj tam (usunięte przez administratora) wywalam cię jak śmiecia kiedy staniesz się zbędny.uważaj jak kupisz mięso na tatara bo poczęstują cię pasożytami . Mieso nie myte wędliny brudnymi łapami i rękawiczkami których nie dezynfekują są podawane pracownicy są zakażeni pasożytami. (Sama słyszałam jak pracownik prosił lekarza o receptę na robae które miał pracownik stoiska .

Ktoś

Hmmm od czego by tu zacząć ???????? Może od tego iż nastały czasy pandemii p prezes ma nas kompletnie w nosie. Za pracę w tym okresie nie zostały napisane (a już nie mówię o wypowiedziane) słowo szczególne dziękuję. Ogólnopolskiego e-mail to może sobie zarząd w kieszen dosłownie wsadzić. Ludzie przychodza,prychają na nas,nie stosują się do stania za linią 2m od nas.Chcesz iść na L4 bo się martwisz to koleżanki ze sklepu posrają się bo pracują po 13h po 3 dni pod rząd jak nie więcej. Przez tą chorobę firma zrobiła dwukrotny utarg założony na miesiąc marzec,a oni na głupi sklep chociaż tysiąca polskich złotówek nie dali aby podzielić między pracowników. Inna sprawa Bony świąteczne ? 200zl? Śmiech na sali :) dadzą w grudniu 200zl na kartę na zakupy w Gzelli a w styczniu ci zabiorą 200zl fizycznej gotówki z wypłaty. 100zl miesięcznego ,,deputatu" również jest odliczane z twojej fizycznej wyplaty. Kolejny temat Narzucanie towaru w dostawach,bo im palą się tyłki na magazynach,za co potem ponosi odpowiedzialność pracownik bo przecież pani zadaniem jest to sprzedać... Sprawa również warta uwagi w piątek przychodzisz do pracy na 6-19 a sobota 5-13 lub 16. Odstęp pomimo ruchomego czasu pracy jest nie przestrzegany :) Najbardziej chyba interesujący punkt lub podpunkt Wypłata ???????? Mają swój system liczenia brutto a netto,nadgodzin nie pozwalają robić bo za dużo ich to wynosi najlepiej zamiast ci dać jeszcze by zabrali. Oooo taka jeszcze główna uwaga ???? jeżeli nie sprzedaż puszeczek zabiorą ci 50zl z wyplaty. Tych puszek już nawet moje psy nie chcą jeść a koty mojej mamy przejadły się już z pół roku temu. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Na koncertach rzucają kabanosami,sponsorują różne programy a pracownikom którzy są ich etykieta mają w (usunięte przez administratora) i dają najniższa krajowa. Owszem szukam innej pracy aczkolwiek pandemia trochę krzyżuje plany. Tak w skrócie jeżeli wbijasz zęby w ścianę bo nie masz pieniędzy możesz tu przyjść ale jeżeli masz trochę wytrwałości idź do zwykłego monopola do pracy na pewno będą lepsze warunki . Pozdrawiam :) A a. Aaaa jeszcze jedno Mycie wędlin i kiełbas jest na porządku dziennym . A jeżeli zostanie nam coś po terminie jesteśmy tym obarczane a pani,która chodzi i kontroluje towar na sklepach i porządek znajdzie coś po terminie bierze to na utylizację i zabiera każdej osobie ze sklepu 150zl obojętnie czy była tego dnia w pracy czy nie

@Ktoś

(usunięte przez administratora).Ten kto chce podjąć pracę w Gzelli niech się grubo zastanowi.Na najniższej krajowej odpowiedzialność materialna ...ach dużo można o nich napisać.

@Była pracownica

W 100% cała prawda o firmie. Niestety mają nas w (usunięte przez administratora)

Ktoś
@Była pracownica

Dokładnie. Moja wypłata w tym miesiącu z nadgodzinami i podatkiem do 26 r życia wyniosła 2080 zł. :)

Była kierowniczka
@Ktoś

Dokładnie...Ktos tu opisał właśnie sytuację z mojego sklepu który prowadziłam.Wytrzymalam rok...i to był najgorszy rok mojego życia..

Xxx

Witam mam pytanie , czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na produkcji ile zmian i jakie są zarobki pracowników produkcyjnych.

Edgar

(usunięte przez administratora) Teraz w dobie niby pandemii nie dość, że wywindowali ceny wędlin tak,że włos się na głowie jeży, to jeszcze ekspedientkom takie taregety narzucają,że szok. Jak to wyrobić tego nie wie nikt.!!! Płacą najniższą twierdząc, że KRYZYS!!! Pracownicy mają najlepiej ich po stopach całować i się cieszyć,że prace mają., a prawda jest taka,że są na każde zawołanie przełożonych,którzy wciąż na opiece przesiadują. Dziadowska firma, która po połączeniu z Sokołowem obniżyła swoją markę jeszcze bardziej.!!!! Nie polecam tej firmy i kto może niech się z niej ewakuuje czym szybciej,bo będzie jeszcze gorzej.

Kkk
@Edgar

Niestety prawda w 1000000%, odkąd gzella połączyła się z sokołów jest coraz gorzej, pensje miały być takie super, a tu nadają targety nie do zrobienia i pensja już nie taka ładna

Pracownik 2020

Wszystko się zgadza, pracownicy są traktowani przedmiotowo,ponizajoco niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć o firmie Gzella

Witam. Wszyscy Ci którzy zastanawiają się nad pracą w tej firmie (Gzella) proszę o przeczytanie tego posta. Pracuje w jednym z sklepów firmowych, dwa lata. Koordynator to jakaś porażka. W chwili zagrożenia zarażeniem koronawirusem zamiast uspokoić zespół, zapewnić że będzie wszystko dobrze tzn ze nie bedą zmniejszane wynagrodzenia, żeby nie podejmował pochopnych decyzji mam na myśli rezygnacja lub L4, dostajemy info ze możemy dostać wypłaty bez żadnych premii, a o nadgodzinach mowy nie ma. Pleksy montowane tylko w miejscu gdzie znajduje się kasa. Klienci zachowują się gorzej niż te świnki z lady bo według nich to jesteś osobą do obsługi, człowiekiem już niestety NIE. A jeśli chodzi o dodatek za prace w tych bardzo ciężkich chwilach to zapomnijcie, mailem "dziękuję" od P. prezes i oczywiście naszej koordynator. Także kończąc tę myśl to jak ktoś z was chciałby zostać może niewolnikiem to zapraszam do firmy.

Kkk

Niestety potwierdzam wypowiedź, człowiek (usunięte przez administratora) Jak mała mrówka w tym najgorszym boomie kiedy ogłosili, że zamykają szkoły itd., sama mam dziecko na które mogłabym pójść na zwolnienie, ale nie chciało się zostawić koleżanek w tym trudnym czasie no i dostało się podziękowanie od pani prezes w postaci emaila(żenuła?)

Klient

Sklep Orunia Górna czerwoną torebka. Bardzo miłe panie tam sprzedają. Sklep wzorowy, czysto i świeży towar

Dla zainteresowanych na tvn24 Leci Koncert Gwiazd poswiecony lekarzom ale Moze tez nam - sprzedawcom, gdzie glownym sponsorem jest grupa Sokolow a WY liczycie na premie? Skad brac na to pieniadze skoro pracujemy rzekomo w malych sklepikach a nie duzym koncernie

Gzellka

Firma to wielka pomyłka.Pleksy tylko tam gdzie są kasy nidzie więcej.Podejscie koordynatora do sprawy wirusa "siedzieć na (usunięte przez administratora) i się nie udzielać" Rękawiczek żałują,trochę płynu dezynfekującego.Zadnej premia za to że się pracuje pod takim strachem.Wiecznie pretensje.Zabieranie premii za brak wykonania zadań.Targety brane z kosmosu(usunięte przez administratora)Ceny mięsa idą w górę.Nje polecam pracy w tej firmie i o ile wirus zniknie uciekamstad w podskokach.Malo tego grafiki ustalane przez kierownika ale wg jego widzi mi się tak żeby jemu było dobrze.kierownik ma dogodne godziny pracy a ty napierdziela po 10-12h albo wiecznie na rano albo wiecznie całe dnie.Ani rano nic nie załatwisz ani popołudniu.Przychodzisz do domu tak padnięty że zasypiasz na stojąco.Jeszcze ci kontroling wewnętrzny zrobią w tej całej zadymie i leżysz.bo ceny nie ma tam gdzie ma być bo podłoga nie zamieciona bo metka jest nie na właściwym miejscu i ci wali punkty a jednocześnie to z premii się ściąga ale jak ty masz to wszystko ogarnąć jeśli ludzie ci się oknami pchają do sklepu a ty biegiem dosłownie biegasz po sklepie i tylko uważasz że y się koleżance na nóż nie nadziać.Najgorszy pracodawca w Pl

Klient

Za 1.5 kg schabu zaplacilem 44 zl. Rozbój w bialy dzien i wykorzystanie sytuacji pandemii.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.