E-Graphics

Opinie o E-Graphics

Prowadnica 2009-09-22 21:43:03
spora rotacja wcale nie przyczynia sie do zmiany podejscia do pracownika. nie ucza sie na bledach. definica einsteina o szalenstwie ma zastosowanie
aka 2009-09-24 08:08:11
nie dobrze sie tam dzieje. to jest fakt
Gzyms 2009-10-13 00:35:49
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Świetni współpracownicy. Warunki do pracy bardzo dobre. Projekty zróżnicowane. Minusy są jak wszędzie, jak ktoś szuka to zawsze znajdzie.
Kiki 2012-06-22 23:21:08
hehe, to brzmi jakby szef sam pisał :)
zawiedziony 2013-10-23 15:50:46
Niestety nie polecam tej firmy. Zwlekali z odpowiedzią, przedłużali w nieskończoność aż w końcu napisali, że w trakcie rekrutacji zmienili profil pracownika i nie spełniam wymagań. Jeżeli tak traktują osoby rekrutujące się do pracy to aż boję się pomyśleć jak traktują pracowników.
mts 2014-01-16 14:26:49
Jak jest teraz w E-Graphics? Jak jest z atmosferą? Dobrze płacą?
pracownica client service 2014-03-10 12:50:51
Firma jest fajna, klient międzynarodowy, możliwość pracy tylko w języku angielskim, fajne szefowe (supervisorki), przyjaźni PMowie, chociaż sporo osób narzeka dla samego narzekania. Ogółem polecam, jest tak dużo pracy, ale też człowiek się dużo uczy.
heniek 2014-11-30 23:55:23
Ludzie najzwyczajniej gdzie by nie pracowali to zawsze beda na coś narzekac, przynajmniej ja mam takie wrazenie, że aby dogodzić człowiekowi to naprawde trzeba płacic duzo i za nic, jestesmy leniwym narodem. Niemniej jednak zapytam, czy warto myslec o podjęciu pracy w E-Graphics? Firma posiada jakis fajny socjal?
Kimbus 2015-01-31 23:34:31
Zastanawiam się tylko jak najłatwiej się do nich dostać. Nie znalazłem na ich temat żadnej strony internetowej nie mówiąc już o zbyt szczegółowych informacjach. Odnoszę wrażenie, że wiele osób chętnych do pracy może jej nie dostać przez brak odpowiednich kontaktów. A wy jakie macie zdanie na ten temat i jak byście mogli mi pomóc?
remko 2015-03-19 02:34:31
strasznie spodobała mi się strona internetowa E-graphics, która rzecz jasna musi być dobra aby przyciągać potencjalnych klientów. Rzeczywiście ciężko oderwać od niej momentami wzrok co jak najbardziej świadczy tylko o tym , że pracownicy, graficy z e-graphics znają się świetnie na swojej codziennej pracy
bear 2016-09-28 17:07:56
To niestety jest tam normą. Możesz przejść rekrutację i nie dostać pracy i na odwrót.
ax 2016-10-01 22:00:28
@sławek o maatko kiedy ta oferta byla juz jakos dawno temu na prawde :D i chyba nic nowego sie nie pojawilpo
Zostaw swoją opinię o E-Graphics - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Graphics