CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

Opinie o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.

admin 2015-08-05 12:23
Pracowałeś w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!
nim2 2017-02-20 10:40
UWAŻAJCIE NA TEGO PRACODAWCĘ NIE PŁACI PRACOWNIKOM PENSJI. UMOWY TYLKO NA ZLECENIE DUZA ROTACJA PRACOWNIKÓW. W RAZIE JAKICHKOLWIEK PROBLEMÓW BRAK KONTAKTU Z PRACODAWCA A PRACOWNICY W BIURZE BARDZO NIEKOMPETENTNI NA ZASADZIE NIT NIC NI WIE. O SWOJE PIENIĄDZE TRZEBA WRĘCZ BŁAGAĆ. PRACODAWCA WYPŁACA KIEDY CHCE.
nim3 2017-02-20 17:38
Zdecydowanie potwierdzam.
Proszenie się o swoje zarobione pieniądze to norma. Praca na magazynie to ciągła bezsensowna praca.
Poza tym najniższa krajowa i wykonywanie poleceń kierowniczka bez jakiegokolwiek wykształcenia kierunkowego.
Cham i prostak ! Maciek z "Klanu" miałby lepsze podejście do współpracowników jak i wyższą kulturę osobistą !!
Praca dla osób lubiące być wyzyskiwane i oszukiwane mające za życiowy priorytet wolontariat wobec pracodawcy (o ile w ogóle można tak go nazywać) !!
nim4 2017-04-25 15:28
Typowi kapitalistyczni wyzyskiwacze z MEGA problemami finansowymi.
Przestrzegam każdego kto ma zamiar pracować na tych nierobów !!
Zostaw swoją opinię o CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNE RT PROJEKT SPÓŁKA Z O.O.