Opinie o Tramp Czesław Chmielewski w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tramp Czesław Chmielewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tramp Czesław Chmielewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tramp Czesław Chmielewski w Zabrze

Ktoś podawał tu nowy adres firmy. To zmieniła całkiem lokalizacje? Wiecie czemu się przenieśli? Szefostwo też nowe czy kadra się nie zmieniła?

Pracownik Nowy wpis

Tylko lokalizacja się zmieniła.

Kamil Nowy wpis

Na jakiej ulicy w Zabrzu jest ta firma ?

Tadeusz Nowy wpis
@Kamil

Teraz. Przyszowice. ul. Makoszowska 26 a. 44-178.

Czy firma dalej funkcjonuje? Jaki jest powód, że nikt nie pisze?

lops

Widocznie wszystkim odpowiada bieżąca atmosfera w firmie @ahak, dlatego nie pokazują się żadne oferty pracy. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo dobre stosunki przyczyniają się do sukcesu.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tramp Czesław Chmielewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
radek

Ciekawe dlaczegu tu taka cisza? nic się nie dzieje ciekawego w Trampie? Mnie intersują ich koniowozy. Mam swoją stadninę i teraz z racji tego że poprzedni koniowóz dokonał żywota do szukam czegoś dobrego, dobrej jakości no i nie w zastraszającej cenie. Jak ma się trwałość koniowozów w trampie? i ile jest gwarancji na taki pojazd?

serwus

Witam, co tam słychac dobrego lub niedobrego w tramp? Przyjmowali ostatnio nowych ludzi do pracy, czy tez nie ma co liczyć na przyjecia? Może teraz w nowym roku bedą zwiększac zatrudnienie, coś ktoś słyszał na ten temat? Możecie napisac, czy umowa na czas nieokreślony jest tu w ogóle możliwa? Jesli tak to ile zajmuje jej zdobycie?

gośc

Kolego, ta firma powstała w 1985r. i na początku zajmowała się kompletnie innymi rzeczami. Dopiero w 1999 roku przerzuciła się na obecną działalność. Autobusy? O czym ty mówisz?:D Widzę kolego że nie wiesz co piszesz i mylisz pojęcia. Pozdrawiam

Haha, dobre. Wypowiada się pracownik? No chyba jaja se robisz kolego;)

ricky

jakby ludzie dostawali tutaj większą kasę to i atmosfera byłaby od razu lepsza. Także możeszsobie chyba łatwo odpowiedzieć na to pytanie

@ricky

Ja tu pracuję i raczej nie mogę zbyt narzekać. Przerobiłem już jakiś czas w różnych firmach i uważam że źle nie jest. Zawsze są lepsze i gorsze dni. Skoro już tyle czasu istnieją na rynku to coś w tym musi być

anonimowy

Dokładnie, atmosfera w pracy nie do pozadzroszczenia, każdy udaje miłe relacje, a tak naprawdę to każdy ma tam siebie dość. Praca tam bardziej męczy niż daje radość.

Maniek

Witam.Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tej firmie.Proszę o informacje na temat warunków pracy,umowy,oraz ubezpieczenia.Pozdrawiam pracowników.

klient

Fuszerka, tandetne materiały, NIE POLECAM!!!

?

Od jakiegoś czasu mają kryzys finansowy.Są opóźnienia przy wypłacaniu wynagrodzeń.Podobno jest kryzys. :(

Wlasnie dlatego pytam tutaj, poniewaz w firmach zawsze przedstawiaja same superlatywy pracy a potem w praniu wychodzi inna prawda.. wiec moze ktos sie zlituje i opowie o pracy? Przeciez forum jest anonimowe

kris

anonim - 2013-07-11 12:36:37 Czy w firmie tramp ostatnio może zmieniały sie osoby na stanowiskach kierowniczych?Czy duża jest rotacja?rotacja w tej firmie to norma,kiedy chodzi o kasę,ludzie się nie liczą. Smutne,ale prawdziwe.

ciekawy

właśnie też słyszałem że w tej firmie nie panuje miła atmosfera.Chciałbym dowiedzieć się coś więcej,proszę o więcej opinii na temat tej firmy? pozdrawiam

worker

Wyślij Cv kolego,nie chce cię zniechęcać. Porozmawiasz,popracujesz to sam się przekonasz. Pozdrawiam.

worker

Zatrudnisz się kolego,to sam się przekonasz co mam na myśli. Odradzam pracę w tej firmie. Szukam obecnie innej pracy. Chińczykiem nie jestem aby tam nadal pracować. pozdro

worker

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Smród,głód i ubóstwo. Szefostwo to pomyłka, tak jak i reszta firmy. BUCE !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tramp Czesław Chmielewski - Zabrze

Tramp Czesław Chmielewski