logo Termika Technika Izolacyjna

Termika Technika Izolacyjna

Gdańsk

Opinie o Termika Technika Izolacyjna

ant 2014-11-28 16:03
Jak w każdej firmie są pewne zasady, dzięki którym funkcjonuje. Jeśli "olewasz" przychodzenie do pracy, to nie ma się czemu dziwić, że później z przymrużeniem oka patrzą na ciebie, gdyż w żaden sposób nie można polegać na takim pracowniku, nie mówiąc nic o planowaniu robót. Stawki są jakie są, wszystko zależy od człowieka. (usunięte przez administratora)
A 2015-03-24 19:01
Nie placa diety? Chyba Tobie.... Wszystkim placa. Ale moze wiecznie obrazonym na zycie nic w zyciu nie wychodzi. (usunięte przez administratora)
Bart 2015-03-28 15:02
Bravo! Co oni gadaja... Termika dalej rob swoje! Mamy najlepszy warsztat w Polsce swoje produkty bravo!
swiezy 2015-04-10 16:43
Witam. Pytanie do bylych i obecnych pracownikow. Ile zarabia w firmie termika spawacz np mag 136. Placa na godzine? Co generalnie sie spawa w firmie stal czarna, nierdzewke jakimi metodami, jakie zlacza pachwiny styki, rury,blachy ? Czy sa jakies probki przed przyjeciem do pracy czy spawacz musi znac rysunek techniczny? Prosze o jakakolwiek odpowiedz.
pedro 2015-04-12 19:41
Spawamy w nierdzewce w zbiornikach RSW i blacha czarna uprawnienia 111 i 136 . Sprawdza ciebie na robocie, chodzi generalnie o wydajność. (usunięte przez administratora) Placa punktualnie co mc także jest dobrze
dziki 2015-05-24 01:06
jeśli chodzi o pracę w Termice to również słyszałem , że ich dużem atutem jest naprawdę fajne wynagrodzenie dla swoich pracowników. Niemniej oczywiście tak jak wspomniałeś równie ważne jest to aby pracownik znał się na swojej robocie bo inaczej nie mają skrupułów aby się żegnać z kolejnymi z nich .
Kleik 2015-06-18 19:04
Bravo Termika!!! Kolejny duzy kontrakt w Polsce brawo!
Ptyś 2015-07-12 18:49
Zatrudniłem sie 4 mc temu i moge tylko pochwalić firmę. Placa w terminie to na co sie umówiłem pracy duzo wiec nie ma przestojów i mozna duzo godzin przepracować jak zjedziesz z Exportu masz prace w Polsce wiec jest ok. Oby tak dalej Termika
Wojtek 2015-08-10 08:18
Dzięki Marek za informacje właśnie chciałem iść do nich do roboty za spawacza bo skusili mnie kasą ale dam sobie spokuj
Klos 2015-08-13 23:26
Brawo kolo! Niektórym przeszkadza ze termika jest najlepsza firma izolacyjna w polsce... Termika do przodu!!!!
kolarz 2016-11-21 16:16
nikt nie oszukuje tylko sa pewne zasady jak w każdej firmie których musisz przestrzzegac i będzie dobrze jak chcesz z nimi walczyc to nie będzie i tyle.
Zostaw swoją opinię o Termika Technika Izolacyjna - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termika Technika Izolacyjna