ROS-POL MURZECKI ZBIGNIEW

Piotrków Trybunalski

Opinie o ROS-POL MURZECKI ZBIGNIEW

anonim 2011-08-24 21:51:28
Uwaga na (usunięte przez moderatora), wyłudza pieniadze a domów ani drewna nigdy nie zobaczycie!!! NIE POLECAM, Ściga go masa osób!
ja 2012-05-13 00:27:43
Proszę o konkrety
2013-08-29 16:35:45
ja - 2012-05-13 00:27:43

Proszę o konkrety
ja buduje z ta firma domek jednorodzinny .firma ros-pol to jedna z najlepszych firm w polsce jezeli chodzi o cedr,widzielismy z rodzina jego domy nowe i zamieszkane kilka lat drodzy panistwo zycze wam takich firm do budowy domu jak ros-pol.Pozdrawiamy
Zbigniew Fonfara 2014-10-30 22:22:29
W dniu 20 maja 2011 r. zawarłem umowę z Syberyjską Spółką Drzewną ROSPOL z Piotrkowa Trybunalskiego, ul. Wysoka 19 na budowę „ruskiej bani”. Wpłaciłem zaliczkowo 36.000zł. Do dnia dzisiejszego tj. 30 października 2014 r. nie mam ani bani ani zwrotu zaliczki.
W dniu 28 sierpnia 2012 r. złożyłem pozew do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim przeciwko Spółce ROSPOL. Cały czas toczy się proces, a terminy spraw są ciągle odraczane (ostatni 4 czerwca 2014 r., 29 września 2014r.).
Na jednej ze spraw Sąd powołał biegłego sądowego do spraw budownictwa, który miał stwierdzić czy pozwana Spółka dysponuje ww. banią (gdyż prezes Spółki Zbigniew Mużecki twierdzi, że cały czas ma ją w magazynie Spółki) i w jakim jest ona stanie.
Powołany biegły sądowy Pan Jacek Jędrzejczyk w dniu 25 kwietnia 2014 r. udał się pod wskazany przez Sąd adres Spółki i stwierdził, że firma ROSPOL nie figuruje pod wskazanym adresem od dnia 30 czerwca 2013 r. (pismo biegłego do Sądu do udostępnienia osobom zainteresowanym).
W związku z powyższym sprawę skierowałem do Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Zatem ostrzegam wszystkich, którzy chcieliby nawiązać kontakt z Spółką ROSPOL.
Zainteresowanym służę odpisami pism do Sądu i Prokuratury w Piotrkowie Trybunalskim

Zbigniew Fonfara
Adres e-mail: zbigniewfonfara@wp.pl

Zbigniew Fonfara 2014-12-08 19:05:25
Ja też wpłaciłem zaliczkę 36000zl w dniu 20.05.2011r i do tej pory ani ruskiej bani ani zwrotu zaliczki. Od roku sprawa w Sądzie w Piotrkowie Trybunalskim,już dwie sprawy odroczone/ostatnia 29.09.2014/i nic.
Prosze o kontakt.
leszek 2016-04-21 00:18:53
Hej, a moze ktoś sie orientuje czy funkcjonuje tu jakis system socjalny?
Zostaw swoją opinię o ROS-POL MURZECKI ZBIGNIEW - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROS-POL MURZECKI ZBIGNIEW