logo SOCIO BIZNES

SOCIO BIZNES

Katowice

Opinie o SOCIO BIZNES

... 2012-02-21 16:43:06
heh nie dziwie ci się :) Kiedy zostałem zatrudniony było spoko ale teraz po jakimś czasie powiem ze porażka .....
xD 2012-03-09 08:24:47
heh widzę ze Socio wprowadziło teraz zmiany po 6h aby PIP nie mógł nic zrobić a na pewno ludzi przetrzymują po 8...Ogólnie nie polecam tej pracy (chcesz mieć wyniki podawaj się za TPSA a nie za Novum. Totalny syf.....Uciekajcie od tej firmy jak najdalej
heh 2012-03-13 09:50:28
Nie wstyd ci pisać ze zarabiasz 700 zł za cały miesiąc będąc cały czas w terenie
PS.Ciekawe ile szefostwo ci daje za spamowanie jedno i tego samego.
... 2012-04-19 08:55:25
już sama nazwa tej firemki budzi skrajne zaufanie ahahahahaaa :))))) ale w tym chorym państewku wszystko jest możliwe :))))
blaabla 2012-08-02 12:10:24
firma socio juz nie istnieje teraz nazywa sie firma connect center uważajcie na ta firme[usunięte przez moderatora] Sama zostalam oszukana. Pozdrawiam pracowników bo fajni ludzie ale zal mi was ze tam pracujecie
kkkkkkk 2012-08-02 17:57:06
kom tez nie wyplacili pieniedzy za miesiac przepracowany jak sie zwolniliscie? [usunięte przez moderatora]
blaabla 2012-08-07 14:38:58
np mi nie wyplacili ;p znaczy sie wyplacili 92zl smiech na sali!
blaablaa 2012-08-17 18:13:36
uwierz mi ze i mi mieli wiecej zapłacić niz to 92zl bo powinnam dostac ok 400zl
x 2012-08-20 09:47:07
Czy zmieniło się coś w tej firmie?
Tak. 2012-08-21 00:56:01
Zgadza się. Podziękowałem po 1 miesiącu, mimo iż nałapałem im dużo \\\"klientów\\\".
pozew 2012-08-24 16:44:53
Witam wszytskich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] istych ludzi ! Państwo prezesi są na wakacjach za nasze pieniądze[usunięte przez moderatora].
nowy adres firmy to Katowice ul. Załęska 32 ( koło baru Pokusa i sklepu ) dzielnica brynów. Firma nazywa się PGT.
phii 2012-08-25 10:30:13
\"członkowie zarządu\" ;d jak już sobie wrócą z wakacji to się zdziwią ilością pozwów i reszta tych podcieraczy smarków \"członków zarządu\" np. plastuś [usunięte przez moderatora] ;d Jak niektórym nie wstyd pracować jeszcze w tym syfie ?
:) 2012-08-25 11:03:42
ależ oni są [usunięte przez moderatora].. nawet nie sprawdzili, że taka firma jak Connect Center już istnieje hahaha i znowu zmiana nazwy, ale tak to jest jak solar mózg wypalił...
gość 2012-09-07 00:12:26
Byłem kilka dni i tyle sie nasłuchałem, od pracujacych tam osób ze podziekowałem za wspólpracę, jedyna osoba ktora zasluguje na szacunek w tej firmie to blondyna.Szkoda jej bo sie marnuje w tym całym marnym socio biznesie kompletnie nie pasuje do tej firmy jest jak cukierek rzucony w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , wziąłbys jakby gówna nie było a niestety jest.Jedyne czego nie załuje to pierwszego dnia szkolenia bo miło było słuchac i patrzec. [usunięte przez administratora] zycze lepszej pracy bo zaslugujesz te cale prezesiny to za głupi wiec cie nie docenią
qwerty 2012-09-28 12:08:30
[usunięte przez administratora] i nic więcej!!
Biuro nieopłacone, mieszkanie nieopłacone, ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki, telefony tak samo. I to jest firma? Pracowników się szanuje, a bracia [usunięte przez administratora]. mają ludzi za nic! Groźby typu \"jeśli będzie więcej dni wolnego niż jeden w miesiącu to zostaniesz zwolniony\" tydzień przed tym jak zwinęli się i uciekli.
Nie mieli nawet odwagi przyjechać do firmy i powiedzieć nam o tym, że dostaniemy wypłaty prowizyjne (jeżeli w ogóle dostaniemy).

Bracia[usunięte przez administratora] : Nie macie pojęcia o prowadzeniu firmy!!
Tak to jest jak tacy małolaci, którym w głowie tylko wakacje, pieniądze i solarium dorwą się do prezesowania...
oszukana 2012-09-28 18:43:35
Prosilabym o troche powagi, to jak zostaliśmy potraktowani OSZUKANI przez firme [usunięte przez administratora] z Katowic nie jest zabawne. A przez takie idiotyczne wpisy ośmieszacie to forum. Pieniędzy za 2 miesiące nasze pracy nadal nie dostaliśmy.
PG 2012-09-29 05:19:57
ale tu wszyscy są poważni, wypłaty naprawdę nie będzie..
PG
qwwee 2012-10-02 00:15:59
Jak będzie miał kasę to wypłaci? Ty mówisz to tak spokojnie? Może tobie pieniądze nie są potrzebne, ale ludzie nie mają za co żyć! Dwa miesiące robiliśmy za darmo, a ty mówisz, że jak będzie miał kasę to wypłaci? On ma nas w głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie i jak mamy czekać tak bezczynnie to nie dostaniemy złamanego grosza!!

Ale w sumie... Może to pisze sam [usunięte przez administratora]... :/
ewa 2012-10-04 21:57:22
ostrzegam przed ta firma , oszukauja pracownikow nie wyplacaja wynagrodzenia, uwaga tez na TELPOLKOM i DAPA ,SOCIO BIZNES TO JEDNO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krakus 2012-10-26 19:07:20
wszystkich pokrzywdoznych troche moge uspokoic, w Krakowie tez mysleli ze zrobili przekret ale..nie tym razem;-) kilka osob poslzo do prokuratury, z wnioskami z popelnieniu przestepstwa([usunięte przez administratora], jeden z pracowikow oddal tez sparwe do sadu (sprawa cywilna) , to ze oni oglaszaja upadlosc i zmieniaja tylko nazwy firm i wpisy do KRS-u nic im nie pomoze, bedzie tak jak z Amber Gol [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlicytuja ich mienie prywatne, bo z tylu paragrafów sie nie wywina....takze spokojnie, byc moze kasy nie odzyskamy ale on [usunięte przez administratora]) beknie za to grubo!!!
Henio 2013-03-27 19:44:19
Wy tak wszyscy narzekacie, wyklinacie i obrazacie panow [usunięte przez administratora], ale chyba NIKT z was sobie nie zdaje sprawy ze nie wyplacili wam pieniedzy za NALEZNE oczywiscie wyplaty, nie zaplacili rachunkow bo zostali OSZUKANI. Skoro im nie wyplacono pieneidzy za wykonana prace, to jak mieli wam zaplacic? Z pustej kieszeni nie wyczarujesz pieniedzy i nie rozdasz...
Kazura 2015-03-27 00:13:09
Katowice mają bardzo bogaty rynek więc nie wykluczone że po prostu firma nie wytrzymała konkurencji. Chociaż z informacji znalezionych w internecie jest jednoznaczność, że podmiot jest aktywny z tym że działalność jest jednoosobowa. Jak więc myśleć tutaj o zatrudnieniu w Socio Biznes, skoro w 99,9% nie ma takiej możliwości?
wdqe 2016-10-18 22:18:47
@ eqw - a to serio nie ma tam nawet sekretarki ???
Zostaw swoją opinię o SOCIO BIZNES - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOCIO BIZNES