Niczuk Metall

Olsztyn

Opinie o Niczuk Metall

ja 2016-02-17 08:00
Ogólnie, firma ok. Socjal, 13-stki, wczasy pod grusza. Ludzie spoko, jak wszedzie znajdą sie jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Normalne. Z pewnego rodzaju moobingien na jednym dziale sie zgodze, pracując tam miałam wrażenie , że jestem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale przez atmosfere jaką tworzyli ludzie(pracownicy fizyczni) było mi tam dobrze. Zaskoczył mnie tylko tekst prezesa "To jest firma w której nie rozmawia sie podczas pracy" , wiec jeżeli ktoś potrafi nie rozmawiać w ciągu 8 gdzin to polecam firme :) A co do prezesa to uważam , że to je4st młody człowiek który nigdy nie zaznał ciężkiej pracy w swoim życiu i nie umie docenić pracownika.
Lucek 2016-02-20 15:37
@Ja Twoja opinia jest pomocna bo firmę tworzą ludzie, z nimi spędza się pól dnia i trzeba się dobrze czuć, czasem się pośmiać, nie znam takich co są aktywni od rana do nocy. Też aplikuję na konstruktora.Poza lepszą kasą szukam spokojnej pracy żeby nie mobbingowano.
kamal 2016-02-22 12:50
@ja -a mogłabyś zprecyzować czy rozmawiasz czasami czy buzia Ci się nie zamyka? Bo to malutka różnica jest ...
Do roboty 2016-02-25 12:56
Do roboty sie wezcie :)
Czesiek 2016-03-19 16:30
Z tych skrajnie różnych i plotkarskich opinii nic się nie można dowiedzieć, czy warto aplikować,czy nie.....Z-ca kierownika produkcji mnie interesuje, długo wisi ogłoszenie...Ludzie piszcie o pracy nie głupoty jakieś bo to nie Pudelek.
Merkel 2016-04-24 19:43
Uuu to musiało być gorąco...hehe
sic 2016-05-01 11:17
Dużo postów poleciało ?
opiniotwórca 2016-05-19 16:18
12 tys na renkę
Pracownik 2016-09-10 21:45
Mobing! !!
Johny 2016-09-10 21:57
Ale na szczęście na jednym z działów :)
Kos 2016-10-06 17:35
Chcem na produjkcję, warto? Rekrutacja jest?
Or. 2016-10-09 10:56
Oferty są cały czas :) ale ludzie raczej uciekają.
Konrad 2016-10-10 21:16
trzeba być sobą, jak na każdej rozmowie kwalifikacyjnej niezależnie od stanowiska i doświadczenia trochę mieć na pewno, ja byłem na konstruktora i test był, nie poszło...
Fakty 2016-10-20 23:30
nie polecam pracy w tej firmie. Licza się układy i układziki ludzie którzy tam pracują (nie wszyscy) są zakłamani i oszukują nie tylko Prezesa (ogólnie jest zakłamanie). Szkoda mi prezesa tej firmy który odziedziczył dobra firmę i nie widzi nieprawidłowości która ma miejsce a ludzie którzy z nim blisko wspópracuja oszukują go (za plecami śmiejąc się z niego) i działają na szkodę firmy. Ludzie uczciwi i lojalni są tępieni . Dążenia firmy są na sile korporacyjne.Daleko dla tej firmy do etyki i godności człowieka a wiec proponuje omjiać ta firmę z daleka . Ta firma BYLA kiedyś dobrym pracodawca szkoda ze już tak nie jest.
Fakty! 2016-10-31 20:20
Popieram! Tak właśnie jest! Zero szacunku do pracowników, którzy uczciwie pracują. Układy są, ludzi mają za nic. Lubią ludzi którzy donoszą i liżą tyłek dla kierowników!!!
stal&gast 2016-11-09 15:12
rzadka już nie pracuje w Radomiu, wyje..... ją. generalnie zrobiła tyle syfu w tak krótkim czasie że się do tej pracy nie chce przychodzić.
Lit 2016-11-22 23:40
No fakt dążenia korporacyjne firmy są mocono na wyrost, sztuczne. Co by nie czytać tutaj to firma uczciwa wobec pracowników. Klimat w pracy, to "coś " że lubi się przychodzić do pracy pozostawia wiele do życzenia. Mimo że Olsztyn (rynek pracy) to ludzie rezygnują. Czy dużo i boleśnie niech już dyrekcja oceni.
Nick 2016-12-21 13:05
Domyślam sie, że cie wywalili po kilku dniach bo sie nie nadawałeś/aś, że takie głupoty wypisujesz
JA 2017-04-17 12:00
Hahaha firma wystawiona na targach pracy w Olsztynie. Co nikt nie chce przyjść do pracy w firmie o jednej z najgorszych opinii w województwie?
Tak jest naprawdę ! 2017-04-24 22:04
Popieram! Tak jest naprawdę. Także nie polecam tej firmy .Pensje są najniższe jakie mogą być i jeszcze oszukują!Dno!
fik 2017-04-25 07:38
a na czym to poniżanie polega? i szczucie pracowników? możesz się rozwinąć pracowniku nierobotniczy?
Skąd ten stres?
Franka 2017-05-05 08:16
Morę prosić o opinie jaka atmosfera jest w dziale zakupów?
Mariusz 2017-05-05 10:35
W dziale zakupów jest najlepsza atmosfera w całej firmie pomimo tego,że to dział,gdzie pracy jest najwięcej! Polecam aplikować jeśli są wakaty.
Janusz 2017-05-12 20:00
Proszę o rzetelną opinie o tej firmie, poniewaz rozważam zatrudnienie w tej firmie.
Monica 2017-05-14 02:27
Firma, którą polecam. Pracuje tam mój brat. Jest w dziale ( coś od projektów,rysowania) ma super zarobki, między świętami miał wolne i majówkę też, każdy weekend wolny i pracuje z samymi młodymi. Nigdy nie mówił,że gdzieś jest źle w dziale i raczej chwalił całość.
HAHAHA 2017-05-24 17:35
Hahaha chyba żart! Albo kierownictwo pisze, żeby w końcu kogoś znaleźć do pracy bo nikt nie chce tam pracować
brat 2017-05-29 12:33
Monico Moniko Moni, bratu musi być "tam" jak w niebie skoro fatygujesz się wyszukać, wejść i dodać wpis na forum. Rzadko zdarza się kiedy siostra tak mocno kibicuje bratu i firmie, w której pracuje.
re hahaha 2017-06-01 15:55
A skoro Tobie tak tam źle bo czemu się nie zwolnisz?
Monica 2017-06-04 21:55
Tak bo ja nie mam roboty i składałam CV i nic...więc zaglądam co ludzie piszą. To moje prywatne zdanie było. Ty myśl co chcesz.
szrek 2017-06-08 03:17
Chciałem tam się przyjąć i praca by na pewno mogłaby mi się spodobać ale to jest poza Olsztynem i nie ma dojazdu , a nie jestem zmechanizowany [ bez prawka ] więc to był problem odmówienia pracy . Często Firma Niczuk Metall już od dawna ogłasza się na OLX szukając pracowników. Więc takie jest małe za interesowanie.
Kandydat 2017-06-20 14:29
Byłem na rozmowie. Z dyrektorka.... siedziała z groźna mina, aż strach się bać. Pytała o głupoty, nie umiałam powiedzieć czego dotyczy stanowisko, co miałbym robić. Jeśli praca wyglada jak rozmowa to dziękuje. Dramat
taka sobie 2017-06-25 20:01
ja też byłam. mina nie była groźna , pani wszystko wytłumaczyła. mało tego - dostałam zaproszenie na kolejną rozmowę . może po prostu się nie nadawałeś i nie chciała tracić czasu.
Nick 2017-07-18 13:41
Szreku, ta firma na miejscu zatrudnia pewnie koło 100 ludzi.
Nie wiem na jakim dziale chciałeś pracować ale nie wierzę że nie byłoby z kim dojeżdżać.
Dominika 2017-07-19 15:41
@Kandytatka Spójrz proszę na regulamin forum, który znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/regulamin Myślę, że nie ma potrzeby obrażania osób trzecich. Napisz proszę innym użytkownikom, jak oceniłabyś pracę w Niczuk Metall? Czy miałaś okazję podjąć tam zatrudnienie, czy byłaś tylko na rozmowie rekrutacyjnej? Jak oceniasz warunki, które proponuje pracodawca? @taka sobie Co powiesz na temat procesu rekrutacyjnego w Niczuk Metall? Jak podobała Ci się rozmowa kwalifikacyjna oraz warunki przedstawione przez pracodawcę? Czy zaproponowano Ci podjęcie współpracy?
xxl 2017-07-27 22:05
Czyżbyś został zwolniony ...
taka sobie 2017-07-27 22:20
Proces rekrutacyjny składał się z dwóch spotkań. Podczas jednego z nich sprawdzanie umiejętności pracy na programach komputerowych. Nie miałam wrażenia, że pytania , które mi zadawano są głupie. Niektóre może nie związane bezpośrednio ze stanowiskiem, ale całkiem do przejścia. I pewnie czemuś służą. Pani, która prowadziła rekrutacje sympatyczna i normalna. A myślę, że to jedna i ta sama:) Przedstawiła jasno warunki zatrudnienia , wszystkie dodatkowe korzyści oraz uzgodniłyśmy bardzo moim zdaniem przyzwoite warunki finansowe. Ja pracę dostałam. Może dlatego nie mam powodu żeby wypisywać to co " kandydatka". Jej się pewnie nie powiodło, a gdzieś trzeba żal pozostawić :)
Co do tego jak się pracuje wypowiem się po jakimś czasie . Na razie oceniam firmę i cały proces rekrutacyjny "na tak". Ale oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania. Zwłaszcza Ci, którzy dalej szukają .
Poszukujący zmiany 2017-08-06 22:06
Czy na stanowisku "Specjalista ds. Obsługi Klienta" można liczyć na zarobki powyżej 4500 netto?
Ach 2017-08-19 18:03
Pracuje tu wiele lat i jest ok. Nigdy nie oszukali na kasie to co umówione to jest. Trzynastki wypłacają, premie uznaniową. Nawet socjal pełen. nie wiem po co piszecie tu te pie..rdoły.
Ach 2017-08-19 18:05
coś koło 200 teraz zatrudniają
Stary 2017-08-20 22:04
Pracuje ponad rok i jest spoko. Kasa "Olsztyńska". Mozna dorobic w nadgodzinach i sa premie. Pracowalem w kilku miejscach i tu raczej zapierdzielu nie ma. Polecam pojsc na rozmowe, rozejrzec sie po zakladzie, porozmawiac z ludzmi zamiast czytac subiektywye wypowiedzi. Jednemu sie podoba drugiemu nie. Najwiecej wyobrazaja sobie mlodzi niewykwalifikowani pracownicy. Stara gwardia trzyma sie roboty i nie narzeka.
Spawacz 2017-08-23 10:23
Nie ma zapierdzielu...kto to pisze takie kłamstwa...!!! Chyba ten co tam pracuje i nic nie robi lub jest zatrudniony do tych komentarzy.
Zgodzę się z tym,że kto chce to zarobi w miarę i też dopiero z czasem.
Spawacz 2017-08-23 10:23
Zgodzę się z tym,że kto chce to zarobi w miarę i też dopiero z czasem.
kok 2017-08-30 17:27
Na co na poczatek moze liczyc pracownik na stanowisku magazyniera?
ciekawski 2017-09-02 14:50
Może ktoś skrobnąć kilka słów na temat kierownika zaopatrzenia?
Cystero 2017-09-06 16:29
Nie ma takiej oferty pracy. Szukają specjalisty ds. zakupów i w ogóle dużo ofert jest na ich stronie. Ja tam patrzę.
Dominika 2017-09-07 14:14
@ciekawski tak jak napisał @Cystero warto zaglądać na stronę firmy Niczuk Metall. Tam są ogłoszenia z ofertami pracy podzielone na produkcyjne i nieprodukcyjne. Aktualnie jest kilka ofert na nieprodukcyjne, bo widzę, ze raczej ten dział Cie interesuje: http://zamocowania.niczuk.pl/page/228/stanowiska-nieprodukcyjne. Które by Ci stanowisko pasowało? Będziesz aplikował?
Gregor 2017-09-10 16:22
Jak jest z praca w tej firmie? Rozmyslalem o pracy na magazynie ale przegladajac ogloszenia, to czesto pojawiaja sie oferty pracy tej firmy, tak jakby byla tam dosyc duza rotacja...
GrubyMichał 2017-09-18 11:10
cały czas szukają na różne stanowiska bo roboty jest od z...nia i nie wyrabiają. Dobrze choć że za nadgodziny płacą i premie dają
Gregor 2017-09-20 07:57
No czyli wiadomo, ze pracy jest. Ale ogolnie firma godna polecenia? Praca pon - pt czy weekndy tez?
Dominika 2017-09-22 11:10
@GrubyMichał odpowiesz użytkownikowi @Gregor? Ale z tego co widzę z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony, bo mimo ciężkiej pracy masz zawsze zapłacone i jesteś doceniony premią. Nie mylę się i tak jest? Jeżeli tak to powiedz użytkownikom coś więcej na temat pracy w Niczuk Metall.
Zostaw swoją opinię o Niczuk Metall - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niczuk Metall