Viando

Wrocław

Opinie o Viando

anonim 2011-08-24 14:17:55
Witam,dla zainteresowanych pracą na stanowisku handlowca na Dolnym Śląsku:rozmowa kwalifikacyjna-jeden etap,obiecywana umowa o pracę i nieograniczone możliwości zarobku,awanse na stanowisko kierownika. Po czasie okazuję się, że firma daje trzy umowy zlecenie na okresie próbnym po czym przechodzi się na działalność gospodarczą. Kasa w zależności od obrotu-we Wrocławiu bardzo niska. Ceny mięsa i wędlin-jedne z najdroższych na rynku. Auta:dojechane i poobijane fabie kombi, wkrótce oklejane w parówki cielęce. Praca od pon do niedzieli. Firma nie ma kasy na akcje degustacyjne,brak pakietów i promocji,brak wyrównań i gratisów. Polityka firmy-jak najwięcej za jak najtaniej, znajomość marki-bardzo słaba. Akcje weekendowe organizuje handlowiec,oczywiście bezpłatnie. Problemy z logistyką: towar nie dojeżdża w ilościach zamawianych-trzeba się tłumaczyć i przepraszać klientów,dodatkowo kierowcy nie wyrabiają z dostawami, handlowiec wstaje o 3 w nocy i odbiera towar od kierowcy po czym sam zawozi towar do klientów odbierając dodatkowo kasę. Spotkanie firmowe w soboty-w tyg.trzeba [usunięte przez moderatora] a na spotkaniach pojazd i obelgi przez prezesa, że za niska sprzedaż. Prezes nie przyjmuje do wiadomości żadnych argumentów!!! Nie osiągnięcie planu w pierwszym miesiącu skutkuje zwolnieniem. Odradzam każdemu kto szuka pracy na stałe, kto ceni sobie życie prywatne i dobrą atmosferę w pracy. [usunięte przez moderatora] na każdym kroku,brak poszanowanie pracownika. Za pracę od pon-do niedzieli i w nocy-śmieszne pieniądze. Praca dobra na przeczekanie aż nie znajdzie się czegoś innego.
Zostaw swoją opinię o Viando - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viando