Opinie o ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. w Wieliczka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Czy w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. występują paczki/bony świąteczne?

Zbyszek

Nie płacą tego na co się umawiają a jak pytasz szefa co z ustalonym wynagrodzeniem dostaje amnezji i nie pamięta, nie polecam tego pracodawcy szkoda czasu.

Krzysio Nowy wpis
@Zbyszek

popieram pracodawca nie szanuje pracowników

Józef Bobula

Mało mnie interesuję temat pracy ale serwis na wysokim poziomie itd polecam :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zespół Antoniak Auto Nowy wpis

Najczęściej dwa są etapy: rozmowa kwalifikacyjna oraz rozmowa ustalająca szczegóły zatrudnia. Staramy się jak najszybciej udzielić odpowiedzi zwrotnej dot. wyników rekrutacji.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Dominika

Aktualny jest ten Doradca Handlowy Samochodów Używanych ze strony firmy? Mogę poprosić o przybliżenie kwoty zarobków w 2023 r.? Jeśli to możliwe, proszę o odpowiedź kogoś innego, niż Annę :D

Zespół Antoniak Auto
@Dominika

Dzień dobry, w nawiązaniu do wpisu ;) Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą w firmie Antoniak Auto, zachęcam do złożenia CV na adres e mail: praca@antoniak.pl. Szczegóły zatrudnienia są uzgadniane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Zespół Antoniak Auto

Jaka umowa obowiązuje w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na 1 miesiąc.

Krystyna
@Anna

I co dalej jak już okres próbny się zakończy? Jeśli ktoś się sprawdzi to umowa na 12 miesięcy czy na czas nieokreślony?

@Krystyna

Decyzje podejmuje się indywidualnie do każdego pracownika

Krystyna
@Anna

Rozumiem, a jakie standardowe warunki ktoś musiałby spełnić, żeby od razy ktoś mógł podpisać taką umowę właśnie na czas nieokreślony?

@Krystyna

Po okresie próbnym jest podpisywana umowa na czas nieokreślony. Standardowa procedura.

Niezłe historie tutaj czytam… że niektórzy po 1h już się zwalniali ;D Umowy na miesiąc problemy z wypłatami.. No ładnie aż chce się wysłać CV ;D czy wasze komentarze coś wskóraly i sytuacja uległa zmianie?

@Anna

Opisane historie się nie zdarzyły??? W której opinii jest zawarta informacja??? Praca jest pracą wymagającą ale nic nadzwyczajnego ;)

Andrzejewicz

Oto moja, krótka historia, pod tytułem: dlaczego nie chcesz tam pracować. A może chcesz? W siedzibie firmy spędziłem aż 1h! Z jednej strony to zdecydowanie za mało, by opisywać warunki, wynagrodzenie oraz współpracowników. Z drugiej jednak, to ocean czasu by poznać swojego szefa. W dużym uproszczeniu pan Antoniak to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) co spróbuję obiektywnie uargumentować. X lat temu uczestniczyłem w rozmowie kwalifikacyjnej w siedzibie firmy, w Wieliczce. Na spotkania mam w zwyczaju przybywać przynajmniej 5 minut wcześniej - tak było i tym razem. Wszedłem, przedstawiłem się kobiecie z recepcji i powiedziałem w jakim celu jestem. Miła pani zaprowadziła mnie na piętro, do sali konferencyjnej i wskazując na stół z wolnymi krzesłami, zaprosiła mnie do zajęcia miejsca, co też uczniłem. Usiadłem z boku, a na właściciela przyszło mi sporo czekać i nie był to kwadrans akademicki. W końcu wchodzi on: postawny jegomość z włosami upiętymi w kitę, a na nim luzacko wisząca skórzana kurtka, która zapewne pamięta jeszcze późnego Gierka. Ów człowiek nawet się nie przedstawił, ale zdążył wydać polecenie: przesiądź się, bo ja tu będę siedział. Pamiętacie jak pisałem, że 1h wystarczy by poznać człowieka? Mi wystarczyły 2 sekundy, ale myślę sobie: „ok gościu, baba ci rano nie dała (oczywiście śniadania), nie masz humoru, spoko - dam ci szansę”. Potem już było krótko, przejrzał CV i stwierdził, że do niczego się nie nadaję, nie mam doświadczenia itp. OKEJ, w takim razie co ja tu robię? Od paru tygodni masz moje CV, czytasz, dzwonisz, zapraszasz, a potem mówisz „nie tego szukałem”.

Karol
@Andrzejewicz

Pan i władca haha

Robert

@Andrzejowicz Bardzo dobra ale wymagająca więc nie każdy tu potrafił się odnaleźć ,a teraz złośliwościami chcesz oczernić.

Andrzejowicz
@Robert

Nie oczerniam, a oceniam. W dodatku merytorycznie, podając konkretną sytuację z pierwszej ręki. Nie broń bo nie ma kogo / czego.

Cholewa
@Andrzejowicz

Pracuje tutaj dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony. Moja rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzona w sposób profesjonalny i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Pracuje się bardzo dobrze i Polecam pracodawcę. Pozdrawiam

Dominika
@Cholewa

To świetnie, byłoby jednak dobrze, gdybyś uzasadnił swoją opinię. Pracuje Ci się dobrze, a jak oceniasz płace, dodatki socjalne, premie dla sprzedawców? Będę Ci wdzięczna za dokończenie wpisu.

Denis

Czy można obecnie liczyć na zatrudnienie? Placa od sprzedaży?

FHU MAXBUD BOBULA KAMIL

Interesuje nas nowy Peugeot Boxer jakie oferty posiadacie

Kiepura

Super , że klienci chwalą . Miałem nadzieję, że ktoś z pracowników podzieli sie swoją opinią o pracy

P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF

Polecam profesjonalny serwis profesjonalna fachową obsługą polecam

Małgorzata

@Anna, Twoja wypowiedź nie jest konkretna. Może chciałabyś ją rozwinąć? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Na jakim typie umowy pracujesz w firmie? Czy ANTONIAK AUTO dba o rozwój swoich pracowników? Czy istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje?

@Małgorzata

@Małgorzato zapraszam do kontaktu z działem personalnym Antoniak Auto w celu odpowiedzi na zadane pytania.

Tak jest ok. Pracownicy pracują od kilku do kilkunastu lat.

Czy jest tak dobrze i dlatego nie ma chętnych do pisania?

Daros

Pracuję od trzech miesięcy . Umowa , pensja ok. Sympatyczny zespół.

Małgorzata

@pracownik, po nicku wnoszę że aktualnie pracujesz w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia oferowane przez tego pracodawcę? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ANTONIAK AUTO o przekazanie najświeższych informacji z tej firmy. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Remik

Nic prostszego tylko można swoją firmę założyć i dogadzać pracownikom!!!

Agnieszka

Widzę, ze standardowe zachowanie podczas rozmowy o pracę. Najpierw sie przesiąść, potem drętwa rozmowa na koniec brak odpowiedzi. (usunięte przez administratora)Nie wiem po co kogos zapraszać na taką rozmowę. Tylko strata czasu. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. - Wieliczka

• Jak się pracuje w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.?

ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.
2.1/5 Na podstawie 23 ocen.

ANTONIAK AUTO SP. Z O.O. SP. K.