Teknia Polska Sp. z o.o.

Kalisz

Opinie o Teknia Polska Sp. z o.o.

Gandalf 2015-05-13 00:10
Pracodawcy są spoko to głownie pracownicy mają ciągle ale do wszystkiego . Tak narzekają na Kierownika, Mistrzów i Biurowiec , a sami potrafią nakablować na ciebie by tylko się uchronić od pomówienia czy obcięcia premii. Zazdrość , zazdrość i jeszcze raz zazdrość,ze ktoś coś dostał lub jest lubiany.
pracownik 2017-01-09 20:55
pierwszy dzień nowego "szpiegującego" urządzenia, każdy wychodzący pracownik odbija swoją kartę i skanuje kod z raportu - aż tak bardzo to potrzebne, kolejka jak za dawnych lat za papierem toaletowym,ostania osoba odbiła się pewnie ok.14.30 a może nawet i później.
xxl 2017-01-12 18:58
no i zaczęło się od środy: łażenie,namawianie,szukanie "chętnych" ma tzw.sobotnią premię - czy niektórzy nie potrafią zrozumieć, że nie tylko pracą człowiek żyje, mają ludzie jeszcze dom i dzieci. Pewnie ktoś ich nieźle dusi :)
on maszynista 2017-02-15 11:31
UWAGA NA GREGORIO !!! z machiningu-)))) ON TAM JEST I PATRZY
rzep 2017-02-17 11:53
spotkanie, szkolenie i ciekawostki: pracownicy biura mają chodzić i sprawdzać jak wyglądają porządki wokół stanowiska pracy, oraz jak wygląda wypisywanie wszelkiego rodzaju dokumentacji.
A może by tak bossowie zaczęli od porządków u siebie w burach i od sprawdzenia dokumentacji za którą to oni odpowiadają ?
Zostaw swoją opinię o Teknia Polska Sp. z o.o. - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknia Polska Sp. z o.o.