Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Co to znaczy, że robota stoi? Szukam czegoś ale normalnie na pełen etat, nie część, to dajcie znać panowie którzy tam są montażystami, ile godzin wam wychodzi w tej pracy. Ile się wam udaje wyrobić? Żeby nie było tak, że przyjeżdżam a pracy nie ma.

Kontrola jakości w naszej firmie jest ale działa troszeczkę za późno

Bhp

Kobiety na magazynie surowców ,to zaczną w końcu nosić odzież robocza (spodnie )panie z okuć czy z szykowania listewek to sobie chodzą jak chcą ,a kierownik oczywiście wszystko widzi tylko nie to !chyba trzeba w końcu to zgłosić do odpowiednich służb ,znowu będzie nalot ,tylko nie wiem po co to komu .

Dokładnie

Bo na produkcji może stać ci się krzywda a ta odzież cie ochroni hah na magazynie jak spadnie na ciebie paleta czy na owacie katerach zranisz się ostrym nożem to nic się sie nie stanie dlatego noszą swoje spodnie tam

Ksenia

Przerobione ale robocze. Idź na 5 min przerwe co druga (usunięte przez administratora) w leginasach i dżinsach.

Jrp

A to dobre jeszcze nie zauważyłem żeby ktoś tam tylek pokazywał W tych spodniach roboczych raczej jest to niemożliwe ale cóż wiesz lepiej Trzeba coś w tym końcu zrobić nie powinno być tak że jedna połowa produkcji przychodzi sobie w swoich spodniach a druga połowa w roboczych to jest niesprawiedliwe dla wszystkich tych którzy muszą się męczyć i pocić w tych grubych niewygodnych spodniach

Knur
@Dokładnie

Co to kogo obchodzi, wszyscy mają taki sam obowiązek noszenia odzieży ochronnej, nigdy nie wiadomo co może się stać, przyjdzie co do czego i będzie zapytanie gdzie jest odzież robocza

Katarzyna
@Bhp

Co znaczy że chodzą jak chcą? W prywatnych ubraniach pracują? Czy o co ci chodzi? Możesz w ogóle dać znać czy na próbnej umowie jest umowa o pracę czy zlecenie? Jak to tu wygląda? Mam zamiar aplikować, będę wdzięczna jak dasz znać

...
@Katarzyna

Na próbnym dawaj umowę o pracę na trzy miesiące. Ubrania są firmowe zgodnie z BHP .

@Dokładnie

Dokładnie tak.. i trzeba dążyć do tego żeby i na owacie i katerach i szwalni była również odzież robocza. Dlaczego panie na piankach czy kleju muszą mieć te (usunięte przez administratora)spodnie a panie które pracują na owacie i katerach nie ? Tam nie stanie im się krzywda ? Prędzej im właśnie może się stać przecięcie nożem itd.. na piankach raczej nie mają czym się skaleczyć.... Niech się za to wezmą

Pracownik magazynu też takie dostaje atrakcyjne pieniądze, jak na stronie obiecują? No bo jednak przeczytałem ogłoszenie i nic nie podają, nawet widełek. Tu też nic nie widzę, poza jakimiś wspomnieniami premii itp. To ile tam łącznie można wyciągnąć, powie kto?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Amanda

Wpadłam na ogłoszenie dla tapicera dodane 3 lata temu, tata myśli o zmianie pracy właśnie w tym kierunku, posiada spore doświadczenie. W starym ogłoszeniu, napisane było, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. Ile teraz można zarobić na tym stanowisku? Była również wzmianka na temat pakietu socjalnego, wymieni ktoś co wchodzi w jego skład? Zawsze to jakiś dodatek.

Były

Brico wziął się wkońcu za robotę, czy dalej pogaduszki i opiepapier albo się chowa? "stara gwardia" nadal zapier... i narzeka, a i tak nic nie robi z tym żeby coś zmienić pewnie, zrobili by wszystko, nawet gdyby im na głowę narobili

Doris

A pakowaczy jakiś znajdę w wątku? Trwa rekrutacja aktualnie i mam kilka pytań :) Ile za h? Netto oczywiście już bym poprosiła. Premie z tego co czytam w formie są, a benefity? Co macie ciekawego?

Jak szefostwo w Intertrend Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Danielo

Jak szefostwo traktuje pracownikow którzy honorowo oddają krew?Mają z tego powodu jakieś nieprzyjemności?A może mają zabierana premie za pomaganie innym?

jo
@Danielo

jak ktoś oddaje honorowo krew to dostaje 2 dni wolnego i zabierana jest mu premia uznaniowa (frekwencyjna) - zwał jak zwał :)

Lidka
@jo

Frekwencyjna. Uznaniową jest inna.

Mariusz
@Lidka

Zabierana jest także za urlop na żądanie który się prawnie należy

@jo

To chyba nie jest normalne skoro za takie coś zabierana jest premia... Trzeba chyba nasłać jakaś inspekcję pracy. A Ci "mądrzy" co to wymyślili to niech kodeks pracy przeczytają bo nie mają prawa ani za urlop na żądanie ani za oddanie krwi. To co się wyrabia w tej firmie to naprawdę jak w jakimś filmie jak tak znajomi opowiadają... Gorzej jak za czasów (usunięte przez administratora) Po prostu jakiś (usunięte przez administratora) czy przetrwania. Dziwię się że tam jeszcze ludzie pracują i się na to godzą a ruchani są na każdym kroku... Postawcie się w końcu bo to wszystko w waszych rękach jak wy się nie postawicie to będzie jeszcze gorzej...

...
@Ulala

Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma ! We wszystkich firmach jest idealnie tylko w IP jest tragicznie już się w (usunięte przez administratora) przewraca . W każdej firmie już się dzieje źle i słyszę też od znajomych! Jeżeli chodzi o premie to mają do tego prawo żeby zabrać to są dawane pieniądze przez nich i oni o tym decydują! Nie pracujesz tam to się nie wypowiadaj ! Niby tak bardzo źle ale jakoś ludzie pracują i nie słychać o tym na hali !

@...

Tylko za oddanie krwi nie mają prawa zabrać premi tak jak i za urlop na żądanie bo to się pracownikowi należy w każdej firmie. A jeżeli nie wiesz takich rzeczy to się nie wypowiadaj i przeczytaj kodeks pracy.. (usunięte przez administratora)

Tapicernia

Czy tylko ja to zauwazyłem ze pid nieobecnosc lidera na piankach praca tam idzie bardzo sprawnie wszystko na czas linki zapchane towarem czy tam na prawde jest potrzebny ktos kto tylko nosi tytuł lidera i odbiera za to hajsy haha smieszne nabiał w koncu ruszył i my mamy w koncu co robic na tapicerni

Tola
@Tapicernia

A to ciekawe? A taki lider to wiecie czy pracuje na jedną, czy na kilka zmian? A jak na kilka, to znacie godziny zmian i system rotacji?

Mirka

Mam kilka ofert pracy wybranych, ale zastanawiałam się, czy tutaj też nie spróbować na pracownika magazynu. W sumie to interesuje mnie bardziej lekka praca, co tam się dokładnie robi, z jakimi rzeczami pracuje? Trzeba dźwigać sporo?

Edzia

Jakieś argumenty czemu nie? Płacą niekonkurencyjnie czy o co chodzi? I jak z atmosferą? Daj uzasadnienie czemu nie polecasz, a i chętnie się dowiem przy okazji jaką umowę na magazynie dają.

stary pracownik

witam , jak tam tapicerzy na akrodzie dostaja normalne pieniadze jak wczesniej czy nadal lipa? bo nie wiem czy dawac CV czy nie bardzo ?

Stanisław

Jestem ciekaw kiedy zrobią porządek z pseudo liderem z 4-8 linki R.G. Len i (usunięte przez administratora) jakich mało. Ludzi ma za głupków . Wyręcza się każdym i winy też nihdynna siebie nie bierze. I zrób coś wkoncu z tą broda bo ona to chyba juz żyje. Fuj.

Mari

Piszecie że ludzie nie pracują tu długo. To znaczy ile? Jaka jest przeciętna długość stażu pracy tu? Rotacja jest duża?

@anonimowy

Cześć, Może ktoś się podzielić informacją jaka jest obecnie stawka na pakowacza?

Antoni

Macie tam czas na obrządki? A co z normami do wyrobienia, żeby premia była lepsza? Zdradzisz tajemnicę płacenia w tej firmie? Ile tu można zarobić?

Prawda

W tej firmie to więcej (usunięte przez administratora) i donosicieli a mało uczciwych pracowników.Majstrowie to tylko murem za przydupasami zatrudniają totalną niewiedzę klejące na kleju wymagań tysiac a wiedzy i zaangażowania w pracę zero jeszcze doświadczonymi chcą być smiech na sali pozwalniali ludzi z wiedzą a teraz męczarnia bo robota stoi .Pomocnik majstra z pierwszej linki to ma uszy większe niż słoń ale za to informacje potrafi majstrowi donoscic co gdzie jak kolejna linka to juz wogole masakra majster nic nie wie i tylko jeden pracownik z wiedza a reszty sie pozbyl bo nie na reke ze ktos chory byl ale pracowal i wiedzial co robi ale karma wraca i zostal sam z niczym !!wspolczuje tym pracujacym ktorzy pracuja od lat i stoja w miejscu z pensja i zero docenienia tym wszystkim nowym pracownikom życzę aby się wzięli do roboty bo za brak wiedzy i pracy doświadczonym się nie zostaje

ŻywyTrup
@Prawda

Fajna firma fajni ludzie i zarobki na najwyższym poziomie,ludzie traktowani z godnością,nikt nie narzeka każdy zadowolony:::::)))))))

Antoni

Co takiego tam się dzieje Twoim zdaniem, że piszesz o negatywnym wpływie roboty na psychikę? No i czy są też jakieś plusy, że ktoś tam jednak robi?

Malina

Niewygodne komentarze znikają widzę, niestety nic to nie zmieni, każdy wie że ta firma to totalna lipa

Antoni

liczysz na to, że przeczyta Twój wpis? dlaczego nie wyjaśnisz mu osobiście, że Ci przeszkadza w pracy lub nie zgłosisz tego przełożonym? Są takie opcje?

Reksio

Po co wy ciągle kombinujecie z tym czasem? Chcecie wykończyć ludzi tym (usunięte przez administratora) (bieganiem)? Rok temu tak przekombinowaliscie że ludzie umierali po pracy, najlepiej weźcie poprostu wstawcie jedną osobę i niech sama biega ze wszystkim za te grosiki, nawet załatwić potrzeby fizjologicznej nie można

Tapicer
@Reksio

Czas tapicera to już nadszedł,i każdego innego pracownika,Portugalia przyjedzie to powiedzcie na czym sprawa stoi a nie (usunięte przez administratora) lizecie

Tapicer

No to się popisaliście, dajecie odejść dobrym pracownikom... ciekawe gdzie wy znajdziecie takich pracowników...

@Tapicer

Ktoś tu wcześniej pisał niezadowolony z wypłaty. Czy to najważniejszy powód odchodzenia ludzi, czy są i inne?

Beka
@Tapicer

Popisaliście się tym,że zatrudniliście firmę do obliczania czasów,która jak sądzę wcale nie mało kosztowała,a koniec końców powróciliście do czasów pierwotnych...ot to takie wasze oszczędności.Nic tylko pogratulować.Trzymajcie,cos wam wypadlo:)

Piter

Można karać i dyskryminować pracownikow którzy oddają krew i ratują życie innym?Co to za standardy ze za ratowanie życia zabiera się premie?

Może teraz czas na finansową żeby się wogole pokazała,jest problem w firmie bo nikt nie chce pracować za te groszaki.Ktos za to beknie niedługo :)

Magazyn_inny_swiat

Haha. A wy za co? Nieroby. Daję wam 2 h na produkcji i rezygnujcie z pracy. Wiecznie tylko narzekanie i nic więcej. A wiecznie czas na pogaduszki i telefon

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 18 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.