Intertrend Polska Sp. z o.o.

Opinie o Intertrend Polska Sp. z o.o.

Jonu Nowy wpis

Tyn (usunięte przez administratora) podobno w słomianym kapeluszu chodzi i kozy pasie

Zwolnienia Nowy wpis

Może jak się ludzie pozwalniają to się obudzą i podniosą te stawki. Teraz mają być kolejne podwyżki a my wciąż za mniej niż 27

MozeSieUda

Przypominam tylko kadrowym że niebawem zbliża się dzień wypłat,i fajnie byłoby gdybyśmy w tym miesiącu wynagrodzenie dostali w terminie.Pozdro ip

Lucy
@MozeSieUda

Hej, a wiecie, te problemy z kasą na czas to tyczą się pracowników wszystkich, czy tylko tych fizycznych lub tylko tych biurowych? Ja widziałam ofertę dla pomocnika tapicera dla mojego taty i dlatego tak mnie to ciekawi.

Oliwka

Takie sytuacje z opóźnieniem w wypłatach zdarzały się już wcześniej? Czy akurat teraz wynikła taka sytuacja? Pomagam tacie rozejrzeć się za pracą i akurat udało mi się znaleźć ofertę dla montażysty, super, że praca jednozmianowa 7-15, zdarza się czasem, że pracy jest tak dużo że pracownik musi zostawać po takich godzinach? Z czego składa się pakiet socjalny wymieniony w ogłoszeniu?

@Oliwka

Zgadza się, pracuje kilka lat i pierwszy raz nie mamy wypłaty na czas. Zapewne jakieś problemy pomiędzy bankami, a przelewy puszczone na ostatni moment

I w końcu ta sytuacja została jakoś wyjaśniona z pracodawcą? Skąd się wzięło to opóźnienie? Ja właśnie widziałem na ich stronie, że poszukują pracownika magazynu. Zdziwiły mnie te opinie o opóźnieniu, bo sami w ofercie napisali, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie i wypłatę zawsze na czas.

Arab
@Oliwka

Co do wypłaty to nie pierwszy raz kiedy wypłata jest po czasie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz w firmie Intertrend Polska Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Roberto

Żalicie się że nikt tu nie chce przyjść pracować,a kandydaci po rozmowach uciekają?:)Może dlatego że panuje tu najnizsza krajowa pensja?Każdy chce zarobić a te WASZE ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE w ogłoszeniach to czysta bzdura.Jaka musi być o was opinia na mieście skoro nawet na jedną zmianę ludzie omijają was szerokim łukiem.Zacznijcie płacić normalne pieniądze,a nie nawet socjal swiateczny z roku na rok umniejszacie.

@Roberto

No ale ta pensja najniższa krajowa, to na jakiej posadzie? Czy to jest uniwersalna pensja na start na każdym stanowisku, obojętnie od poziomu stanowiska? W biurze jak ktoś przychodzi do pracy, to też ma oferowaną taką pensję, czy ona tyczy się tylko np. magazynu, produkcji?

Roberto

Większość osób na produkcji i magazynie ma najnizsza krajowa i tylko oni dostaną podwyżki z racji tego że najnizsza wzrośnie.W biurach nie wiem jak mają płacone

...
@Roberto

Najniższa krajowa plus premie zapomniał ktoś dodać. Pensja się zmienia po nabyciu stopnia

...
@Roberto

To zaprowadź nas do innego zakładu pracy gdzie nie pracują za najniższą krajową nowi pracownicy. Fakt doświadczeni pracownicy też powinni być bardziej uszanowani oni najgorzej wychodzą na swoim stopniu.

Alberto
@...

Daleko szukać nie trzeba, zwolniłem się z tej firmy i nie żałuję, samą podstawę mam kilka stówek więcej, plus premia za jakość i frekwencję, a praca bez takiej nagonki i spiny jak w tym całym intertrendzie plus zupełnie lepsza atmosfera

@...

Stopień przed liderem to tylko blisko 2 zł brutto więcej?

Jednak nie
@Roberto

Szkoda, że jednak nie podnieśli do tej MINIMALNEJ. Niestety.

@Alberto

A kto tu najbardziej psuł atmosferę, jedna osoba czy miało na to wpływ kilka osób? O co tutaj była największa spina, goniły Was terminy?

Byly Montazysta

Jak zawsze atmosfere moze zepsuc jeden czlowiek lub grupa ludzi. I tak tez bylo na montazu stelazy. I podobno nadal jest. Gonitwa za wyrabianiem norm, za mojej kadencji, podwyzszonych, przez co praca zamienila sie w zapieprz. Brak rotacji na stanowiskach, co powoduje marazm i zniechecenie [ Ilez mozna robic w kolko to samo, calymi miesiacami, jak robot ? Niektorzy z Nas tak moga, oczywiscie, wiekszosc jednak nie ]. Przychodzac tam pracowac nie oczekiwalem kokosow przy takiej (usunięte przez administratora) Zawiodlem sie natomiast w przypadku atmosfery. Zelazna dyscyplina w przypadku przerw. 15 minut na sniadanie i ani dluzej. Ustawowo, a jakze. O 1 ludzie biegnacy na fajke na na drugi kraniec firmy na 5 minut przerwy. Spoznienie do (usunięte przez administratora) o minute - bura , albo opieprz. Jesli wyrabiales normy, dawali Ci spokoj, jesli nie - regularnie zjawiali sie z pretensjami i sterta pytan; dlaczego? Jesli nie dawales rady na linkach - zeslanie na montaz ram i naciaganie sprezyn. Mlodziez traktowana krzykami, operdzielem i zlosliwosciami, jesli trafil im sie sfrustrowany kolega na lince. Jednym slowem bylo sie poddanym nieustannemu stresowi psychicznemu za najnizsza krajowa. Dlatego jest tam nieustannna rotacja. Ludzie przychodza i odchodza. Kto chcialby pracowac w obozie, Panie Robercie Hutniku?

Pravownik

To, że wypłata powinna być na czas i do 10tego zgadza się i też nie jestem zachwycony, że nie mam jej na koncie, ale to co tu wypisuje cie to trochę przesada. Robicie g.. burze jakby co miesiąc były opóźnienia w wypłacie. Od kilku lat jak tu pracuje zdarzyło się to pierwszy raz. Nie lepiej iść i pogadać z pracodawcą co się stało zamiast wyzywać się w internecie?

@Pravownik

Niektórzy żyją od wypłaty do wypłaty i potrzebują te pieniądze na czas,więc lepiej gdyby pracodawca przelał te pieniądze nawet dzień wcześniej niż na ostatnią chwilę.Nie wiem jak Ty ale ja jednak wolę kiedy strony dotrzymują zapisów zawartych na umowie:)

Johny z Arizony

No raczej tak jak mówisz ,kij ma dwa końce ,jak Ty czegoś nie zrobisz na czas to traktując cię jak szm.. te i przy wszystkich się wyśmiewają ,a jak oni to nic się takiego nie dzieje ,ciekawe kto wam przyjdzie do roboty teraz ,fama szybko się po mieście rozchodzi

Czas

Ja konsultowalam to z bankiem bo myślałam że to jakiś problem techniczny, żadnego przelewu wczoraj nie było z tego co mi powiedzieli.... A rachunki i wszystko nie poczeka...

Wszystkie przelewy z wynagrodzeniami zostały zrealizowane w piątek. Jeśli do kogoś przelew nie dotarł to jest to już tylko i wyłącznie w obszarze systemu między bankami na co Pracodawca nie ma wpływu. Niemniej jednak sprawdzimy w poniedziałek z bankiem Pracodawcy dlaczego niektóre przelewy nie dotarły do Pracowników. Proszę tych Pracowników, którzy zgłaszają problem z przelewem wynagrodzenia o kontakt z Działem kadr w poniedziałek.

@Intertrend Polska Sp. z o.o.

Tyle lat i ktoś się pomylił?W poniedziałek nie podejmę pracy dopóki nie będę mieć wypłaty na koncie.A i edytujcie ogłoszenie o pracę ze 24 zł brutto na godzinę i wypłata czasami na czas takie tu mamy atrakcje

Odsetki

@Pracodawca Rozumiem, że wypłaty wypłacone w poniedziałek będą z odpowiednimi odsetkami przewidzianymi za opoznienie? "Wynagrodzenie po terminie – jakie są konsekwencje nieterminowej wypłaty pensji? Pierwszą negatywną konsekwencją, która wiąże się z opóźnieniem zapłaty wynagrodzenia są odsetki, które pracodawca musi zapłacić pracownikom z tego tytułu. Ich wypłata przysługuje pracownikowi również w sytuacji, gdy pracodawca nie miał wpływu na powstałe opóźnienie, a także wtedy, gdy nieterminowa wypłata wynagrodzenia nie przyniosła szkody pracownikowi. Odsetki za opóźnienie w wypłacie wynagrodzenie należą się w wysokości odsetek ustawowych." Tak na to Kodeks Pracy.

........
@Intertrend Polska Sp. z o.o.

Pracodawca ma wpływ kiedy pieniądze znajdą sie na koncie pracownika, wystarczy zrobić przelewy o odpowiedniej godzinie.

P
@Intertrend Polska Sp. z o.o.

Teraz tak naprawdę sami robicie sobie pod górkę. Wiecie czym grozi niewypłacanie wypłaty w terminie? ODSETKAMI. Kłania się tutaj inspekcja pracy… Chyba wyraźnie na umowie jest napisane, że wypłata jest do 10 a nie po 10 ???? Tak jak ktoś napisał wyżej rachunki, kredyty itp. same się nie opłacą i nie poczekają więc w takim razie jutro nie zacznę pracy dopóki nie dostanę wypłaty :)

M
@Intertrend Polska Sp. z o.o.

To trzeba myśleć o której i kiedy wysyła się przelewy, jakbyście wysłali dzień przed czyli 8.03 to zapewne nie byłoby problemu z wypłatami na czas :))

To nie ma kierownika na zmianie który pilnuje żeby ludzie pracowali i rozlicza ich z tego co zrobili? Za wydajność zwykle są premie. Tu nie ma takich motywacyjnych dodatków żeby ludzi zmobilizować?

Mam pytanie, ile zarabia tutaj pomocnik tapicera? Widziałem jakiś czas temu, że była taka oferta pracy, ale nie napisali nic o kasie, poza tym, że jest atrakcyjne. Ktoś wie? I jest wpis, że dają pakiet socjalny. Dajcie znać, co jest w tym pakiecie, w sensie czy to jest pomoc finansowa, czy bardziej rzeczowa, jakieś bony?

Cześć, a do tej pory, jaka była ta premia frekwencyjna?? I czy ta premia była dawana, jak pracownik nie miał opuszczonego ani jednego dnia, czy jak było jeden, czy dwa dni, to obcinali taką premię, ale nie anulowali całkowicie?

Premia

500 zł brutto, nie można wziąć L4, UŻ, oddać krwi

Mam pytanie,czy w firmie intertrend można pracować bez ważnych badań lekarskich

humus

na pracuj pl oferty pracy: magazynier, technolog i specjalista ds logistyki z francuskim kto się zwalnia? szkoda, że nie dają awansów zwykłym pracownikom - nie inwestują w nich jak przyjmiesz się jako pakowacz - jak zasuwasz, to całe życie jako pakowacz... jak magazynier i ogarniasz - to całe życie jako magazynier może władze pomyślałyby o tym,żeby "zwykli" pracownicy mogli awansować na lepsze stanowiska?

Małgosia
@humus

O, to szkoda, bo rozwój w firmie to fajna rzecz. A co do inwestowania w pracownika, to nie inwestują w ludzi na magazynie, na hali, czy nie inwestują też w pracowników biurowych? Jak zacznę jako asystentka czy junior na jakiejś posadzie, to też jest szklany sufit?

Alf

Lala to już przyjeżdza samochodem z przyczepką bo mu plecak nie wystarcza ale szefostwo tego nie widzi albo niechce widzieć jak kradnie jak ktoś taki ma kierować ludźmi żenada

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. logistyki z językiem francuskim. Czytam, że jest to praca hybrydowa. Powiedzcie mi, ile dni można pracować z domu? :) Kto decyduje, które są to dni? Widzę, że można brać udział w różnych szkoleniach i kursach. Czy dzięki temu rozwojowi zawodowemu można liczyć na jakiś awans?

Czy Intertrend Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Co z tym pomocnikiem tapicera, przyjęli już kogoś serio? Nic tu nie pisał nikt, żeby się dostał, a wyświetla mi się tylko, że 3 miesiące temu ta oferta przestała być aktualna. Pytanie czemu, a ogółem jak przyjęcia wygladają? O co pytają? Bo w ofercie i tak szczegółów nigdy nie pisali.

Hej czy po latach praca dla tapicera jest nieco lżejsza? Mam przed sobą właśnie dwie oferty, jedną bieżącą drugą sprzed dwóch lat, w treści niby na wiele się nie zmieniło ale widzę w tej aktualnej dopisek „praca również dla kobiet”, możecie wiec opisać ich sytuacje na dziale?

Czas na zmiany

Czy to już nie czas na zmianę brygadzisty jakieś wymyslone nadgodziny po co to żeby się komuś przypucowac nowa (usunięte przez administratora)się rozpozna i zrobi co swoje

Magazynowy

Panie H...Dlaczego próbujecie przyspieszyć produkcję kosztem pracownikow magazynu?Przecież, na magazynie pracują tylko ludzie,którzy tez mają fizyczne granice...na produkcję mają dostarczać towar co do sztuki i jeszcze mają kontrolować w między czasie czy towar jest zgodny z dokumentacja(to po co na magazynie *funkcjonuje*kontrola jakości?)większość ludzi przerzuca setki jak nie tony komponentów żeby produkcja jako tako funkcjonowała?zacznijcie od działu zaopatrzenia bo tam jest największy problem od kilku lat

Co to znaczy, że robota stoi? Szukam czegoś ale normalnie na pełen etat, nie część, to dajcie znać panowie którzy tam są montażystami, ile godzin wam wychodzi w tej pracy. Ile się wam udaje wyrobić? Żeby nie było tak, że przyjeżdżam a pracy nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertrend Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intertrend Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 18 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intertrend Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intertrend Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intertrend Polska Sp. z o.o.