LUSH handmade cosmetics

Poole

Opinie o LUSH handmade cosmetics

ujm 2012-07-06 20:51:08
Nie polecam... Stala ekipa Polakow, ktora tam pracuje jezdzi po nowych osobach bez opamietania! Generalnie wiekszosc dziewczyn, bardzo prostych dziewczyn... Jest pare madrych, ktore poprostu malo sie odzywaja i olewaja cala sytuacje robiac swoje... Za moich czasow byla tam Nina czy jakos tak (polka) to byla dopiero masakra... Po awansie stala sie tak wazna ze nawet po polsku nie mowila... Niestety ogolnie za granica jest tak ze od Polakow trzeba sie trzymac jak najdalej, a miec nad soba rodaka to rownie dobrze jakby stal nad wami jakis kat... To jest zalosne ze Polacy sami na siebie donosza, sami soba pomiataja, nieszannuja i szykanuja... Inne narodowosci tak nie robia! Pozdrawiam normalnych Polakow za granica!
Ania 2012-07-26 19:44:35
witam
Masz racje co do Polaków w UK!
mam pytanie jak mozna dostac sie do pracy do fabryki? czy przez jakąś agencję ?
Wachmistrz 2013-07-18 13:51:44
Bzdety wypisujecie! Nina była w porządku! Każdemu bym życzył takiej menager - polki! Nieraz jak miała sprawę, to pierwsze co mówiła to PROSZĘ, a na koniec dodawała DZIĘKUJĘ. Asia też była super, miła i zawsze uśmiechnięta. Nie wiem jak teraz, ale w czasie kiedy tam pracowałem, stwierdzam stanowczo, że ekipa była naprawdę super zgrana. Nigdy wcześniej, ani później nie pracowało mi się tak dobrze, a przepracowałem już w różnych zakładach sporo czasu. Pozdrawiam wszystkich gorąco!
Joann18 2014-09-28 11:05:44
Witam,chciała bym sie zapytac jak sie dostać do tej fabryki.Pracowałam w Poole w Kerry 2 lata znam komunikatywnie angielski,obecnie siedze w cholernej Polsce i chce znowu wrócic do UK.Prosze o kontakt na nr 0048798386472 lub email hemon29@gmail.com bede bardzo wdzieczna za info......
Mon 2016-04-21 16:01:47
Wiecie co, fajna firma, dużo dobrego słyszałem, zwłaszczca, ze teraz jest taka moda na ręcznie robione kosmetyki i w ogóle takie tajemnicze mydełka iw szystko co mozna pod to podpiąć, mam wrażenie, że spodobałoby się masie osób, które tutaj chcą spróbować swoich sił
Zostaw swoją opinię o LUSH handmade cosmetics - Poole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUSH handmade cosmetics