Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy "Holduct - Z.H." Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy "Holduct - Z.H." Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 09:28
Jeśli pracowałeś w firmie Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy "Holduct - Z.H." Sp. z o.o. czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.
Rem 2017-02-27 18:51
Najgorszemu wrogu nie poleconym. Pracowałem rok. Warunki pracy tragiczne. Mgła olejowa wszedzie. Na hali zimno. Zarobki marne i 0 możliwości nauki obsługi maszyn Cnc. Dlaczego? Nie ma pieniędzy na szkolenie. Potrzeba tam tylko ludzi do składania profili
Ddreportt 2017-04-12 22:56
Lepiej dokładnie przemysl zatrudnienie w tej firmie. Dużo oboecuja, a nie robi a nic. Praca tylko na cnc i to typowe wciskanie guzika i wymiana elementów na czas. Warunki słabe. Nawet bardzo. Ogólnie lepiej zostań w pracy którą masz i nie wierz kierownictwu w to co mowia
Zostaw swoją opinię o Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy "Holduct - Z.H." Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy "Holduct - Z.H." Sp. z o.o.