Opinie o Menii Łukasz Jakubowski w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Menii Łukasz Jakubowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Menii Łukasz Jakubowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Menii Łukasz Jakubowski w Pabianice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Menii Łukasz Jakubowski otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dariusz

Przykre jest to co Pani pisze, ale jeżeli jest tam tka bardzo źle, to dlaczego Pani tam jeszcze pracuje? Nie reagując, niejako zgadzamy się na takie traktowanie.

@Dariusz

Szanowny Panie zapewniam Pana że ja owszem pracuje ale zapewne nie w firmie Menii pracuje z normalnymi ludźmi miłymi i sympatycznymi którzy szanują drugiego człowieka nie tak jak u was

Barbara
@Ewa

A to uważa Pani, że te opinie są prawdziwie? Ogólnie to co było dokładnie napisane w tym komentarzu, który został ocenzurowany? Niestety nie zdążyłam zobaczyć.

Ewa Nowy wpis
@Barbara

I proszę mi nie zarzucać kłamstw ludzie którzy planujecie się przyjąć do firmy Menii proszę się 1000 razy zastanowić czy chcecie być wyśmiewani poniżani i wyzywani przez takich niekompetentnych głąbów jak Barbara lub inni którzy pracują w tej firmie ja zgłosiłam do PIP odnośnie traktowania przez tą firmę pracowników

Lidia Nowy wpis
@Ewa

I jak? Była już jakaś kontrola, wiesz może?

Ewa Nowy wpis
@Lidia

Nic nie wiem ale było zgłaszane do PIP chyba że mają dość dobre znajomości w urzędzie

Gosia

Pracowałam w tej firmie 2 lata. Nie znam Pana Andrzeja za moich czasów już go nie było. Pracowałam na produkcji jako zwykły pracownik i jako brygadzistka. Odeszłam bo rozwijam się dalej nie dlatego że chciałam. W tym zakładzie znalazłam rodzinę nie znajomych z pracy. Byłam tu bardzo szczęśliwa i bardzo lubiłam swoją pracę. Szanuję i lubię wszystkich pracowników tej firmy. Mieliśmy gorsze i lepsze dni ale zawsze mogłam liczyć na nich także na szefów. Pana Tomasza zawszę będę ciepło wspominać i nie raz podnosił mnie z dołka psychicznego. Dziękuję wam za 2 lata życia, nocne eskapady na jedzenie, kłótnie i śmiech do granic.

Byłem tam kilka tygodni temu na rozmowie , do pracy przy taśmie szukają chyba kogoś z dyplomem doktoranckim. Wymagania z księżyca wzięte.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Menii Łukasz Jakubowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Michal

Szef jest dobrym pracodawcą?

Pewnie trzeba wykazać się w pracy żeby zasłużyć na premię czy też podwyżkę ale w sumie to dobra firma i ja polecam.

Anonimowy

Na ten czas(przedział lipca-sierpnia 2019r) mogę powiedzieć że nic się nie zmieniło. Na rozmowie o pracę pokazuję się Pracę w tej firmie w samych superlatywach lecz po miesiącu/dwóch szefostwo zapomina bardzo szybko o danym słowie(podwyżka po okresie próbnym) i każe biegać za niewidzialną marchewką. Praca mimo że nie jest męcząca to jest bardzo Prostoliniowa i żmudna na tyle że po 2-3 godzinach pracy ma się dosyć wszystkiego. z kolejnych minusów jest zakaz wnoszenia telefonu do hali produkcyjnej( w moim przypadku kiedy mam w rodzinie przypadek osoby z demencją i muszę mieć zawsze telefon na oku). Plan produkcyjny oraz dzienny ustawiany jest tak żeby w 100% zapełnić czas pracy i jedyny moment na odpoczynek od wykonywanej pracy to zmiana stanowiska lub wyjście do toalety. Idealna praca dla ludzi którzy nie mają własnego zdania, nie szanują się oraz są fanami pracy w biznesie prowadzonym w sposób rodem z PRLu

MIKI

Widzę, że człowiek tu jeden nie rozróżnia monologu koleżanki z forum od dialogu,no cóż pewnie pracuje ostatkiem sił w menii.

MIHRIMAH

dosłownie tak prawda a my chyba się widziałyśmy, ale to tajemnica bo jeszcze chyba to ktoś przeczyta z szefostwa ale chyab wiem z kim pisze i ty chyba też :) tylko cicho :P

Miki

Masakra, chamstwo i prostota jakich świat nie widział. Ludzie nie dajcie się nabrać na głupi uśmiech szefa.

bela

PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Menii Łukasz Jakubowski - Pabianice

• Jak się pracuje w Menii Łukasz Jakubowski?

Zobacz opinie na temat firmy Menii Łukasz Jakubowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Menii Łukasz Jakubowski
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Lutomierska 50
    95-200 Pabianice