MENII Łukasz Jakubowski

Opinie o MENII Łukasz Jakubowski

bela 2015-03-10 17:11:33
PORAŻKA
Miki 2016-03-08 12:40:47
Masakra, chamstwo i prostota jakich świat nie widział. Ludzie nie dajcie się nabrać na głupi uśmiech szefa.
MIHRIMAH 2016-03-09 17:09:01
Do miki - W CAŁEJ PEŁNI POTWIERDZAM POPROSTU HAMSTWO JAKICH MAŁO !!!!! ludzie błagam was nie idzcie tam!!! wykorzystają was i po paru dniach wypieprzą nie da się tam normalnie pracować nic się nie można odezwać nie jest się wogóle szanowanym!! Jest się poprostu ich marionetką,rzeczą,nie podmiotem tylko przedmiotem,pośmiewiskiem,zbędnym towarem, który można sobie od tak wyrzucić do kosza. Rodzinna firma, która tylko wykorzystuje i to wszystko niech sobie zatrudniają tylko swoje rodziny a innych ludzi niech lepiej zostawią w spokoju i ich niby niech nie zatrudniają!!!
Miki 2016-03-11 22:12:55
Firma powinna nazywać się ZJEBII że względu na szefostwo. Mobing idzie pełną parą, krzyki i poniżanie to to co szef lubi najbardziej. Najchętniej zatrudniają na czarno, a przy okazji tyrają Cię jak szmate. Dawno nie widziałam takiej chołoty naraz w jednym miejscu.
MIHRIMAH 2016-03-12 23:59:09
dosłownie tak prawda a my chyba się widziałyśmy, ale to tajemnica bo jeszcze chyba to ktoś przeczyta z szefostwa ale chyab wiem z kim pisze i ty chyba też :) tylko cicho :P
MIKI 2016-05-03 08:43:43
Widzę, że człowiek tu jeden nie rozróżnia monologu koleżanki z forum od dialogu,no cóż pewnie pracuje ostatkiem sił w menii.
czerwony 2016-05-06 23:14:30
Fajna firma???? Fajny pracodawca???? Jezu, kto to napisał???? Podobno pracownicy plują szefowi do kawy :) Taki fajny pracodawca.
Zostaw swoją opinię o MENII Łukasz Jakubowski - Pabianice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MENII Łukasz Jakubowski