brak logo

SILSPEK Sp. z o.o.

Dobrzeń Wielki

Opinie o SILSPEK Sp. z o.o.

admin 2015-08-05 10:31:33
Macie doświadczenie w pracy w firmie SILSPEK Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!
4
DISGUSTED 2016-05-16 14:32:19
Wyjątkowo nieprofesjonalna i niepoważna firma (obecnie Silspek Rubber).

Odradzam aplikowanie, bo szkoda własnego czasu!!!

Po dwóch godzinach oczekiwania w pokoju konferencyjnym na umówioną rozmowę rekrutacyjną (sekretarka sama pokazała mi gdzie mam czekać), poinformowano mnie, że rozmowy nie będzie, bo Pani Dyrektor ma za chwilę kolejne spotkanie.
Pani Dyrektor, która miała przeprowadzać rozmowę, udawała zdziwioną, że ktoś mnie na to spotkanie zaprosił.
Najbardziej oburzające jest to, że przez dwie godziny nikt się nie zainteresował, że ktoś czeka na spotkanie i prawdopodobnie gdybym nie uznała, że czas się dowiedzieć, co z rozmową, to bym tam czekała przez kolejnych kilka godzin. Pracownicy produkcji, którzy mieli przerwę i siedzieli w sąsiednim pomieszczeniu, śmiali się, że to nie po raz pierwszy tak kogoś dyrekcja "olała".
Pan Prezes, który przechodził korytarzem, też się nie przejął sytuacją. Widocznie takie "zarządzanie przez zamieszanie" mu odpowiada.
Oczywiście za propozycję spotkania w kolejnym dniu podziękowałam, bo nie zamierzałam czekać tam przez kolejne godziny. Poza tym przy takiej organizacji, dobrze pracować się nie da.
12
Zostaw swoją opinię o SILSPEK Sp. z o.o. - Dobrzeń Wielki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILSPEK Sp. z o.o.