Opinie o P.U. Archi-scan w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.U. Archi-scan. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U. Archi-scan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U. Archi-scan w Zabrze

Ogłoszeń żadnych w sieci nie znalazłam, ale firma chwali się stałą i doświadczoną kadrą, może dlatego. Jakiś rok temu ktoś pisał, że wystarczy dobrze udawać, że się pracuje. Ale jak to możliwe, skoro jakaś praca musi być wykonana? Żeby tu pracować trzeba mieć wykształcenie geodezyjne? Czy praca jest w stałych, biurowych godzinach?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w P.U. Archi-scan?

Dobrze poinformowany Nowy wpis

Wystarczy wykazać się umiejętnością udawania że się pracuje i kablowania na współpracowników ;)

XYZ

Minusy pracy: Umowa o prace z najniższa krajową Częsty brak podstawowych środków czystości i wody do picia Sprawdzanie normy, którą trzeba wyrobić na dany dzień Wypłata zazwyczaj spóźniona, szef sobie z tego nic nie robi Ciągła kontrola co robisz i ile już się zrobiło Informacje przekazywane w wiadomości, a nie w firmie Ciągła rotacja pracowników Plusy: Fajni pracownicy! Ale co chwile się zmieniają Ranna zmiana

Nato
@XYZ

Kawa woda i inne takie to nieważne. Nie musi tego być bo nie ma przecierz obowioznku. Ale dyrektorka to dramat. Wiecznie się ino wyzywa na nas!

Mydełko fa
@XYZ

Pracując tam środki czystości były podstawowe woda, kawa. Może chodzi o to że brak prysznica i trzeba się w umywalce kąpać? Nie polecam. Próbowałam tak zrobić ale upadłam , złamałam obojczyk a firma nie chce mi odszkodowania wypłacić bo mówią że to moja wina. A to przecież firma mi prysznica nie zapewniła a teraz robią ze mnie debila. Nie polecam tej pracy!

Karo
@Mydełko fa

A w ogóle to od szefa ktoś tam z Rosji czy coś jest. Czasem coś szepcze jakoś tam po rusku agent czy szpieg czy coś jakiś nie polski pewnie.

XYZ
@Mydełko fa

Racja wszystkie podstawowe środki czystości były uwielbiłam wycierać ręce w papier toaletowy!

@XYZ

Czemu info przekazane w wiadomości jest uznane za jednoznaczną wadę? Nie ma czasem tak, że tylko do paru osób powinno dotrzeć?

XYZZ
@Danuta

Bo każdy wtedy myśli że chodzi o niego bo skanując dziennie tysiące stron nikt nie pamięta czy to jego błąd czy nie

@XYZZ

A to rozumiem, nie no akurat takie rzeczy właśnie lepiej nadzorować co by się człowiek niepotrzebnie nie zastanawiał. To z jednej strony chyba dobrze jest mieć jednak podkładkę w postaci tej wiadomości, bo nieścisłości żadnych nie ma później. I te błędy to często tak występują czy robią coś żeby im zapobiec? Aktualnie pewnie to troszkę inaczej już wygląda?

kandydatka
@XYZ

za mało plusów aby podjąć współprace

Małgorzata Nowy wpis
@kandydatka

A co dla ciebie jest plusem, jeśli odrzucasz firmę na tej podstawie? Ciekawe, bo wydaje mi się generalnie, że ludzie mają różne wymogi co do pracy. Ciekawe, czy nasze się pokrywają w takim wypadku. Daj znać!

Jakub

Widzę że ludzie ogólnie zadowoleni z roboty. To super bo sam chciałbym się przyjąć na produkcję. Jak wypłaty są ok to ile mniej więcej mógłbym wyciągnąć na rękę? Ze 3,5 tysi się uda???

Bukaj
@Jakub

3,5 to zobaczysz ale nie w tej firmie. Tam jest najniższa krajowa a wymagania do pracowników z kosmosu czasem . Kierowniczka bardzo fajna czasem myślałam że to ona powinna być szefem tego wszystkiego bo ma serce do roboty a nie patrzy tylko na pieniądze i dbała o pracowników kiedy ja tam byłam .

Gabriela
@Bukaj

A możesz konkretniej napisać jakie dokładnie mają wymagania względem pracowników?

Byla
@Gabriela

No trzeba robić było to co mówili że jest do zrobienia. I to dobrze zrobić.

@Byla

Tu chyba chodziło o konkrety typu kompetencje, czynności etc. ;p Bo chyba samodzielne myślenie jest w miarę istotne? ;p Jakieś jeszcze konkrety są ważne?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.U. Archi-scan. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zadowolony

A mi tam się podobało jak tam robiłem. Same dziewczyny było na co popatrzeć. Kasa średnia ale w sumie mogłem się nauczyć czegoś. W końcu gimnazjum nie poszło na marne.

Xxx

Praca okropna, nudna, cały czas to samo. Współpracownicy - bez komentarza. Wszyscy robią problem, aby pomoc nawet jak jest się w 1, bądź 2 dniu pracy. Stawka niska, umowa zlecenie. Wypłata często z opóźnieniem, cześć na konto, cześć do ręki na " lewo ". 8h stania, (usunięte przez administratora). Całe szczęście, ze już tam nie pracuje.(usunięte przez administratora)

hwd
@Xxx

W którym okresie laska pracowałaś? To dziwne bo nie ma osób na zleceniu. A może po prostu zostałas zwolniona bo się nie nadawałaś i przynosiłas tydzien w tydzien l4? Bo takie osoby się zdarzały i to całkiem niedawno :D patrząc po dacie dodania wpisu to zapewne, któraś z tych "zacnych" osób :D . 8 h stania..no cóż zapraszam na prawdziwą produkcję. Pracują tu ludzie lata i nie narzekają. ale jak komuś się nie chce pracować to każda praca będzie zła :D

@Xxx

Zlej baletnicy zawsze bedzie przeszkadzac rąbek u spódnicy :D Praca OK Szef OK :D Kierowniczka OK OK Wyplata OK PRZERWY OK Towarzystwo OK Wymiar czasu pracy OK Paczkowo-lodowo-mandarynkowe srody OK :D Są tylko dwa minusy tej pracy... Brak owocowych piatkow i fontanny z czekoladą :D

zawiedziona pracownica
@Xyzźż

przepraszam bardzo ale tej środy z pączkami-mandarynkami-lodami-batonami mi nie było już tak długo że powinno wliczać się do minusów :[

Zawiedziona pracownica 2
@zawiedziona pracownica

Z przykrością muszę się zgodzić z tym komentarzem ????????

Zawiedziona pracownica 3
@Zawiedziona pracownica 2

Podpisuje się pod komentarzem Zawiedzionej pracownicy 1 i 2 :)

@Zawiedziona pracownica 3

No w sumie... Dawno nie bylo :>

Okok
@Xyzźż

No właśnie też się pytam,gdzie te lodowe środy!?? Tak się dłużej nie da pracować ! ????

Xyzźż

Uwaga dziewczyny :D Informacja z pierwszej reki : LODOWE ŚRODY WRÓCĄ :) Mamy to :D

@Xxx

Ogolnie rzecz biorac bzdety wyssane z palca :) przykro mi ,że nie wstrzelilas się w pracę bo i tak czasem bywa przecież ale nie oczerniaj ludzi :) nie każdy sie do wszystkiego nadaje

@hwd

Pracowałam w 2018 R :)

@hwd

Dzieki Bogu, sama w porę się zwolniłam, bo w takim gownie pracować się nie chce i się nie da. :)

:]
@Xxx

mamy 2020 rok, a ty po dwóch latach przychodzisz tutaj wylewać swój żal do świata o to, że nie potrafiłaś się zwyczajnie ogarnąć w pracy, a twoim największym problemem było to, że musisz stać (a wcale nie musisz, to nie jest jakiś odgórny nakaz, że wszyscy muszą pracować na stojąco). jeśli było ci tak bardzo źle, to wystarczyło o tym powiedzieć, a nie narzekać pod nosem i oczekiwać że ktokolwiek zorientuje się, o co ci chodzi. uwaga, szokująca informacja: nikt nie siedzi w twojej głowie i zadaniem współpracowników nie jest odgadywanie myśli innych. jeżeli skończyłaś pracując tylko na umowie zlecenie (i nie chciałaś jej na własne życzenie) to mam dla ciebie złą informację - nie nadawałaś się do tej "nudnej, okropnej pracy", a co za tym idzie nie byłaś dobra (albo chociaż przeciętna) na żadnym stanowisku :[

Iknow
@Xxx

Skończyłaś u Nas pracować w 2019 ;)

Zzz
@Iknow

Tak? A to ciekawe,ze wiesz lepiej ode mnie kiedy skonczylam

Była pracownica
@Xxx

Przyłączam się do wypowiedzi. Kawy też często brakuje. Ponadto jest tam jeszcze niekompetentny kierownik z przerostem ambicji nad umiejętnościami.

Jak często są przyjmowane nowe osoby ?

@Adam

Bardzo rzadko :) jak ktos sie wylamie bo ma lenia (usunięte przez administratora) :D

Xxx

Tam się nigdy nie będzie dobrze pracowac

xdd

No Tobie na pewno już nie :D

@Xxx

Dla kogos, komu pracowac sie nie chcialo to nie bedzie sie dobrze pracowac :D

Robert

Przestaliście być tu aktywni. Zastanawiam się czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.U. Archi-scan?

op

Różnie

Inga

A może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja?

Justyna

Pracuje tu już jakiś czas i praca przebiega bezproblemowo. Miła atmosfera między pracownikami a także szefem. Szef nie robi problemu przy urlopach czy innych nagłych przypadkach. Zawsze ze wszystkim da się dogadać. Wynagrodzenie wypłacane jest na czas. Mamy też swoje przywileje jak od czasu do czasu bez okazji słodkości. Na lato dość często są lody i napoje pod dostatkiem. Myślę, że nie znajdzie się drugiej takiej firmy z bezstresową pracą i takim szefem. Pozdrawiam

to ja

Jestem trochę w szoku, że takie opinie widnieją o tej firmie na forum :o Albo to jakieś dawne czasy, albo jacyś "uprzejmi" .Pracuję już tu od ponad roku i wypłata ani raz się nie spóźniła, a nawet była przed terminem... i na premię można liczyć..Po miesiącu(okresie próbnym) dostałam umowę o pracę.Atmosfera...chyba nigdzie indziej jak pracowałam takiej nie było..Brak presji (wiadomo, normy wyznaczone jakies są, ale za to Cie nie zlinczują :D ) same dziewczyny...da się dogadać. Szef zachowuje się jakby był na równo z wszystkimi, sympatyczny. Powiem w skrócie...nie zamierzam zmieniac pracy;) Nie wiem , może kiedyś było tak jak ludzie piszą ,ale średnio mnie to obchodzi , bo skoro odkąd pracuję tu, nie narzekam na nic więc po co roztrząsać??

ciekawa

Jak wygląda aktualnie sytuacja z wypłacalnością w tej firmie? Po przeczytaniu opinii zastanawiam się czy jest sens iść na rozmowę.

Daniela
@ciekawa

Wypłacalna. Obecnie tu pracuje od ponad roku i nie ma na co narzekać ????

Czy firma Archi-Scan jest wypłacalna? Chętnie bym aplikował, ale opinie o wypłatach odstraszają.

Odpowiedź

Gwarantuję, że komentarze odnoszą się do przeszłości firmy i złego okresu. Dostawaliśmy wypłatę na czas, nigdy nie było żadnego problemu. Początkowa stawka to 9,50 na rękę, kolejno po upływie trzech miesięcy 10zł na rękę. Zawsze 10, ewentualnie dzień później, ale zawsze zgłaszane wcześniej. Szefostwo to dwóch panów, którzy wyglądają jedynie na strasznych, ale w rzeczywistości to bardzo sympatyczni ludzie, którym zależy na pracownikach (wbrew pozorom). Reszta pracowników... jak to w każdej pracy. Są sympatyczne dziewczyny, ale i te nieco złośliwe, ale da się to przeżyć. Atmosfera luźna, dużo śmiechu, wszyscy zawsze chętnie pomagają. Praca od 6 do 14, można też brać nadgodziny. Czasem są zgrzyty, ale w żadnej innej firmie nie znajdziecie takiego luzu jak tutaj, nawet jeśli są normy to i tak wierzcie mi, nie ma źle. Pracę wspominam miło. Pozdrawiam.

Daniela

Wypłacalna. Obecnie tu pracuje od ponad roku i nie ma na co narzekać ????

Barbara

@Rysiek, nie dostałeś na forum odpowiedzi na swoje pytanie, ale czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w P.U. Archi-scan? A może już pracujesz w tym miejscu i możesz podzielić się swoją opinią? @Pytanie, a Ty? Zdecydowałeś się złożyć swoje CV do pracy w P.U. Archi-scan? Jeśli tak, to napisz proszę, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna. @Odpowiedź, z Twojej wypowiedzi wynika, że nie pracujesz już w P.U. Archi-scan - a długo pracowałeś w tej firmie? Możesz polecić ją osobom młodym, bez doświadczenia zawodowego?

Robert

Jak ktoś dobrze pracuje to w każdej firmie poradzi sobie !!!

Rysiek

Witam może ktoś opisać jak teraz wyglądają warunki w firmie ? Bo chce wiedzieć czy warto w ogóle iść.

ernie

a ze zlecenia przeszedłeś na umowę o pracę w ogóle?

KasienkaS

Pracowałam z nimi tydzień...i dobrze, że tydzień...miała być umowa zlecenie 7 zł, najpierw musiałam się o tą umowę dopytywać i w końcu po tygodniu dostałam, ale uwaga umowę o dzieło ze śmieszną stawką akordową. Kierownik oczywiście, że to tylko na umowie a w rzeczywistości będzie inaczej...jasne...zwolniłam się po tygodniu i dostałam marne 50 zł..

Zostaw merytoryczną opinię o P.U. Archi-scan - Zabrze

• Jak się pracuje w P.U. Archi-scan?

Zobacz opinie na temat firmy P.U. Archi-scan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.U. Archi-scan
2.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Srebrna 21
    41-800 Zabrze
  • NIP: 6282042750 KRS: 0000152224

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042