Opinie o Imtech Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Imtech Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Imtech Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imtech Polska w Warszawa

Dorota Nowy wpis

A ile ma firma aktualnie oddziałów ?

"inż. petrobudowy"

Kasa na czas, nie mała stawka, czasem płacili nawet za nadgodziny. Szkoda tylko .że na rozmowie nie wspominają ,ze po 10h się pracuje w standardzie a płacone za 8h.. :( Kierownicy są zupełnie nieodpowiedzialni i z małą wiedzą techniczną- o zgrozo! Chyba ,że ten z wąsikiem, chudy... ;) On zna się dobrze ale wazelina mu się skończyła dawno i nie wiadomo czy się nie zatrze... :( Pozdro dla najbardziej kompetentnego majstra w tej firmie: Przema ;)

NICK Nowy wpis
@"inż. petrobudowy"

Ten z wąsikiem miał też niezły bajer... ;) Bonzo :) Pozdro dla Przema W. ;)

Bartosz Nowy wpis

Trochę zawirowań przeszła firma?

Paweł Nowy wpis
@Bartosz

Zawirowania to była specjalność tej firmy ;) Mieli od tego najlepszych specjalistów.

Czarli

Do Imtech Polska poszukiwali jakiś czas temu wielkiej liczby inżynierów czy ktoś z was się dostał i tam pracuje?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Imtech Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

beznadziejna firma, kierownik biura w Modlniczce nadaje sie tylko na leczenie psychiatryczne. Zdecydowanie niepolecam. Lepiej dojezdzac do Krakowa, zabierzowa do NORMALNEJ pracy.

rudolf

Głównym celem działalności Imtech jest efektywne zmniejszanie zapotrzebowania energetycznego w budynkach. By to osiągnąć, tworzą odpowiednie rozwiązania we wszystkich segmentach zarządzania energetycznego i podnoszenia efektywności energetycznej.Projektują, budują i obsługują złożone pod względem technicznym urządzenia.

olekk

Jak tam sytuacja w firmie? warto wysylac cv. Z tego co wiem to dostali fabryke vw we wrzesni

razemus

A ja byłem ostatnio na rozmowie o prace w tej firmie i jednym słowem....FARSA momentami czułem się jak bym miał być zatrudniony jako dyrektor(aplikowałem na instalacje)

Młody

Pracowałem w tej zasranej firmie. Tysiąc nie zapłaconych nadgodzin poszło w gwizdek. Byłem z tym w PIP-ie i co...? i NIC! Lojalni pracownicy okłamali komisje która nas przesłuchiwała, każdy został pouczony co ma mówić przez kierownika i dyrektora G. ...tylko w PL takie sytuacje. Chcesz prace...to pracuj za darmo! Nie odzywaj się, nie domagaj się bo przyjdzie dyr i cię wyrzuci! Andrzej...nie ma ludzi niezastąpionych a Ciebei pies tracał stary kłamco !!!

gołąbel

dlaczego? szkoda że tam nie pracowałeś bo trudno by ci było zaczaić to co bym ci napisał,zresztą i tak nie przyjmują tylko zawalniają teraz na czasie poleciało kilka chłopaków i to pewnie przed smak dopiero bo firma nie ma nic do zaproponowania do pracy,ci co tam zostali nie mam pojęcia na co liczą może jakiś fuksik i firma wyskoczy z kontraktem czego im życze ze względu na tych ludzi z produkcji bo reszta to chamy no i się szykuje ostry atak do sądów pracy zobaczymy jak to się zakończy,oby wszyscy dopieli swego bo to się nam wszystkim należy jak psu buda

gołąbel

choć nie cierpię tej firmy i większości ludzi tam pracujących ponieważ jestem byłym pracownikiem to co do wypłaty to jakieś sądze że ten pan napisał brednie komu jak komu nie płacili podwykonawcom ale dla swoich pracowników zawsze gleit na czas był choć szukają tylko żeby obciąć na każdym kroku ale płacą pensie na czas

m

Ludzie, żenada jak to się czyta!!! Jak widać dobrze nas określają że Polak to tylko marudzić potrafi. Z tej całej plątaniny to jeśli jest ktoś taki uprzejmy to proszę niech napisze jakie są inne firmy które tak świetnie prosperują :)

Gierek
@m

To nie czytaj !!!!

Kim Dzon Um
@Gierek

Barani łbie nie chodzi o firmę jak prosperuje tylko o ludzi którzy tam pracują i atmosferę jaka tam panuje.Wiadomo że nie jest tak łatwo w tych czasach o dobrą firmę ale trzeba tępić prostackie i chamskie zachowania i niszczyć kolesiostwo.A w Imtechu tego nie brakuje rączka rączke myje.

inżynier

Już kiedyś umieszczałem tu mój wpis ale ze tego co widzę przydałby się jeszcze...wszyscy którzy myślicie o pracy w Imtechu omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Naprawdę szkoda waszego czasu i energii, w tej firmie nie liczy się Twoja wiedza, umiejętności i zaangażowanie, a raczej to jak bardzo jesteś nasmarowany wazelinom i bardzo potrafisz (wiecie jak to dalej idzie). Dlaczego nie ma ofert pracy bo Imtech jest tak nieudolną firmą, że żadnego nic nie potrafi zdobyć, a jak już podpisze jakiś kontrakt to zazwyczaj jest to kontrakt od razu na minusie. Hasło Imtechu: best in technology performance to jakiś śmiech na sali, ludzie którzy tam pracują chyba nie mają pojęcia co to znaczy.

Zigi
@inżynier

BRAWO ŚWIĘTE SŁOWA!!!!!POPIERAM!!!!

Skrzypek na dachu
@inżynier

A mają coś do roboty po EURO CENTRUM I SZPITALU na Banacha? Bo jak się podpytuje pracowników to każdy odpowiada że nie.Czyżby ta firma po takim zrywie jak EURO 2012 gdzie miała stadiony do roboty schodziła na psy?Kto tam tak zawinił że jest taka sytuacja że obcina się pensje pracownikom fizycznym przecież na stadionie narodowym to wszyscy mieli dobrze a teraz jak z nimi rozmawiam to każdy kręci nosem i pracuje tam tylko dlatego że nie może ogarnać gdzieś pracy.

Me
@Skrzypek na dachu

Oni sie sami kompromituja, ja nie wiem dzieki jakiemu cisnieniu ta firma w kurniku w Modlniczce jeszcze funkcjonuje. P.S: Szef z kompleksami- kryzys wieku sredniego etc

@Zigi

zgadza sie,firma nogami robiona.

Kim Dzon Um

A kto tam został panowie po 50 przed emeryturką i paru młodych przestraszonych utratą pracy ludzi.Zostali ci którzy tak szczekali że jaka ta firma jest zła(usunięte przez administratora)

misiak

Dodajmy do tego jeszcze fakt,ze rodziny sa rozwalane,bo przezucaja wszystkich wedle upodobania!!!!Jeszcze tylko na Syberii nic nie buduja-haha(usunięte przez administratora)

jako były pracownik te firmy ubolewam nad losem tych co zostali tam i dają się wykorzystywać tym nieudacznikom z zarządu ludzie zostawcie tych (usunięte przez administratora)niech spróbują sami na siebie zarobić

misiak
@pracownik

to by bylo super.Juz widze,jak prezesi zakasuja rekawy i zabieraja sie do pracy.(usunięte przez administratora)

Sumo

Ktos ma jakies doswiadczenia z nowym zarzadem? lepiej tam teraz?

wiesiek

Felix Colsman (Niemcy) ani Hermann Stammeier (Polska) nie skontrolowali przebiegu redukcji zatrudnienia jaka odbyła się w Polsce.(usunięte przez administratora)udzie odpowiedzialni za straty powstałe na AWW nadal pracują... Wiele z zredukowanych osób to wartościowi inżynierowie, którzy nic nie mieli wspólnego z fatalnym rachunkiem finansowym Imtechu, a nie do pomyślenia byłoby pozbywać się ich podczas budowy trzech dużych stadionów w latach 2010-2012 gdzie odgrywali kluczowe role. Trzeba życzyć Imtechowi wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku oraz dużo szcześcia, którego mu najwidoczniej brakuje.

Nieskuteczny

Ja sobię zadaję pytanie dlaczego tych ludzi zwalniają jednego po drugim a nie zwolnią wkońcu tych którzy odpowiadają za te ogromne ilości towaru który pozostał na magazynie centralnym.Przeciaż to są setki tysięcy złotych(usunięte przez administratora)

stalin

Masz racje prawie ze wszystkim.Tylko o tej kadrze inzynierskiej to cie ponioslo oczywiscie moge sie mylicnie wszystkich znam.Co do tego PRL to masz sto procent racji.(usunięte przez administratora).A ze Imtech wali w czlona z podwykonawcami to norma.

Zostaw merytoryczną opinię o Imtech Polska - Warszawa

Imtech Polska