Opinie o Extend Vision w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Extend Vision. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Extend Vision o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extend Vision w Kraków

Job

Niewiele osób jednak wie, że GoWork daje pracodawcom możliwość kasowania negatywnych opinii – trzeba tylko wykupić specjalny abonament. Firma, która nie dysponuje abonamentem, nie może zarządzać ocenami. Możliwość wykupienia abonamentu i w ten sposób kasowania negatywnych opinii sprawia, że opinie o danych firmach nie są do końca obiektywne. Wyobraźmy sobie bowiem sytuację, że firma, która ma tylko negatywne opinie kupuje abonament i wszystkie je kasuje. Natomiast inny pracodawca – nie posiadający abonamentu, o którym pojawia się kilka negatywnych opinii, nie kasuje ich. W oczach użytkowników gorzej wypadnie ta druga firma, jednak w rzeczywistości, to właśnie ona może okazać się tą lepszą. Tak więc opcja abonamentu oferowana przez serwis GoWork sprawia, że ogólna ocena firm widoczna na portalu, nie do końca ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Użytkownicy przeszukują setki stron i for w poszukiwaniu opinii o pracodawcach. W ostatnim czasie jest to bardzo popularne zjawisko. Bardzo często właśnie trafiają na portal GoWork. I chociaż swoją opinię może tam zostawić każdy użytkownik, to jednak ta ogólna ocena dla danej firmy nie zawsze będzie prawdziwa. Wszystko zależy bowiem od tego, czy firma wkupiła sobie abonament. Pracodawca, który tego nie zrobił musi liczyć się z zalewem rozmaitych ocen, bez możliwości ich usunięcia.

@Job

Podstawowym problemem w Goworku jest to, że pracownik, który krytykuje byłą firmę pozostaje anonimowy, a firma jest wymieniana z nazwy / imienia i nazwiska

Suzi

Kisielek chińczyk dużo czasu ma

Wszystkie informacje na temat funkcjonowania profilu możesz znaleźć w powyższych odnośnikach. Nie ma potrzeby kopiowania ich na forum, szczególnie jeśli kopiuje się wyłącznie fragmenty. Jeśli celem jest przekazanie wiedzy użytkownikowi, a nie działanie przeciwko portalowi, warto posłużyć się kompletnym i aktywnym linkiem. Nie do końca także rozumiem, do kogo kierujesz swoje groźby? Zwracasz się w swoim komentarzu do co najmniej kilku odbiorców i zarzucasz rzeczy różnym osobom. Bardzo proszę, byś kreował swoje opinie w sposób rzetelny i merytoryczny. Przypominam, że zdanie "W przeciwnym wypadku wasz portal będę traktował jako prasówkę w każdej wolnej chwili: do kawy i papierosa oraz z pasją opowiadał, reagował i opisywał prawdę o waszych działaniach zarówno tu w tym miejscu, jak i każdym innym, bo kto sieje wiatr ten zbiera burzę!" zachęca do mowy nienawiści w stosunku do użytkowników forum (którzy są integralną częścią serwisu) i może narażać ich na negatywnie oddziałujące i niezgodne z regulaminem treści. Komentarze, które nie są zgodne z regulaminem forum mogą zostać usunięte. https://www.gowork.pl/regulamin

Aleksander Fredro Nowy wpis
@Ewa

Dawnymi czasy, jak pewna wieść niesie, Czterech podróżnych zabłądziło w lesie, Mróz był tak mocny, noc była tak ciemna, Że chęć podróży stała się daremna. Ogień więc rozłożyli I dnia czekać uradzili. -- Trzeba by -- rzecze jeden i poziewa --Przynieść więcej drzewa. -- Trzeba by -- rzecze drugi Legając jak długi -- Rozszerzyć ogniska, By wszystkich grzało z bliska. -- Trzeba by -- zamruczał trzeci -- Czym zasłonić od zamieci. -- Trzeba by nie spać -- bąknął czwarty, Na łokciu oparty. Tak każdy powiedział, Co wiedział, I myśląc jeszcze o lepszym sposobie, Zasnął sobie. Cóż z tego: ogień zgasł, a nieostrożni Pomarli podróżni. Gdzie bez czynu sama rada, Biada radźcom, dziełu biada.

Ewa Nowy wpis
@Aleksander Fredro

Co miałeś na myśli pisząc ten wiersz. Czy mógłbyś zinterpretować jego treść @Aleksander Fredro

Leszek Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Taki bubel uczy innych i robi z siebie medium pracownik - pracodawca. Totalna pomyłka

Recenzent Nowy wpis

Aż chciałoby się zacytować "Tonący brzytwy się chwyta". Może ten Wasz "okręt" nie tonie, ale chyba i tak wiele mu brakuje. Fascynująca jest Wasza nieustająca burza z Gowork. Jaki by ten portal nie był - treść i rozmiar wpisów mówi sam za siebie. Mam wrażenie, że sami kręcicie tzw. "bat" na siebie. To niestety wynika z postów, które sami sobie nabijacie. A skoro to taki nic nie znaczący portal - to po co się tak spinać? No nie rozumiem... I zaznaczam - w tej Waszej paranoi - nie mam nic wpòlnego z gowork, chociaz - czytając - i tak napiszecie, że MAM!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Extend Vision? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Brudny Harry

Atmosfera jest bardzo fajna, pracownicy są mega sympatycznymi ludźmi z dużym poczuciem humoru. Pracuje się za śmieszne pieniądze a perspektywy na rozwój nie ma żadnej. Pracownicy się zwalniają a nowych w ich miejsce jest bardzo trudno znaleźć przez co trzeba pracować za trzech.

Co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Udało Ci się skopiować treść linku, który podałam w poprzednich komentarzach. Nie do końca wiem jednak, w jakim celu? Zapewne miałeś dobre intencje jednak wszystkie informacje dostępne są na stronie głównej w zakładce Opinie o Pracodawcach i w kolumnie bocznej "FAQ dla pracodawców" więc nie ma potrzeby kopiować ich treści. Użycie linka jest zdecydowanie bardziej wygodne dla użytkowników, którzy przy okazji mogą przeczytać widniejącą obok zakładkę "FAQ dla użytkowników".

no monay
@Ewa

Hahaha, udało ci się skopiować?! Doooobre! Umiecie tylko crtl c, ctrl v. To jest życie @Ewa! To jest wasza oferta, czyli jak to jest wg. Kosieradzkiego- waszego guru? Wykupić ‚złoty profil’ a potem gowork zarabia przez 9 m-cy / rok - rękami pomawianych firm? Na pohybel Kosieradzkiemu, bo przecież wy jesteście ok - czyli tylko trybikami w maszynce do zarabiania kasy przez mafię Kosieradzkiego. A na dodatek nazywacie siebie portalem do oceny firm?! Dooooobre, zapytajcie lekarza czy z waszym guru wszystko w porządku, ponieważ w mojej ocenie nadaje się do zasięgnięcia opinii psychologicznej a miże nawet psychiatrycznej. Porozmawiaj z Kosieradzkim o tym Ewo!

Grosik 2
@no monay

Co (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) ale tu prawdziwego ludzkiego dramatu waza sie chwile! Firma masakra... Ludzie sie zwalniają! Szefowie tkwia w latach poprzednich...

@Grosik 2

Potwierdzam, że opinie napisane na gowork.pl są zakłamane i nie powinno się na ich podstawie oceniać żadnego pracodawcy

Maciej 13.11.2018 18:19

@Ewa 12.11.2018 16:50 walka z hejtem internetowym jest nie tylko uzasadniona, ale i konieczna. Zaniechanie walki z bezprawnymi wpisami skutkować może poważnymi stratami wizerunkowymi, a co za tym idzie również finansowymi. Warto więc dbać o swoje dobre imię oraz reputację firmy, choćby wymagało to podjęcia znacznego wysiłku. (usunięte przez administratora)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@Administrator 16.02.2018 09:28, co miało na celu przytoczenie przez Ciebie komentarza Administratora forum? Być może jesteś pracownikiem firmy i chcesz podzielić się z nami informacjami na temat pracy w Extend Vision? @Adam, czy powiesz nam coś na temat warunków pracy w firmie? @Dobra zmiana, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Pracujesz obecnie w Extend Vision?

@Ewa

Też składam wypowiedzenie w tym miesiącu. Zero perspektyw. Niedługo okręt utonie. Prezesi robią nerwowe i dziwne ruchy :)

Nie publikujmy fikcyjnych komentarzy. Absolutnie jesteśmy przeciwni takiemu działaniu

Mówię jak jest - gdy studiowałam w Cieszynie odprowadzałam znajomych na wycieczkę naukową do Gdańska. Obudziłam się gdzieś w okolicy Łodzi

Anoniiim 28.10.2018 17:11

Jestem pracownikiem i mogę coś powiedzieć o pracy - porządek, wypłacalność na czas i godne warunki. Polecam

Ela 31.03.2017 16:56

'Bardzo polecam, ogromna kultura organizacji, szacunek dla pracownika, zaufanie, współpraca na wysokim poziomie. Pensja bardzo ok chociaż trzeba na nią zapracować. Po 7 latach pracy w Extend Vision zawsze będę tą firmę wspominała jako ogromnie pozytywne przeżycie ! Dajecie rade!'

Jeśli forum nie spełnia Waszych oczekiwań, dlaczego wypowiadacie się w tym miejscu? Ponadto, proszę by nie wprowadzać użytkowników w błąd. Usuwane mogą być wyłącznie te komentarze, które łamią regulamin lub/i polskie prawo. Złoty profil nie ma tutaj nic do rzeczy. Forum GoWork.pl jest forum publicznym. Piszecie w tym miejscu o poważnych oskarżeniach, które mogą mieć swoje konsekwencje prawne. Wszelkie informacje na temat funkcjonowania forum są ogólnodostępne dla wszystkich i nie są żadną tajemnicą. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, a jeśli macie wątpliwości, co do działania forum, o zapoznanie się z poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/regulamin oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy i https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy

Ocmer

Wyrażamy zadowolenie ze współpracy jednocześnie polecając firmę Extend Vision jako sprawdzonego i solidnego Partnera

miro

Dość plucia na nasz okręt którym płyniemy ! to torpedowanie dorobku dziesiątek lat pracy. Janusz nie ukrywaj sie za nickiem wiem ze to ty !

Co konkretnie chcesz przez to powiedzieć? Każdy użytkownik ma prawo używać takiego nicku, jakiego tylko chce, jeśli oczywiście jest on zgodny z regulaminem. Jeśli nie zgadzasz się z opinią, możesz umotywować, dlaczego tak jest, zamiast wyśmiewać komentarze innych użytkowników forum. Wyjaśnij nam proszę, co miałeś na myśli mówiąc o złotym profilu? Wszystko na temat złotego profilu możesz znaleźć pod poniższym linkiem: https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

M.O.T. Kraków

Małopolska Organizacja Turystyczna wyraża podziękowanie dla firmy Extend Vision za profesjonalną współpracę w kwestiach związanych z wystawiennictwem. Systemy wystawiennicze tej firmy, poza rzetelnym i terminowym wykonaniem, odznaczają się wysoką jakością, estetyką i funkcjonalnością. Na podkreślenie zasłużyła także wysoka jakość obsługi: pracownicy Extend Vision wykazali się dużą otwartością na nasze potrzeby i sugestie. Wysoko cenimy sobie współpracę z Extend Vision i polecamy tę firmę wszystkim, którym zależy na profesjonalnej i szybkiej realizacji działań wystawienniczych.

Urząd Miasta Krakowa

Bardzo cenimy sobie współpracę z Extend Vision. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać, że Extend Vision to doskonały partner w działaniach wystawienniczych promujących nasze miasto. Szybkość działania, wysoka jakość produktów i obsługi , fachowość to jedne z głównych cech tej firmy. Z pewnością jest to firma godna polecenia w działaniach mających na celu wypromowanie danego miasta, powiatu, czy regionu.

AnonimX

Grunt ze zawsze to WY biedni jesteście pokrzywdzeni. Jak nie ex pracownik, to obecny. Jak nie obecny to sam portal się na Was uwział. Ot tak..... Wszyscy winni od 2 lat, ale nigdy WY! Wyrazy TFU! Współczucia!

NickSrick :)
@AnonimX

Aaaaaaaameeeeeeennnn!

Oneway
@AnonimX

a potrafisz stanąć na rękach na gzymsie 10- pietrowego budynku czy słabo chodzisz na rękach?

Weteran

też raz wróciłem do domu w nie swoich butach. Rano jeszcze twierdziłem, że były moje

@AninimX

anonim jest wtedy dopuszczalny, gdy piszący go jest rzeczywiście nikim

Grosik 2

Pracowniku ! Jesli szukasz lepiej platnej pracy omijaj z daleka. Szef kołcz chińczyk utrzymuje recepcje i fejsik wydaje na bilety do kina a na pensje ... nie...jak to napisal grosz zaoszczedzony grosz zarobiony! Omijac ta patologie !!!!!!!

Darek S.

Zdecydowanie polecam. Spędziłem w firmie ponad 4 lata i był to dla mnie bardzo dobry okres. Firma pro-rodzinna, na poziomie, nigdy nie czułem presji...

Izabella

Zgadzam się z pozytywnymi wpisami, istnieją wiele lat na rynku a ja współpracuję z Extend Vision od 2005 roku. Dla mnie najważniejsze jest to, że potrafią za każdym razem przygotować projekt, który odpowiada moim oczekiwaniom. Potrafią dopasować się do mojego budżetu nawet wtedy gdy mam ograniczone finanse. Polecam firmę szczerze!

Anoniiim

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Extend Vision?

Kandydaci do pracy w Extend Vision napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Extend Vision