Opinie o Skorpion Security w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Skorpion Security. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Skorpion Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorpion Security w Katowice

Bronek

Mam pytanko . Firma z Lisem dalej Wypłaty pod stolem , czy już na konto

@Bronek

To ma znaczenie? Są większe problemy między innymi takie że na posterunkach są ludzie nie kwalifikowani , na bramie siedzi kobieta od szanownego pana L która nic nie robi dosłownie nic ale nikt jej nic nie powie po pan B ją kryje ... (usunięte przez administratora) no co zrobić są i nikt oprócz paru ludzi nic z tym nie robią zazwyczaj tekst zostaw odwróć się masakra w ten sposób kopalnia centrum długo nie pociągnie ...

Irena Nowy wpis

No to skoro zauważasz tego typu problemy to zgłaszasz to gdzieś?

Pracownik Nowy wpis
@Irena

Był już jeden i został dosłownie wyrzucony w pracy ciężkie czasy są każdy sobie pilnuje pracy i liczymy że przetargu nie wygrają

Mendi Nowy wpis

Pan L. się pokazuje na Fb wstawia fotki z terenu kopalni a nie ma na to zgody kopalni centrum. To trzeba zgłosić do srk.

Pracownik Nowy wpis
@Mendi

Tak wiem to samo jak śpi sobie w dzień i ma kompletnie .... Co dzieje się na kopalni obiekt (usunięte przez administratora) a on udaje osobę co wie najlepiej czyli nie widząc (usunięte przez administratora) .chciałem do ciepłego napisać ale w necie brak meila podejrzewam że po tym co by wyszło w takim mieli szanowny B poleciał by z ...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Skorpion Security?

TomaszP.

Tak. Posiadamy bardzo dobry system szkolenia nowych pracowników złaszcza zabezpieczania Imprez masowych.

Jaki tam ubiór obowiązuje i czy jest zapewniony przez pracodawcę ?

artur
@Marta

No oni ubioru zapewniają na wszystkie strony!! Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i brakowało wszystkiego i do tego jeszcze potraktowali mnie jak trędowatego dając inny niż pozostałym identyfikator, wówczas nie zdawałem sobie sprawy z tego, a teraz po tym co mnie spotkało uważam że zrobili to celowo dając mi identyfikator koloru ZTM, czyli żółty. Super panie prezesie byłem dla pana niczym wielkie dzięki!!!!!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Skorpion Security?

Koko

Wykażesz się to awansujesz jak wszędzie kasa wtedy większa 20%

Baal

Z bramki A na bramkę C.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ekut

Najgorsza firma jaka istnieje na tej planecie,(usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora)i krętacze. (usunięte przez administratora)

Zibi

@Amadeusz a jak wygląda rekrutacja na ochroniarza, czego wymagają?

Czy Skorpion Security zapewnia kartę multisportu?

Amadeusz

Wszystko kartę ,paczki ,bony,14 stki.jubilaty.itp????

Czy rozmowa rekrutacyjna w Skorpion Security odbywa się również w języku angielskim?

Jean Cloude Ja Wam Dam

Tak. Ale obywa się w języku mongolskim, chińskim i migowym. Chopie idź do ortopedy bo na psychiatrę u ciebie za późno

Amadeusz

Ja miałem nawet w chińskim

Natalia

@koko a umowa?

Amadeusz

Dostaliscie aneksy do umow o prace??ciekawe co kombinija ?

Greg
@Amadeusz

Czekolady na święta (ciekawe kto je zjadł?) darmowe wyjazdy i zwiedzanie Polski hahaha

Czytelnik

Płacą w kopertach pod stołem , paska z wypłaty nie ma , co lepsze dają wypowiedzenie(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Czy praca jest również dla kobiet ? Czy jest ciężko ?

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie

Nie polecam, koncert Giżycko tak jak potraktowali jednego z artystów to naprawdę zalosne

Bolo

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jakieś informacje byłyby mile widziane.

Zabcia

Czesc, podobno Skorpion wchodzi na kopalnie Sląsk. Wiecie moze od kiedy i jak płącą

skorpion
@Zabcia

1/8 etatu a reszte pod stołem na lewo. Dobra propozycja dla alimenciarzy i z komornikmi na plecach .

Zabcia
@skorpion

to marna oferta :( nie warta zainteresowania.

Obserwator
@Zabcia

Na ŚLĄSKU pracuje nie jaki Nurkiewicz leber i kombinatorek już się nim Pip Interesował a teraz US CFANIACZEK.

OLO

Lubię atmosferę w Skorpion Security za: Jakowicki na bramie

Mieczysław
@OLO

Twoja opinia nie wnosi zupełnie nic do wątku na temat tej firmy. Co według Ciebie jest największym plusem pracy w tej firmie? Może chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie. Przypominam także o regulaminie forum, który zabrania podawania danych osobistych pracowników firm.

Sindbad Jakowicki
@OLO

Miruś czas zabierać (usunięte przez administratora) z Budryka nie będzie spania na bramie ani zupek z PUS-U. Jak będziesz grzeczny i dobrze kapował na wszystkich to Scorpion zatrudni cię na KWK Centrum. W tedy kup sobie pampersy i toi toi abyś miał gdzie smrodzić tylko z wypłaty będziesz miał potrącone klimatyczne i zanieczyszczenie środowiska. Pomyśl czy się opłaca.A tak w nawiasie WESOŁYCH ŚWIĄT KAPUSIU.

Budryk
@OLO

Czy ktoś morze napisać co będzie dalej z scorpionem czy będą dalej na Budryku. Będziemy tęsknić za Mirusiem Jakowickim kto mu zupki będzie przynosił borok zdechnie zgłodu. Na Święta kupiliśmy mu w paczce pampersy i wentylator z pochłaniaczem smrodu.

Jerzy

Drodzy użytkownicy, rozumiem, że możecie mieć jakieś obiekcje względem pracy w firmie Skorpion Security, ale przekazujcie je w sposób merytoryczny, nie obrażając siebie wzajemnie, jak również osób trzecich. Przypominam Wam o regulaminie (https://www.gowork.pl/regulamin), który zaakceptowaliście publikując komentarze. Zgodnie z nim opinie zawierające treści obraźliwe, wulgarne bądź zawierające dane osobowe mogą być usunięte z wątku. Pamiętajcie również o tym, że pomimo tego, że publikujecie komentarze bez ujawniania swoich danych osobowych to wciąż ponosicie pełną odpowiedzialność prawną za ich treść - wypowiadacie się na forum publicznym.

H2O ZGADNIJ KTO
@Jerzy

SIEDZI JEŻY NA WIEŻY I MÓWI ŻE MU SIĘ JEŻY.

bańgo
@H2O ZGADNIJ KTO

Naucz się wreszcie pisać bez błędów ortograficznych matole...

...

Ooo proszę, przeczytaj swego posta - słyszałeś o firmie i na tej podstawie wysnuwasz wnioski. Głupota ludzka nie zna granic, oczerniając kogoś postaraj się ( dokształć ), a wówczas może osiągniesz swój cel.

Sindbat
@...

Jesteś największym kapusiem i lebrem w Scorpionie.tylko ci w głowie tablet koryto i 2 godziny siedzienia na klopie. Tylko smród tej firmie Mirku przynosisz

SINDBAD
@...

Panie Emilu kiedy Pan usunie tego lebra Mirusia z osobówki. Ten człowiek albo ogląda filmiki,potem je i sra a po 24 śpi. Tak wygląda praca Mirosława J. Kiedy tylko idziemy do pracy nigdy nie stoi tylko przed 24 ścieme robi. Puścić go w patrol bo to najwiekszy leber w firmie.

hhio
@...

P0WIATOWY ZARZĄD PIECÓW KREMATORYJNYCH w Rudzie ŚIąskiej ul. Nieboszczyków 375 WEZWANIE W związku z tym,. że Pan MIROSŁAW JAKOWICKI Osiągnął odpowiedni wiek i wypił wystarczającą ilość alkoholu, przypadającą na notorycznego pijaka i w skutek tego stał się zbyteczny dla społeczeństwa i uciążliwy dla otoczenia, w myśl par. 2116 rozporządzenia Prezesa Rady Ministr6w nr 14710 z dnia 28.11.1998 roku zamieszczonym w Dzienniku Ustaw nr 47836 Obywatel winien zgłosić się w tutejszym krematorium w ciągu siedmiu dni od daty otrzymania niniejszego wezwania przy piecu nr 4— celem sproszkowania. Używanie alkoholu przed spaleniem kategorycznie zabronione !!! Obywatel winien zabrać ze sobą · Dowód osobisty · Wiązkę drewna (suchego) · Trochę koksu lub materiału łatwopalnego · Pudełko na popiół (np. po landrynkach) · 500 zł na koszty manipulacyjne Przed przybyciem należy · Umyć nogi · Założyć wieniec na szyję · Pożegnać się z kolegami —pijakami Odwołania od niniejszego wezwania nie ma. Sprawę należy traktować poważnie i z pełną świadomością konsekwencji, które zostaną zastosowane wobec Obywatela w przypadku zignorowania niniejszego wezwania. DYREKTOR Krematorium i Fabryki Nawozów Przyjaznych Środowisku

Emeryt

Emilu emilu coś robił w.cywilu weź się do roboty bo będziesz.mial kłopoty.Ale się pan dajesz robić w ciula z tymi grafikami

Zostaw merytoryczną opinię o Skorpion Security - Katowice

• Jak się pracuje w Skorpion Security?

Zobacz opinie na temat firmy Skorpion Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skorpion Security?

Kandydaci do pracy w Skorpion Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skorpion Security