Benzinger Polska sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Benzinger Polska sp.z o.o.

anonim 2011-08-23 15:19:10
gdyby tylko zmienili tego niemieckiego prokurenta, zaraz wracam tam do pracy, ten facet jest po prostu nienormalny, dla niego kierowca to nie człowiek a \\\"biurowi\\\" jak nie płaczą 1-2 razy w tygodniu to chyba tylko w czasie Świąt.Praca dla super odpornych na poniżanie.
Władzio 2011-10-12 17:20:05
To prawda.
Gość powinien na kolanach do Częstochowy raz w miesiącu szorować i dziękować za to, że tak długo może być tu szefem.
Bo nie ma pojęcia o czasie pracy pracowników biurowych, ani tym bardziej kierowców. [usunięte przez moderatora] Nie ma pojęcia o kulturalnym podejściu do klienta. Nie rozumie, że zginie śmiercią głodową bez przewoźników - a nikt już nie chce dla niego jeździć z powodu kolosalnych opóźnień w płatnościach.
Jednym zdaniem - gość wyjątkowo odporny na wiedzę i logiczne argumenty.
Hahaha 2012-06-18 16:21:38
ze stylu wnioskuję,że pisze to własnie ktoś z tych \\\"biurowych\\\", nic tylko przyjąć się tam do pracy, widać,że nie mają jej tam zbyt dużo skoro mają czas na takie wywody.
er 2016-05-22 23:26:11
no to jednak jest dość specjalistyczny transport - jako kierowca musze mieć jakieś specjalne uprawnienia?
Zostaw swoją opinię o Benzinger Polska sp.z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Benzinger Polska sp.z o.o.