Ttrustel

Poznań

Opinie o Ttrustel

anonim 2011-08-23 14:51
Witam Was wszystkich.Powiem szczerze i otwarci nigdy prze nigdy nie zatrudniajcie się w tej firmie,a to dlatego że praca tam przy rozwiązaniu umowy wiaże się z ogromnymi konsekwencjami finansowymi.Ta wiadomość kieruje głównie do przedstawicieli,czytajcie umowe którą podpisujecie bo możecie władować się w wielkie bagno z którego ciężko się wygrzebać.Kilka słów jeszcze o \"Panu Prezesie\"to człowiek który szuka łatwego zarobku na osobach które się tam zatrudniają poprostu szemrany typ który robi wałki na nie swiadomości ludzkiej i egzekwuje pieniądze na podstawie umowy do której co jakiś czas załancza aneks a pózniej padają słowa cytuje\"albo podpisujecie albo nie pracujecie\".Przez ta firme mam tylko same długi które spędzają mi sen z powiek.Uważajcie na siebie.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o Ttrustel - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ttrustel