Swedwood Poland Sp. z o.o.

Resko

Opinie o Swedwood Poland Sp. z o.o.

anonim 2011-08-23 14:15:53
Swedwood zamknął stronę www.swedwood.az.pl, chyba była niewygodna dla naszych szefów.... Może czas zacząć pisać opinie właśnie tutaj !!!!
Rafik 2013-02-13 17:32:39
Ja pracuje w Resku....Pracuje-raczej skonczyłam,fizycznie czasami jest cieżko ale psychicznie nie idzie wyrobić.Ludzie jak widziałam jak facetów ustawia ,,majster" do szpachlowania a kobiety wykonują ciezkie prace to sie w głowie nie mieści......ogólnie wiadomo cieżko jest z pracą ale nie chciałam tam zostać za żadne pieniadze(kokosów nie było),czasami jak wracałam to zazdrosciłam tym co na budowie pracują,ja przewalałam płyty a facet stał i szpachlował deseczki,gdy poszłam zeby mnie zamienił to on na to ze nie ma kogo postawic...hah kolega deseczki szpachluje-dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!wracałam posiniaczona obolała i jeszcze dzieci w domu ...także radze sie zastanowić czy warto...psychicznie człowiek nie wyrabia.Pozdrawiam wszystkich
Zostaw swoją opinię o Swedwood Poland Sp. z o.o. - Resko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swedwood Poland Sp. z o.o.