gn-knit building division

Olsztyn

Opinie o gn-knit building division

anonim 2011-08-23 13:55:03
Na papierze płaca minimalna, reszta wypłacana w dietach zagranicznych, - pracownik nie pracujący przebywając w delegacji (z powodu choroby) nie dostaje nic! Nadgodziny wypłacane w niewyjaśniony sposób podczas pobytu na terenie RP od minimalnej płacy. Praca w delegacji 6X12 g =72 godziny tygodniowo - Dało się słyszeć opinie wśród pracowników że to kołchoz. Jedyny DUŻY PLUS to że firma zapewnia wyżywienie i nocleg.
olsztyniak 2014-11-18 08:58:24
Szkoda paliwa i butów na dojazd i rozmowę z pracodawcą. Pomimo tego życzę prezesowi pomyślności.
jaaaaa 2016-06-14 20:31:04
witam prosze o napisanie jak jest w tej firmie ile placa na godzine bo tam sie wybieram proponuja mi 13zl na godzine w tym diety praca po 10 god dziennie nadgodziny przechodza w premie uznaniowa i to jest dlamnie troche chore.
GN-KNIT 2016-09-12 14:35:18
Przykro mi, że nie zrozumieliśmy się w sprawie zasad wynagrodzenia na rozmowie wstępnej,
stawka uzależniona jest od kwalifikacji kandydata. Wymieniona przez Pana kwota 13 zl netto za godzinę to jest stawka podstawowa z premią (wszystko podlega opodatkowaniu i ozusowaniu), dodatkowo wypłacamy diety, jeżeli praca jest poza Olsztynem (zapewniamy zakwaterowanie i posiłki regeneracyjne), nadgodziny są rozliczane w systemie 12 miesięcznym.
Proszę śmiało pytać jeżeli zasady są niezrozumiałe. Życzę powodzenia. Wanda Gołombek
Olsztyn 2016-09-29 12:18:53
Rozmowa kwalifikacyjna przyjemna. Pani prezes miła i sympatyczna wszystko jasne i zrozumiale. Firma wydaje się być stabilna. Wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca zatrudnienie na najniższą krajową + premia ok 986 zł. Moim skromnym zdaniem firma godna polecenia
Zostaw swoją opinię o gn-knit building division - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gn-knit building division