Helikon Meble Biurowe S.A.

Opinie o Helikon Meble Biurowe S.A.

admin 2015-06-19 13:15:27
Znasz wady i zalety pracy w tej firmie? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat zatrudnienia i pomóż poznać prawdę o firmie Helikon Meble Biurowe S.A..
MM 2016-05-08 07:47:17
Pracowałam w tej firmie przez dobre kilka lat i muszę przyznać, że kierownictwo jest otwarte na różne pomysły i usprawnienia. Niewątpliwie jest to dobre miejsce dla tych, którzy chcą coś zrobić i się wykazać. Jest duże pole manewru i odpowiednia wielkość organizacji aby wdrożyć swoje pomysły w życie. Mankamentem jedynie może być ograniczony budżet na inwestycje. Zespół jest zgrany. Przeważają ludzi młodzi z dużym apetytem na osiągnięcie sukcesu.
JS 2016-09-16 13:18:25
Po kilku latach spędzonych w firmie Helikon polecam ją przyszłym pracownikom, jak również klientom. Prezes jest człowiekiem o dużej wiedzy branżowej ale przede wszystkim jest otwarty na ludzi. W każdej chwili można liczyć na pomoc i wsparcie. Jeżeli masz pomysły, energię i chęci - na wstępie dostajesz duży bagaż zaufania, życzliwości i niezależności. Dyrekcja firmy również wspiera indywidualne talenty każdego z pracowników i na każdym kroku stara się je rozwijać. Dobre miejsce do pracy dla ludzi z pasją i tych, którzy szukają miejsca gdzie za zaangażowanie i wyniki otrzymuje się uczciwe wynagrodzenie.
Zostaw swoją opinię o Helikon Meble Biurowe S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helikon Meble Biurowe S.A.