Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Teknos

Pracowałeś w firmie Teknos i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
legia - 2009-07-21 12:40:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Beznadziejna firma kiedyś była, a ludzie - kompletne dno.

Jak ktoś jest dobry w snuciu intryg, kablowaniu i wykańczaniu innych, a chce jakoś zarobić - bo nienajgorzej płacili - to polecam.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-22 21:50:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracując w konkretnej firmie, można poznać nie mało zachowań panujących wewnątrz owej firmy, pokaż innym jak prezentuje się firma Twojego pracodawcy. Czy wiesz jak wygląda praca w spółce Teknos Sp. z o.o.? A być może słyszałeś czy Warszawa prowadzi aktualnie nabór? Opowiedz o własnych doświadczeniach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. A jak przedstawia się system premii?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknos

Twoj email:
Wiadomość: