Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Teknos

Pracowałeś w firmie Teknos i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
legia - 2009-07-21 12:40:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Beznadziejna firma kiedyś była, a ludzie - kompletne dno.

Jak ktoś jest dobry w snuciu intryg, kablowaniu i wykańczaniu innych, a chce jakoś zarobić - bo nienajgorzej płacili - to polecam.

zdjecie uzytkownika
piszek - 2015-11-20 17:00:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No raczej nie jest tak źle jak to tutaj przedstawiasz, ja raczej byłbym pozytywnie nastawiony do tej firmy, a szczególnie po tym jak trafiłem na stanowisko Asystenta do spraw jakości. Niestety jeśli chodzi o jakieś dodatkowe benefity czy coś co by zachęciło do pracy to nic takiego nie ma niestety. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
fiszke - 2015-11-23 15:34:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mysle piszek ze takie informacje spokojnie zostana udzielone tobie na rozmowie rekrutacyjnej jak sie zaprosza.
zdjecie uzytkownika
honka - 2015-11-27 21:37:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chyba kurcze stanowisko już rozeszło się jak ciepłe bułeczki, bo widzę, że już się tak łatwo w internecie nie pojawia, ciekawa jestem, jak długo było aktualne :)
zdjecie uzytkownika
tiesto - 2015-11-30 19:27:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [honka - 2015-11-27 21:37:15]:
z tego co wiem to w chwili obecnej teknos nie poszukuje żadnych nowych osób do pracy w firmie. Moim zdaniem jednak prędzej czy później coś się zwolni .

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teknos

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: