Opinie o Orlen Administracja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orlen Administracja Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen Administracja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Administracja Sp. z o.o. w Płock

Dzień dobry. na stronie Orlenu jest dostępna oferta dla Programisty .NET. aplikowałbym jeszcze jako student 3ego roku ale podkreślają ze są mile widziani. Czy to według was dobre miejsce na dalsza karierę już po studiach o ile się dostane?

Maciek Nowy wpis

Kadry mówią o dodatku do wynajmu na poziomie 3500 zł przez 18 miesięcy. Czy jest to dodatek jednorazowy, podzielony na te miesiące, czy też przysługuje co miesiąc w kwocie 3500 zł?

Roxa Nowy wpis
@Maciek

Trochę zaskakujesz w tym momencie, bo skoro kadry coś do Ciebie mówią, to Ty też możesz zapytać: macie Państwo na myśli jednorazową zapomogę, czy comiesięczną kwotę w tej wysokości? To po rozmowie kwalifikacyjnej wyszedłeś bez tych informacji? :))

Maciek Nowy wpis
@Roxa

No tak. Kadry mówią, że dowiem się szczegółów pierwszego dnia pracy. Nie rozumiem tej polityki więc myślałem, że ktoś tutaj już przez to brnął i ma doświadczenie.

Na portalu Orlen.pl pojawiła się ostatnio oferta na stanowisko Referent. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w tej firmie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Orlen Administracja Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Borys

Zwalniani są niewygodni pracownicy, reszta odchodzi sama.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Orlen Administracja Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Projektu w Zespole Kontroli Obiektów​ - branża budowlana? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Aleksandra

Niestety nie polecam pracy w oddziale w Warszawie. Sam proces rekrutacji był mało profesjonalny (osoba prowadząca spotkanie wydawała się nieprzygotowana). Bardzo duże wymagania początkowe, zupełnie nie adekwatne do zakresu obowiązków wykonywanych na zajmowanym stanowisku. Wynagrodzenie odpowiednie do zakresu obowiązków, ale nie do doświadczenia i kwalifikacji. Atmosfera niby w porządku (taka "rodzinna"), ale w rzeczywistości bardzo duży dystans i brak wsparcia (co z zupełnie oczywistych powodów przeszkadza w pracy zespołowej). Zarządzanie przez konflikt (przełożony nie pomaga, a wręcz tworzy złą atmosferę), a plotki to codzienność. Zupełnie nie odnalazłam się w tym miejscu. Ale warto było spróbować, aby docenić obecnego pracodawcę.

@Aleksandra

Cześć. Sam myślę, czy nie aplikować, więc mam kilka pytań do Twojej opinii. Jakie dokładnie te wymagania początkowe na rozmowie Ci przedstawili? Wynagrodzenie w jakiej kwocie? Bo w sumie wolałbym wiedzieć, ile tam można zarobić. Po zatrudnieniu byłaś jakoś w ogóle przeszkolona?

Aleksandra
@Marcin

Wszystkie te czynniki są zależne od stanowiska, na które aplikujesz. Szkolenia ma każdy nowozatrudniony pracownik.

Czy Administracja wszystkim teraz wysyła rozliczenie PIT-11 za 2020 rok z powodu opłacenia dziwnych składek, o których nikt nic nie wie? Lub nie chce rozmawiać, chociaż w ubiegłym roku ciągle ktoś dzwonił i chciał podpisywać jakieś porozumienia. Sprawa ma związek z Leasingteam. Tyle wiem. Dzwonić do ZUS lub US? Ktoś wie cokolwiek?

HR

Dzwonić do ZUS. Prowadzili sprawę.

Wysyła PITy, ale składek nie zapłaciła ????

Maciej
@Kasia

Tak Pani powinna wiedzieć przecież tam Pani pracuję długo ????

Wojtek

Zachłanność prowadzących Orleny nie zna granic praca najniższą krajową na rękę . To nawet Ukraińcy nie chcą za tyle pracować. Ajent tej stacji nie wypłaca żadnych premii, pracownicy nie mają żadnych zniżek. Pracownicy stoją po 12 godzin. Nawet w upały nie dostają wody. Nie polecam tej stacji. A podobno jest to jedna z najlepszych stacji pod względem obrotów.

Stacja Kołbaskowo Barnislaw.

xyz
@Wojtek

Co Ty piszesz - co ma Orlen Administracja do stacji w Kołbaskowie.?

Janek

Jak się pracuje? Warto aplikować? Czy potrzebują ludzi?

Doświadczony
@Janek

To korporacja, więc zawsze warto aplikować. Ale jeśli chcesz lepiej zarabiać to lepiej startować od razu do Orlenu. Robisz to samo, ale pensja znacznie wyższa i świadczenia dodatkowe korzystniejsze.

PP
@Janek

Teraz to chyba bardziej zwalniają ;)

Edward
@PP

Nie jest tak źle.

Ekspert
@Janek

No to poleciało kilka osób. Teraz potrzebują nowych ;)

anna
@Ekspert

tzn?

A.M.
@Janek

Potrzebują. Sprawdzaj ogłoszenia. Ale pracy nie polecam. Chyba, że nie masz innych możliwości.

Zadowolona

Warto.

Głupocie i plotkom mówię nie

Opowiem po krotce o Spółce obszar Warszawa: Pracuje już tu jakiś czas i jak czytam te niektóre brednie i głupoty to szlak mnie trafia. Bywało różnie ale ostatni rok jest jednym z lepszych jak nie najlepszy. W końcu jest spokój , praca osobiście mi się podoba i chyba nie ma osoby która myśli inaczej. Atmosfera przyjazna , szef konkretny, wymagający i życzę każdemu takiego. Ostatnie nabory pokazują ze nie ma tu miejsca na tzw wrzuty z góry i jest nas więcej i raźniej. Chcesz się obijać i narzekać to rzeczywiście nie aplikuj ! Oby się nic nie zmieniło tego nam życzę.

Zabawny gość
@Głupocie i plotkom mówię nie

Tak nie ma miejsca na wrzuty. Hahahaha :) Co najmniej kilka osób nie jest tutaj z powodu swojego doświadczenia i inteligencji, ale "pleców".

Mały
@Zabawny gość

A po co doświadczenie i inteligencja? Ważniejsze jest to, żeby robić i mówić to co konkretny szef chce słyszeć, i zawsze w przyjaznej atmosferze.

@Głupocie i plotkom mówię nie

To chyba pracujesz od niedawna.

XXX
@Głupocie i plotkom mówię nie

Panie kierowniku, trochę powagi.

KCT i MG
@XXX

Głupota i plotki hmm dobrze wie że jest tam straszna atmosfera a jednak promuje. Co za typ. Sami oceńcie jacy ludzie tam pracują. Jesli lubisz zabierać pracę do domu to polecam. Nie licz na dużo bo się obudzisz z ręką w nocniku. Kiedyś tam się pracowało dobrze bo pamiętam !!!!

Nikola
@Głupocie i plotkom mówię nie

Otrząśnij się. Nikt Cię nie lubi.

@Nikola

Wystarczy wazelina ;) ;) ;)

P.
@KCT i MG

A jednak ludzie ciągle tam pracują.

X

Pawle, nie rzartuj :)

Emilia
@X

Wesoło widzę wam tutaj. W pracy tam tez takie wesoła atmosferka? :P

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Orlen Administracja Sp. z o.o.?

Iwona

Pozostawia wiele do życzenia :(

@Iwona

A czy będziesz tak uprzejma Iwono i komentarz swój po prostu rozwiniesz nieco bardziej? Widzę, że masz doświadczenia związane z tą firmą, więc chętnie na Twoim bagażu doświadczeń oprę opinię o tym pracodawcy. Jesteś skora mi pomóc i napisać coś więcej na ich temat?

HR
@Marcin

@Marcin, przecież o niewłaściwych relacjach z kierownictwem powinno się mówić w kadrach (aby wyciągnąć konsekwencje), a nie na forum.

@HR

Rozmowa w kadrach? Przecież przełożony zaraz się dowie o takiej rozmowie, a to się kończy w jeden sposób. Chcesz pracować to siedź cicho, a płacz sobie w domu :(

Lidia
@Marta

No nie wiem, Marta. Jeszcze jest możliwość zgłoszenia anonimowego do pip. Czy to czasem w ramach Nowego Ładu nie ma być możliwości zgłaszania nieprawidłowości w pracy? A tu jeszcze Orlen to państwowa spółka :D

Zapracowany

Zarobki średnia krajowa, ale zwykle niższe. Praca? Zależy kto jest Twoim przełożonym. Raczej nie polecam teraz.

Politycznieniepoprawny
@Zapracowany

Ja polecam bo jeśli młodszy specjalista bez doświadczenia zarabia znacznie więcej niż koordynator z dużym doświadczeniem pracujący od wielu lat w spółce, to warto. Chyba zrezygnuję z pracy i zatrudnię się od nowa tylko na niższym stanowisku cha cha cha ;)

Zen
@Zapracowany

Wymagania nie są duże, praca mało ambitna, można dostać przyzwoite pieniądze. Atmosfera w pracy nie jest najlepsza, ale nie wychylając się można spokojnie pracować wiele lat.

Polinka
@Politycznieniepoprawny

Jeśli koordynator jest kiepskim pracownikiem to co w tym dziwnego, że ktoś lepszy zarabia więcej?

@Polinka

Ktoś lepszy? Wystarczy, że ma ciocię lub wujka na odpowiednim stanowisku.

Oko
@Politycznieniepoprawny

Masz szansę, stara kadra się ruszy coraz bardziej.

@Oko

tzn?

Noldi_609
@Zapracowany

Teraz też nie, zwłaszcza w Warszawie.

@Zapracowany

Teraz też nie polecam pracy. Ani w Płocku, ani tym bardziej w Warszawie.

karierowicz

Nie wiem dla mnie to jakaś farsa!!! Publikują ogłoszenia na portalach a przyjmują pracowników wewnątrz firmy. Nie wiem jakie trzeba mieć " plecy" żeby tam się dostać z doświadczeniem i kwalifikacjami... za każdym razem odpowiedź że ktoś " bezkonkurencyjny" się znalazł. Beznadzieja!!!

@karierowicz

Zgadzam się z Tobą. Mimo najlepszych kwalifikacji nie ma szans na pracę. Zawsze jest ktoś "lepszy" z polecenia.

Celina
@Ewa

Tak jest. Liczą się tylko znajomi.Nieważne czy kompetentni. To nie na znaczenia. A jak to np. kolezanka członka zarządu to wszystko wolno....

Jarosław
@Celina

Czy sama pracowałaś też w Orlen Administracja? Co możesz powiedzieć o wynagrodzeniu w tym miejscu? Ile można dokładnie zarobić w tej firmie? Liczę na jakieś szczegóły. :)

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Orlen Administracja Sp. z o.o.?

Handlowiec

Witam, Żenada jakich mało !!!! odbyłem 3 rozmowy ( tylko rozmowy w siedzibie), zmarnowali mój czas, stwierdzili że mam bardzo ładne CV i super byłoby pracować razem, po czym NIGDY nawet nie oddzwonili i nie podziekowali za poświęcony czas!!! Banda karierowiczów, zgadzam się z poprzednią wypowiedzią żeby sie tam dostawć trzeba mieć " plecy" i nie ważne jest doświadczenie tylko poparcie. ODRADZAM wszystkim tą firmę!!!

ana

jakie zarobki?

Mateusz

Możecie napisać jak przebiegła tam rozmowa rekrutacyjna ?

Norbert

Może ktoś napisze dlaczego jesteście niezadowoleni z pracy? Może trzeba poprawiać to co jest złe?

Mickey

Pracowałem w Warszawie. Nie polecam.

Sylwia
@Mickey

W stolicy znajduje się wiele stacji paliw Orlen. Może zdradzisz nam więcej szczegółów? Merytoryczne i odpowiednio uargumentowane opinie są bardzo istotne. Przypominam także, że bieżący wątek dotyczy pracy w Płocku. Może warto podzielić się swoją opinią także w wątku dotyczącym Płocka?

Slawko89
@Sylwia

Polecam Ci zapoznanie się z profilem działalności tej firmy. Orlen Administracja nie posiada stacji paliw (!!!), a oddziały tej spółki są nie tylko w Płocku.

Ola
@Mickey

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i mam mieszane uczucia. Może to kwestia osoby, z którą przyszło mi rozmawiać. Czy ktoś może napisać czy warto w ogóle rozważać zatrudnienie się w warszawskim biurze tej firmy?

MalyOlo
@Ola

Nie warto rozważać.

@Ola

Poszukaj innej propozycji. Jeśli kadra zarządzająca jest wciąż ta sama, to szkoda czasu.

Wera
@Mateusz92

Napisz proszę coś więcej dlaczego szkoda czasu. Większość opinii w necie dotyczy pracy na stacji paliw, nie w biurze w Warszawie, więc Twoja opinia jest istotna.

Magdalena
@Wera

No jak na stacji paliw? Przecież to nie jest profil firmy, która zatrudnia pracowników na stacje paliw. To Orlen Administracja nie PKN Orlen.

Nie wiem jak w Płocku, ale w Warszawie z roku na rok jest coraz gorzej. Brak możliwości rozwoju i awansu, niskie płace, obniżanie wynagrodzeń przez zmianę stanowiska, a obowiązki takie same lub nawet więcej, nieprawdziwe ogłoszenia rekrutacyjne (bo stanowiska dawno obsadzone), brak wyższego wykształcenia i doświadczenia u osób na kierowniczych stanowiskach, straszenie brakiem premii i zwolnieniem z pracy z byle powodu, nierówne traktowanie osób na tych samych stanowiskach, zastraszanie pracowników przez jednego z 'zaufanych' koordynatorów, zmuszanie ludzi do robienia rzeczy, które nie należą do obowiązków pracownika, wykonywanie pracy za trzy osoby i brak dodatkowego wynagrodzenia. Wierzę, że to się niedługo zmieni.

Kierowca

I tak h...robicie pracownicy nalewaków to mistrzowie (usunięte przez administratora) się kończą godzinę wcześniej zalewa cysterne patrzy na zegarek łoj 55minut do końca zmiany wyłacza i idzie w (usunięte przez administratora) a kierowcy pozwoli łaskawie w kabinie posiedzieć.

PLMNT

Nie ma szans na zmianę. Trzeba by było zacząć od góry i zlikwidować mocne plecy niektórym osobom. To nie realne. Porządni ludzie zawsze mają pod górę, a hieny wiadomo.

Optymista
@PLMNT

Oczywiście, że to jest realne. Lawina właśnie ruszyła i dosięgnie nie tylko ludzi z zarządu i dyrektorów. Kierownicy niższego szczebla też nie czują się już tak bezpiecznie. Wystarczy poczekać.

Sydney

A ja jestem zadowolona. Nie pracuję w końcu na umowie śmieciowej, dostałam umowę o pracę i szansę na przedłużenie jej na czas nieokreślony, mam płatny urlop, obiecaną podwyżkę.

Ktoś

Nic się nie zmieniło. To ciągle tylko "poczekalnia" dla ludzi, którzy chcą pracować w Orlenie. Pracy na stałe nie polecam, szkoda czasu i energii na wykonywanie bezsensownych poleceń.

@Sydney

Bo najważniejsze w pracy są obietnice szefa ;)

Rio Grande

Jeden z zaufanych już nie pracuje. Kto następny w kolejce???????

Nieznany

Jest gorzej :(

Starsza Księgowa
@Sydney

Łał!! Po kilku latach pracy w końcu normalna umowa, urlop i 13 złotych brutto na godzinę Szacun.

@Optymista

I co? Nic się nie zmieniło.

Wojtek

Ale właśnie dostajemy kasę za to, że nie musimy porządnie pracować. Praca idealna.

Jakub
@Wojtek

Możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Czy według Ciebie wynagrodzenie w firmie jest proporcjonalne do wykonywanych obowiązków? A może chciałeś przekazać nam coś zupełnie innego? Czekamy na Twój komentarz.

Mickey
@Wojtek

Zależy kto jest Twoim szefem.

pol

Poszukują księgowych?

Starsza Ksiegowa
@pol

Sprawdzaj ogłoszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Administracja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Orlen Administracja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Administracja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Orlen Administracja Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 148 ocen.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

Orlen Administracja Sp. z o.o.