Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o.

powku 2015-01-12 15:57:08
Witam, dostałem zaproszenie na rozmowę do Waszej firmy, i zastanawiam się co może mi zostać na niej zaproponowane. Konkretnie chodzi mi o początkowe stawki na stanowisku operatora maszyn, czy jest jakiś social itd. Jak ogólnie wrażenia, czy dobrze się Wam pracuje? Mam już inną propozycję w tej branży, i zastanawiam się, czy jest sens wybierać się na tą rozmowę.
były pracownik 2015-04-10 07:22:03
Nie polecam tej firmy zwłaszcza pracownik magazynier/pakować.Magazyn lata 60 straszny syf.Nie wierzcie że będziecie nosić rolki do 30 kg bo to jest kłamstwo. Ciężka fizyczna praca za marne pieniądze.Kierownik nie znający się na swojej pracy a szukający jak cię opierdzielić.Szkoda waszego czasu i poświęcenia.Socjalne jaki socjalne na oczy go nie zobaczycie tak samo jak premie.Mobing i jeszcze raz mobing
Szpajza 2016-01-21 13:09:25
Generalnie praca jest okej, ale trzeba pamiętać o kilku najistotniejszych sprawach. Jak już się zatrudnisz za określoną stawkę, to koniec podwyżek i awansów. Nowy pracownik dostanie więcej od ciebie, a tobie tylko obowiązków przybędzie. Drukarzy ściągają na okres próbny, a po trzech miesiącach oferują im niższą umowę. Niby jest social i umowy na stałe, ale to jedna strona. Drugą są coraz to wzrastające wymagania, nawet z dnia na dzień. Dyrektor ma manię ulepszania wszystkiego. Jedyne co ulepszyli to system kamer, za wszystko stracisz premię. Przyszedłem tam do pracy, porozmawiałem z załogą(wszystkiego się człowiek dowie, fajni ludzie) i w porę zrezygnowałem. Zwłaszcza że jak na Wrocław to w tej branży dają słabe pieniądze. Generalnie nie polecam
M 2016-01-29 12:15:17
Masz rację system premiowy jest tak skonstruowany, aby zawsze uwalić premię. Firma rozwija na wszystkie możliwe sposoby kontrolę nad pracownikami. Nawet wyjście do toalety może skutkować odebraniem premii.
Szpajza 2016-02-09 09:21:38
Przedstawiciel handlowy to zupełnie inna bajka, nawet inna hala. Jeśli chodzi o produkcję to mam info na bieżąco, znajomy tam dalej pracuje. Teraz oprócz przerwy na posiłek masz dodatkowo 10 minut do rozdysponowania w ciągu godzin. Możesz je wykorzystać na co chcesz, palenie, toaleta, napicie się wody. Logujesz to w komputerze a hala jest przepełniona kamerami, więc za przekroczenie tego czasu ucinają premię dzienną. Fajne nie? :) Dodam że na całą produkcję, magazyn i biuro produkcji jest tylko jeden kibelek, jak jest zajęty to czekasz a czas leci. Powodzenia w wysyłaniu cv :)
Szpajza 2016-02-16 18:42:53
Mój błąd, 10 minut na 8 godzin ;) No chyba że sobie skrócisz przerwę na śniadanie
Niezdecydowany 2016-03-15 13:51:03
Mieszkam ponad 300km od Wrocławia i myślę nad przeprowadzką. Oczywiście tylko gdy znajdę pracę. Napisałeś, że jak na Wrocław to Orion nie daje za wysokich zarobków. A możesz przybliżyć w jakich firmach jest lepiej? Chodzi o pracę na produkcji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Szpajza 2016-03-16 21:04:44
Na produkcję przyjmują teraz za 1200 zł na rękę, okazja życia :D Dodajcie sobie do tego dojazdy na Iwiny wiecznie zakorkowaną ulicą Buforową oraz "obietnice" że po trzech miesiącach będzie podwyżka ;) Co do pracy drukarzy to przyjmują od ręki, nawet bez doświadczenia. Zresztą kto może to ucieka z firmy, kilku starych pracowników rzuciło wypowiedzenia więc przyjmują jak leci. Jak widać uwalanie premii za byle co i zwiększenie liczby kamer i durnych przepisów się sprawdza :P
M 2016-03-29 23:31:45
Skoro firma non stop szuka pracowników to coś znaczy, że albo tak prężnie się rozwija, albo daje tak niskie zarobki i nie dotrzymuje obietnic związanych z premiami i podwyżkami.
W tym przypadku to raczej to drugie.
Szpajza 2016-03-30 09:08:25
W niedotrzymywaniu jakichkolwiek obietnic przoduje dyrektor operacyjny, kłamca i obłudnik numer 1. Na jego zlecenie kłamać muszą kierownicy działów, inaczej jedzie im po premii. Lepiej przyjmować kogokolwiek, potem i tak się zwolnią, niż być posądzonym przez dyrektora o sabotaż i samemu mieć kłopoty
Szpajza 2016-03-30 19:50:14
Wszelakich obietnic, które nie są mu na rękę. Obiecuje licząc na chwilowy efekt. Uważa że jest wyrocznią i to on w firmie o wszystkim decyduje. Zależy Ci na awansie, on musi go zatwierdzić, wszystkie kwestie finansowe przechodzą przez jego ręce, co miesiąc wypłata nie idzie do przelewu póki on każdej z osobna premii nie zatwierdzi. Jak celujesz w kierownika produkcji to będziesz miał jego humory i pomysły na bieżąco. Jak odchodziłem to przyszedł nowy kierownik, czyżby po roku i on zrezygnował?
Bialy 2016-04-01 15:59:18
10 minut dodatkowych na cały dzień pracy nie co godzinę i beznaczenia czy 12 robisz czy 8
Bialy 2016-04-01 16:03:31
Maszyny flekso są stare niedoinwestowane gidue trochę leprze. Anioloxy na Kdo dziurawe no i abstrakcyjne pomysły dyrektora....szkoda słów
Bialy 2016-04-02 13:51:50
Ha ha ha dbanie o pracowników.... Tam nie ma żadnego socjalne... Może tylko woda i impreza pomiędzy halami.Żadnych wczasów pod grusza,premi
świątecznych nic takiego tam nie ma
kolega 2016-04-02 19:29:02
To robi dyrektor-jednych odciąża tak że mają sanatorium a innych robotą przeciąża tak że ich trafia.
Szpajza 2016-07-05 20:57:21
Od czasu mojego ostatniego wpisu z pracą pożegnało się dwóch kierowników(czyli 100% ;) ) i czterech pracowników z kilkuletnim stażem. Tych co przychodzą i odchodzą nie liczę, słyszałem że chłopaki nadają im numery bo nie sposób zapamiętać tylu imion. Eksperyment z zatrudnianiem ukraińców się nie udał, więc dalej przyjmują polaków za minimum krajowe. Jak ktoś zna tą branżę to wie, że można na start(sztancerz, konfekcjoner) zarobić we Wrocławiu dwa razy tyle. Takich firm jest sporo, ostatnio jakiś boom chyba nastał bo wiele z nich przyjmuje i ścigają się na oferty. Orion odpada, oni obniżyli loty.

Benefit? Multisport? Fakt, dają je(odpłatnie oczywiście). Osobiście jednak wolę dostać w innej firmie kilka stów więcej i mieć gdzieś ich płatne dodatki. Zdrówka życzę :)
a ja ciągle tu pracuję 2016-07-19 13:27:17
Rozumiem, że codziennie wszyscy mają rozwolnienie, że aż tak ciężko dostać się do toalety? Bez przesady, naprawdę. Poza tym ostatnio trochę się pozmieniało, a zmieni się jeszcze bardziej, jeśli tu już nie pracujesz, to może warto zasięgnąć języka szerzej? Łatwo komentować firmę, w której Cię nie ma ;) w każdej większej firmie produkcyjnej są kamery, czytniki kart itd. Polecam się zorientować.
gość 2016-07-19 14:35:22
tak, ogłoszenie jest aktualne
Szpajza 2016-07-20 21:19:37
Namówiony zadzwoniłem do chłopaków z Oriona, no i rzeczywiście zaskoczenie. Obdzwoniłem kilka osób z którymi pracowałem, wszyscy zwiali :D No oprócz jednego. Tak jak wcześniej, na hali produkcyjnej jedna toaleta na kilkadziesiąt osób, zmiany owszem, ale na gorsze. Jeszcze większa rotacja pracowników, zarobki na produkcji najniższe we Wrocławiu(w branży). Nowy kierownik magazynu nie ogarnia tematu, nowy kierownik od produkcji nie ogarnia dyrektora(czyli jak wszyscy;). Co do ogłoszeń o pracę to nawet stanowisko CTP jest wolne. Zamykajcie drzwi bo niedługo nawet maszyny zaczną uciekać :D
gość 2016-07-21 10:56:53
dokładnie tak :)
saraadonisindykireszta 2016-08-10 20:55:01
Bełkot zdań stylizowanych na "spontaniczne, proste i swojskie" nie pomaga ogólnemu wizerunkowi. [...] Odwoływanie się do pustych ogólników i powtarzanie na kilka sposobów tych samych argumentów pod różnymi nickami też nie. Daj już spokój. Ludzie potrafią czytać. Pisz prawdę, będzie prościej.

"Dobrze by było jakby się mogło" - prawdziwa perła stylistyczna

"Teraz benefity są na swoim miejscu, więc jest to jakaś rzecz"

"Idealnie, że można liczyć oprócz samochodu służbowego liiczyć na multisport i ubezpieczenie. O takie benefity jest dość trudno, zwłaszcza o odpowiednie socjale."

"Dobrze, że są umowy na stałe i nawet socjal @M. W takim razie wiadomo, że zatrudnienie się u nich opłaca, skoro tak dbają o pracowników"

"na stanowisku drukarza to akurat jest dość fajnie, nie ma jakiejś wielkiej napiny i ni ejest też za bardzo
trudno"

"przedstawiciele handlowi mają tu pewno jak pączki z maśle. Jeszcze im narzedzia pracy typu auto służbowe dają." - jak pączki, bo można się sparzyć, spuchnąć, nadziać czy wypłynąć?
gfd 2016-08-11 13:55:40
@san no tak teraz mozna bo te wszystkie oglosznie sa w dalszym ciagu aktulane z tego co sie orientuje
Zostaw swoją opinię o Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o.