Opinie o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie mateco podesty ruchome Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. w Tychy

sproott

Bardzo chciałbym pracować w tej firmie. Mój znajomy u nich pracuje i jest bardzo zadowolony. Wysłałem im ostatnio swoje CV, oby zadzwonili.

kiko32

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Mateco. Jeśli ktoś zastanawia się czy do nich aplikować, to gorąco polecam.

władka

Wolnych miejsc na to stanowisko nie ma @ciekawy są aktualne ogłoszenia ale na serwisantów i osobę do hr tylko

ciekawy

Ile zarabia doradca techniczno handlowy w Mateco. Warto się starać o angaż?

technik serwisu

Rozmowa z dyrektorem technicznym panem Markiem T. w oddziele. Pół godziny gadka o poprzednim zatrudnieniu, 20 min.test pisemny z dziedziny elektryki. Następne 30 min. pytania z dziedziny mechaniki i schematów elektrycznych, w sumie rozmowa kwalifikacyjna 1,5 godziny.

Pytania testu pisemnego: 1. Napisać skróty jednostek w jakich podaje się : - natężenie prądu , pojemność akumulatora ,napięcie, częstotliwość, ciśnienie,moc prądu elektrycznego, zużycie energii elektrycznej, jednostka oporu, pojemność kondensatora. 2. Proszę dokonać przeliczeń przy zmianie jednostek: 1 cal = .........mm , 2,2 kw =.........W, 2500W =........kW, 1000V =........kV, 57,2cm .......mm. 3. Napisać wzór na prawo Ohma ! 4. Czym uzupełnia się ubytki w akumulatorze ? 5. Jak podłączamy bieguny do akumulatora ? 6. Pojemność dwóch akumulatorów jednakowej pojemności połączonych szeregowo ? 7. Napięcie dwóch szeregowo akumulatorów 12V wynosi ? 8. Z dwóch identycznych akumulatorów podłączonych równolegle można pobrać ? 9. Dioda to rodzaj przewodnika ? 10. Do czego służy areometr ? 11. to pytanie wykreślił , bo chłopak do serwisu musiał by być Inżynierem !!! 12. Zapowietrzenie silnika Diesla polega na ? 13. Proszę odręcznie wykonać rysunek techniczny tulei dystansowej ze stali St.5 o wymiarach 100 mm. śr. wew., 150mm. śr. zew., dł. tulei 2500mm. ? To tyle...!!! 1,5 godz. Spuszczania i dupa blada.... dup(usunięte przez administratora)ita...!!!(usunięte przez administratora)

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ciekawy

Ile zarabia doradca techniczno handlowy w Mateco. Warto się starać o angaż?

guru

W tej firmie panuje bardzo fajna atmosfera, ludzie sobie pomagają.

gsss

Aplikowałem dziś na stanowisko serwisanta i chciałbym, żeby mi się udało. Czytałem wiele dobrych opinii o tej firmie.

bono

W Mateco panuje fajna atmosfera i mają naprawdę spoko warunki zatrudnienia.

Henry

Nikt wam nie poda zarobkow bo sa tajne ale w serwisie mowia ze jest ok. Duzo sie mozna nauczyc bo chlopaki sa ogarnięci wspólpracowalem z nimi. Tylko podobno trzeba pracowac bo roboty duzo.

maxxx

Fajna współpraca, fajni ludzie, pensja na czas.

jok

Aplikuj, bo warto.

pepek

Po tych pochwałach chyba musze do nich zaaplikować.

Briann

Najpewniej to na ich stronie internetowej - z resztą wcześniej ten temat już był poruszany.

bosman

Aplikowałem do nich na stanowisko serwisanta. Mam nadzieję, że się odezwą.

Azazel

Jak sobie zapracujesz to możesz liczyć na premie. Poza tym dbają o stawki

styx

Spokojnie możesz wyciągnąć ponad 2 tyś. Za wiedzę dobrze płacą.

Jola

Dlaczego do firmy nie można się dodzwonić ?

Wojtas
@Jola

Jola, co Ty opowiadasz? a na jaki numer dzwonisz? Ja zamawiałem podest i nie było problemu z dodzwonieniem się!

Jola

Dlaczego do firmy nie można się dodzwonić ?

Laptuś

Nie wiem jak Ty, ale ja widzę oferty pracy na ich stronie. Co prawda oferta serwisanta, ale pewnie dobrze płatna.

Jojo

Dobrą fuchę mam w Mateco.

Zostaw merytoryczną opinię o mateco podesty ruchome Sp.z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy mateco podesty ruchome Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w mateco podesty ruchome Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

mateco podesty ruchome Sp.z o.o.