brak logo

ALICJA BIEGAŃSKA F.H.U.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o ALICJA BIEGAŃSKA F.H.U.

xx 2014-11-18 07:10:49
nie polecam pracy ü tej Pani bylam Kolben osoba ktora zapytala oszukana przez nie, malobtego tam pracuje sie bez pieniedzy Post tam ta kobieto dreczy pracownikoe psychicznie, duze improwizacja Mali profesjonalizmu
1
!@s 2015-01-08 23:24:26
Praca u tej oszustki to najgorsza rzecz jaka mogla mi sie przydarzyć. Kobieta klamie na każdym kroku, jest nie wyplacalna pracujesz calu miesiąc i zastanawiasz sie czy dostaniesz swoje pieniądze.malo tego nie opłaca zusu. Pracuje w jej gabinetach opiera sie na przeterminowanych produktach bez środków do sterylizacji. Dręczenie psychiczne a nawet mobing są na porządku dziennym.
xx 2015-08-26 14:35:05
Dokładnie! Zgadzam się, dręczenie psychiczne, oszustwa itp... Nigdy nigdzie w żadnej pracy nie byłam tak terroryzowana jak u tej pani.
cukier 2016-05-09 13:21:53
Pani Alicja jest lekko mówiąc osobą niezrównoważoną psychicznie . Zdecydowanie nie polecam współpracy z nią - jest niewypłacalna i ciagle ma klopoty z komornikami, ciągle się spoznnia,niepoważnie traktuje zarowno pracownikow jak i swoje klientki, byle pracownice oczernia (nie szczedzi slow , potrafi zwyzywac od najgorszych, nazywa zlodziejami osoby , ktore u niej pracowaly mimo, ze nie ma podstaw aby tak mowic). Mozna by dlugo jeszcze opowiadac.
Zostaw swoją opinię o ALICJA BIEGAŃSKA F.H.U. - Dąbrowa Górnicza
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALICJA BIEGAŃSKA F.H.U.