Opinie o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DONGSEO DISPLAY POLAND. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DONGSEO DISPLAY POLAND o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DONGSEO DISPLAY POLAND w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy firma DONGSEO DISPLAY POLAND kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DONGSEO DISPLAY POLAND?

myk Nowy wpis

po co komu pytania o przyjęcie ta firma bierze jak leci płacą grosze

Staszek Nowy wpis

Wiecie coś o pracy w firmie? Czy w ogóle jest sens aplikować?

Dominika Nowicka

Cześć :)Możesz mi opisać sytuację? Bardzo Cię proszę o szczegóły......Kto dokładnie wprowadza karygodne zasady pracy ?a raczej mobbingu oraz jak wygląda malwersacji finansowych jak domniewmywam.Są to dla mnie cenne informację majace na celu poprawieniu jakości pracy oraz Firmy. Pozdrawiam.Dominika Nowicka.

@Dominika Nowicka

jak te informacje mogą byc dla Ciebie pomoce w celu poprawienia jakosci pracy oraz firmy skoro Ty tutaj nie pracujesz?

Domi
@Anna

Od pracowników , którzy z niechęcią wypowiadają i wypowiadali się o Firmie w czasie rzeczywistym jak i przeszłym.Uważasz ,że jest ok?Czytałaś komentarze ludzi niezadowolonych z pracy? ?Niestety zostały skasowane.Jeśli chcesz się dowiedzieć zapytaj w pracy.A sama zobaczysz.Pozdrawiam serdecznie.

Domi

Nie pracuję aczkolwiek wiem , co się w Firme dzieje :(

@Domi

gdzie są kasowane opinie pracowników? widziałas na tym portalu firme o której piszą dobrze-nie ma takiej bo zawsze piszę źle, natomaist interesuje mnie co innego, po co zbierasz informacje na temat tej firmy? bo cie nie przyjeli do pracy? i nie przyjmą-za wysokie progi dla ciebie. Sorry ale to juz zaczyna być mania przesladowcza z twojej strony na temat dsp-nie pracujesz tam juz 100 lat a dalej cie interesuje dirma-to jesty chore i sie leczy

Agnieszka
@@Anna

@Anna Z forum Gowork.pl kasowane są tylko i wyłącznie komentarze, które nie są zgodne z regulaminem. Wrzucam link do regulaminu, może okaże się komuś pomocny https://www.gowork.pl/regulamin. Wiecie może czy DONGSEO DISPLAY POLAND prowadzi nabór na wolne stanowiska pracy?

Biuro
@Agnieszka

Obecnie firma Dongseo Display Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: - technik utrzymania ruchu/ manager utrzymania ruchu - pracownik produkcyjny - operator maszyn produkcyjnych - magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - specjalista ds księgowych/ manager księgowości - pracownik porządkowy - ochroniarz Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: m.wota@dongseo-display.pl

Mechanik

Wymagania dość konkretnie omówione przez szefa działu. Pytania dotyczyły konkretnych przypadków budowy maszyn. Trochę było o doświadczeniu, ale przede wszystkim postawili na praktykę. Byłem na produkcji zobaczyć maszyny.

sporo, ale raczej konwencjonalne i przede wszystkim związane z umiejętnościami potrzebnymi na stanowisku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Biuro

Obecnie firma Dongseo Display Poland Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: - technik utrzymania ruchu - inżynier działu jakości - pracownik produkcyjny - operator maszyn produkcyjnych - magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe - kontroler jakości - księgowa Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: m.wota@dongseo-display.pl

Ch
@Biuro

Jaka stawka ?

wkurzona

nie polecam firmy ,zostałam wyrzucona ,raczej usłyszał ,,zwolnienie dyscyplinarne albo porozumienie stron" tylko dlatego ze zgłosiłam mobbing ,kierownik mnie przesladował, bo miałam lepsze wykształcenie i doświadczenie od niego a odważylam zwrócić mu uwagę że pracownicy z kontroli jakości pół dnia nie pracują

Kontrola jakosci

Czemu kłamiesz?

@Kontrola jakosci

za bardzo uczciwa jestem ,żeby kłamać o tym fakcie zamierzam powiadomić właściciela firmy jak będę mieć więcej czasu za kilka miesięcy ,nie mogę pozwolić żeby osoby które działają na szkodę firmy obejmowały tak ważne stanowisko

TO LEPIEJ PUJDE DO GAZET PRZYNAJMNIEJ KASE NA WYWIADACH ZAROBIE

@wkurzona

TO LEPIEJ PUJDE DO GAZET PRZYNAJMNIEJ KASE NA WYWIADACH ZAROBIE,BEDE NAJPOPULARNIEJSZA PODPADZIOCHA NA SWIECIE

wkurzona

ten komentarz mnie rozbawił ,zamierzam dac na forum wroławia na facebooku i poradzic sie ludzi co najlepiej z taka firma zobic dzieki za rade

@wkurzona

jak tam twojhe pisanie do gazet i innych isntytucji? jakas sprawa w sadzie juz jest o twoj rzekomy mobbing?

CoTuSieDziało

Nie polecam - Firma ma ogromne problemy finansowe, komornik ponaklejał naklejki na maszynach, a wypłaty były opóźnione. Jak chcecie otrzymać wynagrodzenie za swoją pracę to omijajcie szerokim łukiem.

@CoTuSieDziało

jak łatwo pisać bzdury niczym nie poparte, ciekawe czemu wyplaty sa wypłacane na 10tego, do tego fundusz socjalny,

Milunia

Witam wszystkich co się dzieje z wypłata mi naszymi wczoraj był 10.10.2018 a wypłaty nie bylo a przede wszystkim zaczęły lecieć odsetki bo wypłata jest do 10 a nie po 10

@Milunia

ciekawe, że tam taaakie rzecyz się dzieją ale nikt nie ma odwagi siengac po pip czy prokuraturę, molestuja wszystkich, nie wypłącaja wynagrodzen a mimo to dalej ludzie tma pracują za co>za powitrze?

Kim Dżong Un

Dno i metr mułu. Moje sugestie dla DONGSEO DISPLAY POLAND: Zawińcie ten interes aby zrobić miejsce dla normalnie funkcjonującej firmy. Lubię atmosferę w DONGSEO DISPLAY POLAND za: Kilku pracowników

Filip

Może jednak postępujemy nie do końca fair wobec firmy i uznali, że stracili zaufanie?

Rambo
@Filip

Niech przestaną się ośmieszać i rozejrzą wokół siebie. Postępowałem nie fair wobec firmy przez 7 lat? Nagle, kiedy im się (usunięte przez administratora) zapaliła i zwalniali ludzi to stracili do mnie zaufanie a teraz pracuje w innej firmie i znów postępuje nie fair??? To firma DSP postępuje nie fair wobec ludzi i za takie pieniądze jak oni oferują to niech się nie ośmieszają, bo w sąsiednich zakładach proponowane są normalne stawki i tamte firmy biją się o doświadczone osoby. Jak widzę i słyszę DSP to niedobrze mi się robi, chociaż oddałem tam kawał życia, potu i krwi również. Dostawałem pochwały jeszcze za normalnego prezesa. Już sam fakt, że zwolniła się Pani Marta świadczy o tym jak źle zaczęło się dziać w tej firmie. Była to osoba, która od pierwszego dnia pracowała w DongSeo i znała każdy detal i proces produkcyjny. Wiem przypadkowo, że teraz pracuje w innym zakładzie i jest tam bardzo chwalona. Reasumując: Pozbyliście się dobrych, wiernych, wieloletnich pracowników, którzy przez lata zapieprzali dzień i noc na zysk zakładu, który często był marnotrawiony przez kiepskie decyzje koreańskiego dyrektora i teraz czekają was już tylko pracownicy z Ukrainy. Nikt normalny nie pójdzie pracować do tego "zakładu" za takie śmieszne pieniądze, które proponujecie za pracę nomen omen ciężką. Więc będziecie prowadzić tą rekrutację do us*anego bankructwa czego z całego serca wam życzę...

akme
@Rambo

Tutaj masz kolego absolutną rację, ja to akurat sam uciekłem z tej firmy . Tam juz tylko Ukraina będzie pracować, bo oni przejeli nawet stanowiska kierownicze nie mając żadnego doświadczenia. Najbardziej smutne jest to, że resztka ludzi (Polaków) tam pracujących, chyba zatrzymała się w czasie bo wynagrodzenia w innych firmach sa o krocie wyzsze niz w Dongsio. Pozdrawiam i współczuję ludziom, ktorzy tam jeszcze sie mecza.

Biuro Dongseo

Odświeżamy ogłoszenie o rekrutacji. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach: 1. Pracownik produkcyjny. 2. Inżynier jakości 3. Pracownik kontroli jakości 4. Operator wózka widłowego. 5. Pracownik działu administracji Oferujemy: - umowę o pracę - zapewniamy transport darmowy z miast (i okolic): Legnica, Nowa Ruda, Świebodzice, Świdnica, Bielawa, Dzierżoniów, Ząbkowice - dofinansowanie do aktywności sportowej - pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ofertę sportową - zatrudnienie od zaraz - premię absencyjną Kontakt do działu rekrutacji: 71 738 94 03, m.wota@dongseo-display.pl

Tomasz

Konkurencja tak mocno inspiruje do pisania?

Biuro Dongseo

Rekrutacja do Dongseo trwa! Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiskach: 1. Pracownik produkcyjny. 2. Operator wózka widłowego. 3. Pracownik działu administracji Oferujemy: - umowę o pracę - zapewniamy transport darmowy z miast (i okolic): Legnica, Nowa Ruda, Świebodzice, Świdnica, Bielawa, Dzierżoniów, Ząbkowice - dofinansowanie do aktywności sportowej - pakiet benefitów, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ofertę sportową - zatrudnienie od zaraz - premię absencyjną Kontakt do działu rekrutacji: 71 738 94 03, m.wota@dongseo-display.pl

Maniek
@Biuro Dongseo

I trzeba było zwalniać operatorów? Teraz operatorzy pracują w Displayu, Purinie i innych firmach a Wy szukacie ludzi...Powodzenia w rekrutacji...

Janek
@Maniek

mnie wpisali w wypowiedzeniu brak zaufania jak klepałem po 2000 batonów to mieli zaufanie. Teraz pracuje w normalnej firmie.

Kto
@Biuro Dongseo

Za żadne pieniądze bym nie wrocila

Maja

@Maniek, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w DONGSEO DISPLAY POLAND, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam Cię do podzielenia się z nami swoją opinią. @Janek, a długo pracowałeś w tej firmie? Czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Maja

@Adam, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w DONGSEO DISPLAY POLAND. Zdecydowałeś się aplikować na interesujące Cię stanowisko? @Poli, rozumiem, że pracujesz w tej firmie. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Elik, Ty też jesteś pracownikiem DONGSEO DISPLAY POLAND, tak? Co możesz więcej powiedzieć o tym pracodawcy?

Maja

Kto aktualnie pracuje w tej firmie DONGSEO DISPLAY POLAND ? Czy możecie polecić tego pracodawcę? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik? Czy cały czas firma zatrudnia stazystów? Jeżeli macie jakiekolwiek informacje o tym pracodawcy to proszę podzielcie się z innymi.

ALEX
@Maja

Plusy: Sama praca nie jest zła. Liderzy, menadżerowie są ok. Miła atmosfera. Wolne weekendy. Wypłata na czas. Minusy: Zarobki - najniższa krajowa (nawet ze stażem w firmie 10 lat.) Praca w święta. Psełdo-związki zawodowe. Praca na maszynach bez atestów i spełniających norm UE. Trzeba przyjść i zobaczyć ;)

Przyjęcia dla spawaczy są u was na maga i tiga ??

Poli
@Adam

Tak, za najniższą krajową...

Elik

Słuchajcie praca jest ok ale co nie którzy liderzy nie jedna literka corocznie się mnie czepia o byle co

@Elik

Corocznie?? Jak corocznie? A kto w ogóle jest liderem? Łukasz i Bogdan na produkcji dalej?

Biuro Dongseo

Jesteśmy dynamiczną firmą, gdzie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Na nowo rozpoczęliśmy rekrutację na stanowiskach: pracownik produkcyjny, kontroler działu jakości i operator wózka widłowego.

@Biuro Dongseo

Oto link do ogłoszenia rekrutacyjnego na pracownika produkcji. https://pl.indeed.com/praca?q=dongseo%20display%20poland&vjk=9a45818ae74240b7

@Biuro Dongseo

Przyjmujecie pracowników, których kiedyś zwolniliście?

@Marian

Proszę podesłać CV na adres m.wota@dongseo-display.pl. Na pewno odpowiemy.

@Biuro Dongseo

A czy Pan Kim (niski w okularach) nadal jest kierownikiem produkcji?

@Marian

Tak, pan Kim jest nadal dyrektorem produkcji.

@Biuro Dongseo

No to się chyba nie dogadamy. Pozdrawiam

Maja

Kto udzieli merytorycznej informacji odnośnie tego pracodawcy? Polecacie? Jak przebiega współpraca? Są obecnie prowadzone rekrutacje? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w DONGSEO DISPLAY POLAND.

@Maja

Prowadzimy obecnie rekrutację na następujące stanowiska: pracownik działu utrzymania ruchu, kontroler jakości, operator wózka widłowego, pracownik działu administracji.

@Biuro Dongseo

Obecnie wstrzymaliśmy rekrutację na wszystkich stanowiskach. Proszę jednak mimo wszystko przesyłać CV, a na pewno je rozpatrzymy po wznowieniu rekrutacji.

Weteran
@Biuro Dongseo

To jest właśnie cała ta firma. Tyle lat a nic się nie zmienia. 5 kwietnia prowadzą rekrutację a 10 kwietnia rekrutacja wstrzymana. Hahaha Tragedia taka sama od lat.

Zostaw merytoryczną opinię o DONGSEO DISPLAY POLAND - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DONGSEO DISPLAY POLAND?

Kandydaci do pracy w DONGSEO DISPLAY POLAND napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DONGSEO DISPLAY POLAND