cnc serwis

Bytom

Opinie o cnc serwis

pracownik 2009-07-21 08:44
praccowalem tam 3 miesiace i nie polecam nikomu...szef to jeden wielki [usunięte przez administratora] i tyle w tym temacie..pozdro
Niedoszły Klient 2017-02-23 13:53
Co prawda nie pracowałam w tej firmie, ale mogę z perspektywy obsługi Klienta odradzić tą firmę. Chcąc się dowiedzieć o oferowanych przez nich produktach i usługach i omówić być może warunki współpracy skontaktowałam się z firmą. Byłam rozłączana zaraz po przedstawieniu się. Potem zostałam zwyzywana przez telefon, następnie nękano mnie głuchymi telefonami. Przestrzegam.
Cw 2017-02-26 11:03
Wysyłajcie Państwo wrzeciona do Bytowa to nie będziecie mieli problemów. Firma CNC SERWIS
KR 2017-03-01 11:19
Jako Prezes Zarządu Naszej Spółki z całą stanowczością mogę odpowiedzieć że Pani wielokrotnie prześladowała naszą Firmę proponując oferty którymi nie jesteśmy zainteresowani. Jeśli chodzi o zarzuty tej Pani informuję że każdego Klienta obsługujemy z wielkim szacunkiem i od nikogo telefonów nie odrzucamy ale zdarza się że ktoś jest bardzo natarczywy i wówczas potrafimy być niegrzeczni. W tym jednak przypadku utrata Klienta tak Panią bolała że jak widać szuka sposobów aby się odegrać.
Zostaw swoją opinię o cnc serwis - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cnc serwis