Opinie o Overmarket.Pl (Magneti Marelli Aftermarket Sp. Z O. O.) w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w Bielsko-Biała Grażyńskiego 141

XYZ

Uważam, że praca w HR w Marelli w BB to niestety nie jest dobry wybór. Może to typowe Automotive i nie ma czego więcej oczekiwać. Trzeba przygotować się na to, że zajmujesz się prowadzeniem całego procesu rekrutacji, zbierasz na na siebie wszystkie obelgi odnośnie spraw typowo kadrowych (o których masz prawo nie mieć pojęcia), a nawet zamawiasz kawę do kuchni (w sumie plus, że jest kawa i biurze). Wydaje mi się, że nie taka powinna być rola HR, a nawet jeśli to powinien być stworzony dobry system zastępstw i komunikacji, jakiś podział obowiązków. Jak pokażesz, że umiesz coś zrobić (w ramach pomocy drugiej osobie) to będziesz już to robił cały czas. Brakuje tam niestety dobrego Managera, który zadbałby o porządek, transparentność i po prostu zainteresowałby się pracownikami organizując np. codzienne 10 min spotkanie. Decydując się na pracę tam trzeba być świadomym, że będziesz wykonywać obowiązki za 2, 3, a czasem 4 osoby (zdarzało mi się). Wydaje mi się, że jest to wina kierownictwa, osób postawionych wyżej, którzy (moim zdaniem) nieracjonalnie podchodzą do pewnych spraw ze względu na oszczędności i np. kiedy osoba odchodzi z pracy na dłuższe L4 nie zatrudniają nikogo innego na jej miejsce (albo orientują się po roku, że coś jest nie tak i dopiero wtedy działają). Podsumowując: szkoła życia :) A przytaczając słowa pewnej pracującej tam osoby "nigdzie Ci nie będzie tak źle jak w Marelli" :) Pozdrawiam!

porto
@XYZ

(usunięte przez administratora) w kazdej korporacji . Wposcilismy soebie do kraju obcy kapital teraz mamy. A (usunięte przez administratora)tylko sie cieszy

Ahoj

Ten zakład to jedna wielka porażka dyrektor się zmienił ciekawe czy premia będzie

Dyro się zmienił ale szału z premiami nie ma hahaha

Ktoś

Panowie i Panie bez przesady z tą atmosferą w firmie, gdyby było naprawdę źle to byście odchodzili. A mimo wszystko każdy się cieszy, że ma pracę w Marelli i sobie chwali.

12345 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy w zakładzie jest duża rotacja ? Czy raczej stali pracownicy? Są jakieś fajne premie na święta, wakacje?

12345 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam zwalniajom w koncó czy nie szukam pracy i nie wiem czy się przyjąć?

Antek

Ktoś może się wypowiedzieć o pracy w dziale finansów ? Jak atmosfera, szefostwo? Nadgodziny to norma, czy proces jest ułożony na tyle dobrze, że sporadycznie?

Ananas Nowy wpis
@Antek

Szefowa bardzo fajna, co do reszty warunków to ciężko powiedzieć bo nie pracuje od kilku lat, ale kiedyś nadgodziny przy zamykaniu miesiąca były standardem.

Antek Nowy wpis
@Ananas

A dużo tych nadgodzin przy zamknięciu? Wypłacają potem te nadgodziny?

Ktoś

Najlepsze że pozwalniali ludzi a teraz kaza nadgodziny robić bo nie ma komu pracować. Pan kierownik hr powinien wylecieć na zbity pysk za takie coś.

Onaaaa

Chciałabym zacząć pracę w tym zakładzie gdzie się składa CV przez jakie biuro

Jerzy

Mam pytanie kto robi w soboty i niedziele ? Jaka stawka za godzinę ?

Brak korpusu

Juz prawie rok tam nie robie xd (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) xd Ale chociaz bucha mozna bylo na polu (usunięte przez administratora) zrobic im ten tysiac sztuk zeby miec spokoj i tak tam zlecialo 5 lat... z tego (usunięte przez administratora) a do normalnego zakladu jak przewzedlem 12 h zl wiecej do godziny... aktualnie 38 w zakladzie co wazniejsza ilosc by bylo teraz pewnie 24...i maszyny klamia bawet z skruszonymi familjnymi ciastkami w cylindrze gdzies se teraz auto smiga ????????

Grizzly

To było do przewidzenia tu zwolnieniami straszą a tu nadgodziny każą robić i po co to wszystko niech postawia sprawę jasno i się określą !

Robol

Zaczynają zwalniać i u nas. A gdzie są związki zawodowe? Jak zwykle nie robią nic. Potrafią tylko brać kasę.

Pasażer
@Robol

Za porozumieniem stron, więc godzić się nie trzeba. Jak jesteś w związkach to trzeba ich powiadomić i na nic się nie godzić jak nie chcesz. Tylko trzeba uważać bo presję wywierają. Niech zaproponują odprawy jak na FCA to pomyślimy.

Ciekawski

A odprawy jakieś dają?

@Ciekawski

Tak, dobre słowo pana szanownego kierownika hr. Jak trafisz na lepszy dzień to może i nawet dzien dobry usłyszysz, zaraz po próbie zastraszenia.

Czy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pasażer

Marelli dostało wypowiedzenie hali. Przenoszą się na ul. Szklaną koło Makro podobno. A na teren fiata wchodzi PGZ. I tyle by było firmy Marelli.

Niebajkopisarz
@Pasażer

Trochę bajki z tą PGZ :) plus halka przy auchanie to przecież 3 zaklad

@Pasażer

Chyba masz złe informacje synku, pgz nie stać na to by wykupić Marelli

Odrobiony

Jestem operatorem koparki. Lubię swoją pracę bo to wolny zawód. Trzeba kopać to kopie, nie trzeba to trzymam nogi na kierownicy. Płaca mi za całą dniówkę niezależnie ile dziur wykopie. Często nie kopie wcale, ale być trzeba i nikt nie każe mi brać łopate, bo przecież jestem operatorem koparki i muszę pilnować sprzętu, żeby nie dostał się w niepowołane ręce.

Trol

Jak się w porę nie opamięta naród Polski to ten naród Ukra...ki się rozpleni jak szarancza i tylko zostanie wspomnienie z naszej Ojczyzny. A gadanie że nie ma ludzi do pracy to jedno wielkie głupie gadanie pracodawcy ich biorą bo to jest tania siła robocza A oni się cieszą jak głupcy że mają robotę NIE ZDAJĄ SOBIE SPRAWY że są traktowani drugorzędnie jaki z tego wniosek taki że brak im ambicji i jak ta szarancza chłoną wszystko co się napatoczy po drodze należy im tylko współczuć takiego myślenia

Majster

Ukry nie Ukry :) nie chce ci się pracować w każdy weekend to twoja sprawa. Ukry robią to mają pierwszeństwo. Dla Makumby nie będzie wyjątków. Jeśli zakład to żenada to co w nim robisz jeszcze?

Wigel
@Majster

Ile premii wkoncu na święta ma być ?

Hans
@Wigel

wefwevgwerv
@Wigel

Chłopaki w FCA Tychy mieli 2100 zł.

Ahoj

Luk
@Ahoj

Jaki jest teraz u was dyrektor chodzi oto skąd przyszedł

Jarosław
@Ahoj

Z jakiego powody zmienił się dyrektor? Myślisz że te zmiany wyjdą na dobre i dadzą dodatkowe pieniądze? Wcześniej nie było premii?

Bez
@Jarosław

Zmienił się bo nie chciał już pracować z Włochami, którzy go ciśli o wynik. Premie są i zawsze będą bo są wpisane w porozumienie zbiorowe.

xXx
@Bez

Dyrektor zmienił się bo kręcił takie wały że doprowadził zakład do bankructwa i go w końcu wywalili.

Związkowiec
@Bez

Weź nie siej dezinformacji... Wokół podwyżki i premie inflacyjne a w tym zakładzie nie ma podwyżek i nie ma premii.

@Związkowiec

Może trzeba zgłosić do pipu pożar na hali i nie działające wyciągi nad maszynami, to się znajdzie czas na rozmowy.

Rere
@Robol

Czemu ludzie nie weźmiemy wszyscy w jeden dzień urlopu na żądanie ??

Cenzura
@Robol

Dlatego napisze to jeszcze raz. Zakład i związki mają nas w d#pie. Sami musimy walczyć o swoje. Lepiej żeby ludzie to zaczęli rozumieć.

Dyro się zmienił ale szału z premiami nie ma hahaha

Mag.

Znowu pan kierownik hr zaczna kombinować z rozliczaniem nadgodzin i sobut. Najpierw kaza przychodzić bez zachowania przepisowego dobowego odpoczynku a potem wspaniałomyślnie mówią że dzień będzie do wybrania. To trzeba zgłosić do pipa bo związki jedyne co robią to przybierają na wadże

Niestety w zakładzie panuje coraz większy (usunięte przez administratora)ze strony pana kierownika z broda i reszty jego klakierow , którzy co chwila wymyślają coraz to nowsze sposoby na utrudnienie życia pracownikom i dowaleniu im więcej pracy. Pozdrawiam pana majstra od wywozenia kartonow który jedyne co robi to produkuje de_bilne pomysły. Ludzie już mają dość a i związki zawodowe jakoś nic z tym nie robią.

Robol

Właśnie się zwalniam. Co mam z tym zrobić na zakładzie? Walnąć komuś w łeb czy zrobić jednoosobowa akcje protestacyjna?

Szeregowy
@Robol

Dla jasności. Do związków zawodowych należą nawet kierownikowie. Związki zawodowe mają konflikt wewnętrzny, bo nie wiedzą kogo bronić. A kierownik płaci wyższe składki od zwykłego pracownika. Dlatego związki zawodowe przede wszystkim prowadzą negocjacje z dyrekcją.

@Szeregowy

Czyli dzielicie ludzi na lepszych € i gorszych. To może zróbcie dwa związki zawodowe dla bogatych i biednych i możecie się między sobą gryźć. Wychodzi na to, że udział w związkach to strata kasy.

Tadeusz norek

Nie polecam tutaj pracy to nie zaklad to wykanczalnia ludzi ile bys zrobil to wiecznie jest malo wiecznie jest zle maszyny w stanie oplakanym serwis to chyba widzialy 100 lat temu ciagly teror i zastraszanie nisczenie psychiczne ciagle awarie ktorych nieroby ustawiacze nie potrafia naprawic a pozniej na fajrant pretensje czemu nie bylo normy musialbym kogos bardzo nie lubiec zeby mu polecic prace w tym wspoczesnym obozie koncentracyjnym

Robol

Niestety zakład schodzi na psy. Kierownik produkcji (maly z broda), drze mordę po wszystkich, uprawia (usunięte przez administratora), grozi pracownikom i ich obraża. Ci od planowania produkcji chyba mają pusta głowę, bo plan jest nierealny do realizacji i zrobiony chyba tylko po to żeby odegrać się na pracownikach którzy muszą go realizować. Pełno nowych ukraincow, ktorzy nie potrafią powiedzieć słowa po polsku i tylko machają łapami. No i wypadki (ostatnio komus kciuka obcielo) spowodowane złym stanem maszyn i zmuszaniem pracowników do robienia coraz więcej.

Na jakie wynagrodzenia może liczyć pracownik produkcji

Czy firma MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Yhyua

Na podwyższenie normy i dodatkowe godziny pracy w zamian na oszukaniu przy wypłacie, tak więc dybasz jak (usunięte przez administratora) charytatywnie ...

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 9 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.
1.9/5 Na podstawie 214 ocen.

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.