logo Metrohouse&Partnerzy S.A

Metrohouse&Partnerzy S.A

Kraków

Opinie o Metrohouse&Partnerzy S.A

KacHa eN 2014-01-21 09:32:21
Miałam nieprzyjemność pracować w jednej z nowootwartych placówek w Krakowie. Bałagan w papierach, przypadkowe odprawy, niezdrowa konkurencja między zespołami i doradcami. Atmosfery brak. Do tego jedne z najniższych prowizji w Krakowie co przy niezrozumiałych i nieczytelnych zasadach wynagrodzania po prostu dyswalifikuje tę firmę. Odradzam tym bardziej, że mozna dzisiaj znaleźć młode i dynamiczne firmy oferujące nawet 60% prowizję.

Kacha
Tadzioradzo 2014-01-30 20:48:41
Potwierdzam! Pracujesz za darmo! Szukają wszędzie haczyka aby ci tylko nie zapłacić! Mojejmu koledze nie zapłacili naleznej prowizji bo zrezygnował z pracy! Jak mozna pracować w takiej firmie?
Mc Arthur 2014-01-30 21:03:52
Pracowałem wczesniej w HB. Warunki w MH do HB to tak jak Żuławy przy Himalajach! Zero mozliwości i zero kompetencji! Na szczęście znalazłem już idealną firmę dla siebie. MH stanowczo odradzam!
ola 2016-04-20 15:44:57
Oczywiscie ,że istnieją w branży brokr=erskiej, wejdz na ich stronę,
Zostaw swoją opinię o Metrohouse&Partnerzy S.A - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohouse&Partnerzy S.A