SPRiON

Kielce

Opinie o SPRiON

Ola 2009-10-22 19:27:49
rzetelna i uczciwa organizacja jedna z niewielu posiadających zgodę MSWiA, której efekty pracy nie są zatajane.
wolontariuszka 2010-03-05 11:43:54
chodzę regularnie na kwesty i jest super , mili opiekunowie i wszystko jest klarowne. Pozdrawiam wolontariat:)
wtajemniczony 2010-08-20 19:43:21
w krakowie juz tak ladnie nie jest... osoba dyrektora hmmm... bardzo kontrowersyjna
kakak 2010-08-27 00:53:47
i tu sie zgadzam
anonimowa 2010-10-19 22:21:05
chyba musiales tam byc u niego i korzystać ? znam tego człowieka duzo pomaga i wlasnie czasem takim jak ty . co [treść usunięta przez moderatora], ale takie jest podziekowanie dla tego człowieka . Popieram go i jest super człowiek. realizuje z uporem marzenia i niesie pomoc innym.
Monika - wolontariuszka 2010-10-19 22:30:11
Fajni pracownicy wolontariusze. Super ludzie. pieniadze licza wszyscy razem. Wiadomo ile każdy zebrał. Wreszcie ktos mówi ile zbierze. Popieram to dzieła. Monika z Bytomia.
wolontariusz 2010-10-27 08:52:28
tak maja zgode mswia bo [treść usunięta przez moderatora] ministerstwo przy rozliczaniu sie z kwest. znam dobrze dyrektora i wiem co robi, ale mam nadzieje ze niedlugo odpokutuje za wszystkie krzywdy ktore wyrządził niepełnosprawnym, [treść usunięta przez moderatora]. a w kucku buduje klasztor a instytut to tylko [treść usunięta przez moderatora]. chce byc jak [dane osobowe usunięte przez moderatora] chociaz nie jest zakonnikiem-nosi habit i podaje sie za zakonnika. wszyscy pokrzywdzeni piszcie tu nie bójcie sie- moze to pomoze zeby przestal [treść usunięta przez moderatora] tyle pieniedzy
wtajemniczony 2010-10-31 19:53:23
JA ROWNIEZ GO ZNAM AZ NAZBYT DOBRZE '[treść usunięta przez moderatora] ksiedza benedyktyna" DYREKTORA i podpisuje sie pod tym iz ten czlowiek Jest [treść usunięta przez moderatora].Zadnym ksiedzem nie jest- [treść usunięta przez moderatora]. Ciekawe co robi z pieniedzmi z kwest-[treść usunięta przez moderatora] ! Zapytajcie o niego w jakimkolwiek lokalu [treść usunięta przez moderatora]....
wtajemniczony 2010-10-31 23:25:47
w zupełnosci sie z tym zgadzam
wiem 2010-11-09 18:32:14
czy ktos byl z nim w dobrych kontaktach jak sprzedal wozki inwalidzkie co dostal z anglii na [treść usunięta przez moderatora]? pytam bo potrzebuje anonimowo oczywiscie jakis informacji komu i za ile sprzedal. szukam [treść usunięta przez moderatora] a wcale nie pomogl. akcja jest dosc powazna. po prostu S T O P ! [treść usunięta przez moderatora] niedlugo napisze tu o efektach. przylączcie sie skoro tez wiecie o tych [treść usunięta przez moderatora]. pozdrawiam
oszukany 2010-11-10 19:45:51
oj,,, wielu o tym wie... zapytaj pana [dane osobowe usunięte przez moderatora] bliskiego współpracownika Pana Dyrektora lub któregokolwiek pracownika ciiichoooo - to tajemnica poliszynela....
wykorzystany i oszukany 2010-11-12 14:22:40
czy ktos dolaczy sie do zlozenia zeznan na prokuraturze na temat jego oszustw?
niepełnosprawna- Tatjana. 2010-11-12 19:40:13
wózki z tego co mi wiadomo sa u trzech osob. a reszte miala pani [usunięte przez moderatora], właśnie mi dyrektor jeden przyznał a Pani [usunięte przez moderatora] mi go nie wydała. Jestem ciekawe co Ta Pani niepełnosprawna zrobila z tym wózkiem dla mnie. Stowarzyszenie pokryło mi częściowo podjazd na wózek elektryczny. Uwazam, ze dyrektor powinien to zgołosić do prokorutora bo te sprawy, ktore sa umieszczane sa karalne. Juz poinformowalam instytucje o tym precedensie. Mam nadzieje, że pisarz tych rzeczy zostanie ukarany solemnie. Tatjana, która może zaswiadczyć o pomocy od SPRiON. p.s współczuje ci człowieku, kimkolwiek jesteś. Ale czy się nie wydaje wam, że ten pisarz powinien coś o sobie powiedzieć. Mam nadzieje, że się szybko go wyłapie.
zakonnik 2010-11-16 02:53:52
Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy...i taką [usunięte przez moderatora] kara czeka mam nadzieję ze juz wkrótce...czas najwyższy za te oszustwa
anonim 2010-12-08 11:08:50
... z tego co wiem juz prokuratura sie zajela "kierownictwem stowarzyszenia"... nawet powstal film... ;-) niebawem na szklanym ekranie "niecodzienne wpadki Pana / ksiedza [usunięte przez moderatora]" cdn.
hihi 2014-09-17 22:04:40
fakt, w internecie coraz mniej opinii o nich jest, chyba sprawa zamknięta
olek 2015-02-03 13:28:44
taaak, jejku, non stop tutaj pisze jakiś rozżalony pracownik, bo został wyrzucony.. ale nie wydaje mi się, żeby był wyrzucony za nim tak naprawde. każdy jakby ma świadomość tego, ze coś robi albo dobrze albo źle no i co to mu da, ze napisze na forum, ze praca taka czy siaka była naprawdę. co to ma na celu?
Darek 2016-05-13 23:01:32
No skoro nie poszukują ludzi do pracy, to generalnie nie ma powodu aby się w jakiś sposób denerwować, bo może kiedyś zaczną, wszak wiadomo jak jest w Sprion
Zostaw swoją opinię o SPRiON - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPRiON