Sklep Swojscy

Puławy

Opinie o Sklep Swojscy

kasia25sw 2016-08-03 14:27
Nie polecam sklepu swojscy na hali targowej,pani w czarnych krótkich włosach wyśmiewa klientów,zle wydaje resztę,jest niemiła i opryskliwa.Przez jej zachowanie juz wiecej tam nie pojde i nie polece tego sklepu nikomu ze swoich znajomych.
Tomasek_07 2016-08-21 21:11
Chyba się tam zmieniają Kasiu :) ale fakt masz racje jest tam taka pani bardzo niemiła, chamska nawet i też jak piszesz oszukuje czasem z resztą.
Agnieszka Parker 2017-03-23 12:19
Sklep Swojscy na Fildorfa Nila - nie wiadomo, gdzie zaczyna, gdzie konczy sie kolejka. Brak organizacji. Drogo. A najgorsze - sprzedawczynie niemile, wrecz chamskie. Poza tym odmawiaja ukrojenia 30 dkg kawalka boczku! Szkoda czasu, pieniedzy i nerwow.
Niki 2017-07-04 23:42
Ja robię zakupy w sklepie przy ulicy F. Nila i jestem mega zadowolona.
Dziewczyny tam pracujące cudowne zawsze doradzą i obsłużą z miłym uśmiechem , a finał tego taki : zawsze wychodzę od nich w super nastroju i z pysznościami .
Chylę czoło w stronę dziewczyn zasługujecie na super premię, a szef czy szefowa może być dumna z takich pracownic.
Z czystym sumieniem polecam ten sklep.
Zostaw swoją opinię o Sklep Swojscy - Puławy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Swojscy