Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Myślę nad złożeniem CV na stanowisko rozbiorów. Czytam, że dwa lata temu pracowali tam głównie pracownicy z Ukrainy, a Polakom trudno było dostać wakat. Sytuacja nadal tak wygląda? Czy jednak jest szansa, aby móc się przyjąć? Poza tym, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Bo wiem, że o zarobkach pisano, że były niskie...

Znany Nowy wpis

Część Zan kogoś stronę , blog, wpisy, czy tam grupę gdzie pisali pracownicy Henryk Kania. Chodzi mi o pracowników z lat 2015 ze starego zakładu na Korczaka

Gucio Nowy wpis

Hej, chciałbym dopytać o orientacyjne zarobki w firmie na start i czy po kilku miesiącach można liczyć na coś więcej niż na początku? Widziałem wiele komentarzy, w których pisaliście, że jest "wyzysk", "zarobisz 2300", itp., jak to wygląda teraz? Jest lepiej?

onA

NAGORSZA FIRMA Z JAKĄ MIAŁAM DO CZYNIENIA

Elo
@onA

Bez przesady pracowałeś w innych firmach?

Belka Nowy wpis
@onA

Szkoda słów na tą pracę .najgorsza to jest jedna (usunięte przez administratora) stara złośliwa niech Silesia zrobi znia porządek z pa.......

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Leszno
Mariusz

Byłem na stanowisku rozbiorów i nie za bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Bardzo niskie zarobki, a odkąd są ludzie z Ukrainy to praktycznie polski pracownik się nie liczy. Obecnie pracuję w zakładach mięsnych w Niemcach prawie od 4 miesięcy i jest zupełnie inaczej choć pracować też trzeba. Mam Niemiecką umową oraz zatrudnienie z całym pakietem ubezpieczeniowym, wypłata jest o wiele wyższa. Jak by ktoś chciał popracować w dobrej firmie to macie kontakt do szefa w Niemcach +48 531 676 755 +49 174 1765898

Aneta
@Mariusz

Piszesz ze bardzo niskie zarobki, czyli jakie? Najniższa krajowa czy troche wiecej płaca?

@Aneta

To że najwięcej zarobisz 2300 nielicz na nic więcej a Napracujesz się ciezko

Wiktoria
@Jola

na każdym stanowisku się tyle zarabia?

@Wiktoria

Dzwońcie do kadr to wam powiedzą ile zarobicie kokosów nie ma i szacunku do ludzi także

Nikt
@Mariusz

Bzdura, u niemiaszkow to dopiero jest wyzysk. Bylem tam gdzie Ty i nie wrócę więcej.

Arx

W latach 2010 2015 czy odbywały się takie imprezy integracyjne dla pracowników

Czy były imprezy integracyjne w latach 2010 2015 w knajpie Sułtan

Arx

Kiedy były imprezy zakładowe. W jakich miesiacach

Barbara

Brak szacunku? Bo widzę, że takie określenie tutaj padło odnośnie kadr. Faktycznie tak jest czy ktoś troszkę przedobrzył z pisaniem tego? Podobno stawiają teraz tutaj głównie na Ukrainę, to prawda? Ma ktoś jakieś aktualne doświadczenia z nimi?

@Barbara

Omijajcie tą firmę ,brak szacunku na paczkowni czterobrygadowka,wypłaty małe i tylko obgadywanie i poniżanie.na jednej zmianie jest kobieta która rządzi bardziej jak majster poniża ludzi wydziera się ,i nikt nic z tym nie robi

Barbara
@Jola

Małe wypłaty tzn? I ta Pani to czemu krzyczy, bo chyba nie rozumiem, ona jest rozliczana za wynik waszej pracy? To współpracownica czy liderka jakaś?

@Barbara

Oczywiście że zwykły pracownik ,wykończaja ludzi małe wypłaty jak zarobisz 2600 to będzie dobrze

Mirosław
@Jola

Ja zwykły pracownik to jeszcze nikt jej nie zgasił? Takie krzyki to tylko źle wpływają na atmosferę i motywacje do pracy. Kierownik nie może zrobić z tym porządku?

Jak się pracuje z ludźmi z Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Elo

Ok

Co się tam dzieje na starym zakładzie? Po co go likwidują ?czy będą zwolnienia?

@Ania

Wiele wersji... jedni mówią że zamykają i idzie na sprzedaż, inni że będzie modernizowany... I jeszcze kilka innych wersji. Podobno razem z pszczyna maja zamknąć mokrsko. Cos mi się wydaje że duduś się przeliczył i nie jest w stanie utrzymać zakładów. Produkcja to totalne (usunięte przez administratora) praktycznie nic nie produkują te zakłady. Będzie kania bis

Czy produkują Państwo nadal ketchup Kania?

@Andrzej

Nie produkują nic, bo są zlikwidowani. Zarządca ogłosił upadłość w grudniu 2020 chyba.

Aaaa
@Andrzej

Henryk Kania z Pszczyny nie produkował ketchupu. Tylko wyroby mięsne

Mateusz

Czy zakłady maja postój przez pandemie ?

@Mateusz

Zakłady mają przestój przez (usunięte przez administratora), który to założył xD grozi mu do 25 lat więzienia.

bumerang

jaja sobie robią z takimi wypłatami, nie dość ,ze zarobki poszły w górę ,zmniejszono podatek od wynagrodzenia to wypłaty jak w ochronie i dalej czeski film, tu raczej płacą za układy niż za zaangażowanie,więc nie ma się co wysilać tylko ściamniać tak jak inni

Podpis
@bumerang

Chcialbys wyplate jak ochrona ????

Podpis
@bumerang

Ta, uważaj bo zarobisz tyle co ochrona ????

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Aaaa

Nie

Barti

Ja tez odzyskałem Jak ktoś chce pomocy to podpowiem przez maila . Można pisać do mnie bartoszdesperak@gmail.com

Udało się!!! Odzyskałem pieniądze swoje pieniądze.

Ciekawy

Jak się teraz pracuje na paczkowni? W Goczałkowicach? Coś się zmieniło?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ojoj

Wigilia majowa jest wolna od pracy

As

Może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda aktualnie praca w firmie Zakłady Mięsne Silesia? Widzę są przyjęcia

Aaaaaa
@As

Dajcie znać czy poprawily sie warunki bytowe i socjalne...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.