Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Jeśli do jutra do godziny 8 nie będzie przelewu składam pozew

Ptacownik

Ktoś się pod tym podpisuje?

Anika

Zgłoszone do PiPu. Jutro jak kasy nie będzie to idę do ZUSu a jak to nie pomoże to do sądu. Żadnych konkretnych informacji odnośnie wypłat. Ile można kurde czekać?! Polakom nikt nie pomoże.... taki chory kraj...

Laura

Proponuję pozew zbiorowy do Sądu Pracy o wypłatę wynagrodzenia z odsetkami!!! W kupie siła i nie będą nas rozpatrywać personalnie (albo będą ale dłużej) a pozew nie oznacza rozwiązania umowy !

Megi
@Laura

Jestem za????????

Qankn

Tylko tak piszesz ze składasz pozew a to widać ze uk jest wiecej warta od was nic nie potraficie zrobić dajecie sie chujać i tyle !!! Mial być strajk gdzie (usunięte przez administratora) jest boicie sie polacy (usunięte przez administratora) jestescie co roboty nie ma w polse jak was zwolnia za strajk LUDZIE Z KANI (usunięte przez administratora) DAJA SIE (usunięte przez administratora) HK UK POZDRAWIA !!!!

@Qankn

Jak coś to UA a nie UK

Ojoj

To już składajcie pozwy, bo do 8 żaden bank nie zaksieguje żadnego przelewu.

Pracownica11
@Ojoj

A skąd wiesz?

Ojoj
@Pracownica11

Bo dopiero zaczną pracę od kawy o 8, a pierwsze przelewy są chyba o 10.30, przynajmniej w PKO

@Laura

Tylko trzeba wiedzieć kto dokładnie jeszcze nie ma wypłaty a to już bardziej skomplikowana sprawa

Laura

To nie problem możemy się gdzieś skrzyknąć, jakiś mac cy cuś ???? ale odzew słaby, to raczej nie ma sęsu

M

I co strajkowaliscie pod tym zakładem czy nadal brak wam jaj aby tam się wybrać

Jarosław

Byłem w czwartek w pracy i słyszałem z dobrych źródeł że wypłat za sierpień już nie będzie. Produkcja stoi I nie ma żadnych planów produkcyjnych, wszystko anulowane. Nawet firma która zaopatrwala zakład w ubrania robocze oproznila wszystkie szafki także nie ma się w co przebrać. To smutne ale czas na zmiany, na początek zmianę pracy. Pozdrawiam.

Aaaa

Któraś z dziewczyn będących na macierzynskim dostały przelew?

Ja nie
@Aaaa

Ja niestety nie.;(

Oj
@Aaaa

Macierzyński wypłaca ZUS to jakim prawem zakład trzymie tą kasę czy tak wogole można?

Aaa
@Oj

No musiałby sie kors dowiedziec w zusie jak to jest dokladnie.

@Oj

Musisz iść do ZUS i zgłosić że pracodawca Ci zasiłku nie wypłaca.

ZUS ma 30 dni na odpowiedź, dlatego lepiej to zrobić jaknajszybciej

Aiwo

Jest info odnośnie nowych propozycji spłat. Może ktoś znający się zerknie, w której grupie są pracownicy ??? W 6 ??? Jeżeli tak, to proszę doczytać kiedy, w jakiej wysokości i przez jaki okres czasu będą wypłaty dla tej grupy. Ale od razu piszę - nie jestem pewien, czy pracownicy są tutaj ujęci. http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/34027220,zaklady-miesne-henryk-kania-sa-w-restrukturyzacji-41-2019-zlozenie-zaktualizowanych-propozycji-ukladowych-oraz-projektu-planu-restrukturyzacyjnego

@Aiwo

Szczerze to wygląda to tak jakby pracownicy w ogole nie byli i ujęci

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Hej jest praca w Sosnowcu jak by nas było więcej to by latał bus kto chętny praca w zakładach mięsnych Piscie

xoxo

Wszyscy pracownicy na l4 dostali wyplaty ?

Nie ma

Nie

Pracownik2

Nie

@Pracownik2

Nie...

Pszczyniok
@xoxo

Nie, niestety nie wpłynął zasiłek chorobowy! Czekam może

Prosba

Proszę o rade jak rozsądnie sie zwolnić żeby dostać odprawę? Czy są jakieś oficjalnie informacje o tym ze będą zwalniać?

@Prosba

Napisz wypowiedzenie w trybie natychmiastowym z winy pracodawcy. Jako powód podaj brak wypłaty - wypłata zgodnie z umową o pracę miała nastąpić za lipiec 2019 dnia ..... (tutaj wpisz kiedy np. 10.08) a do dnia dzisiejszego czyli... (tu wpisz datę) nadal pobory nie zostały wypłacone.

@Aiwo

Twoje: Imię, nazwisko, adres DO Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Oddział : tu wpisz gdzie pracujesz Rozwiązanie umowy o pracę przez pracownika bez wypowiedzenia z winy pracodawcy Z dniem……………………..r. rozwiązuję umowę o pracę zawartą w dniu………………… r. na czas ……………………….w trybie art. 55 § 1 1 k.p. Przyczynę rozwiązania umowy stanowi ciężkie naruszenie przez pracodawcę obowiązków pracowniczych. Nieterminowe wypłacenie wynagrodzenia stanowi bowiem ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy, niezależnie od tego, czy przyczyną takiej sytuacji jest niezawiniony przez pracodawcę brak środków finansowych na wypłaty (wyrok Sądu Najwyższego z 4 kwietnia 2000 roku o sygn. I PKN 516/99). W związku z powyższym zgłaszam roszczenie o wypłatę przysługującego mi odszkodowania za okres wypowiedzenia, czyli za okres (zależy ile masz na umowie) miesiąca. ……………..………………… (podpis pracownika)

Hallo

Firma zbankrutowała, a wy czekacie na kasę? Gdzie wy macie rozum? Kasy NIE MA. Teraz są przepychanki jak tu wyciągnąć ze sprzętu i hal kasę i komu to sprzedać, a wy jak te łosie czekacie zamiast szukać innej pracy.

Nieznajoma

To jak spotykamy się o 9 pod Eko. Bo dziś jak ktoś nie ma to już nie będzie.

Nieznajoma

Jak dziś nie będzie przelewów spotkajmy się wszyscy pod starym zakładem o 9 rano pasuje

@Nieznajoma

Stary zakład nie pracuje, nie ma tam osób decydujących! Tak więc równie dobrze można się spotkać w knajpie na piwie lub w parku na ławce! Jedyne miejsce, aby zostać zauważonym to główny zakład w Goczałkowicach!

Zzzz

I co kasy dalej nie ma.. a miała byc do konca tygodnia. Co juz slysze od dwoch tygodni. (usunięte przez administratora)

W poniedziałek oczywiście

Bbbb

Podobno na starym zakladzie pracuja? Prawda to?

prac
@Bbbb

na nowym pracuja

szwajcarski fundusz

Co wy gadacie, Heniek ma już załatwiony szwajcarski fundusz, zaraz kasy będzie jak lodu (głównie w jego kieszeni). Heniu nie zostawi nas, nadejdzie jak sam Godot i będziemy pławić się w luksusie.

To dalej lipa , nie ma planu restrukturyzacji oficjalnie. Za sierpień to zapomnijcie o pieniądzach. Trzeba stad wiać. Zero produkcji , zero sprzedaży , zero wypłaty

Oli

Dlaczego ciągle to przesuwają?

@Oli

Dogadują się z kimś albo nie mają pomysłu..

Andrew

A może Rada Wierzycieli nie dała się nabrać na dzierżawę zakładu ZMHK "zewnętrznej" firmie HK Trade. Tyle że ta sama rada żeby odzyskać jakiekolwiek pieniądze może się na to zgodzić.

Hallo
@Andrew

Wierzyciele (główni( będą dążyć do zlicytowania spółki kawałek po kawałku. Jest to plus bo cześć miejsc pracy powinna ostać się.

Pracownik24643

Ludzie wchodząc tutaj czyta się tylko o jednym. "Nie ma kasy. Dalej bez wypłat." Tak wiemy, że nie ma kasy, każdy ma wgląd na swoje konto i widzi,nie musicie codziennie pisać o tym, że nie dostaliscie wynagrodzenia. Ci co dostali,to gratuluję, nie zostaliście chyba bankrutami . Jak idą wypłaty? Kto dostanie kto nie ? Nie wiadomo,mają swój spis i się tego trzymają. Radziłbym wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast codziennie wchodzić tutaj i pisać o tym że "nie ma wypłat, to żałosne dalej bez kasy". Więc albo po prostu cierpliwie sobie poczekacie albo się zwolnijcie.

@Pracownik24643

Myślę , że piszą , bo panuje euforia wśród wyżej postawionych , derektory twierdzą że wszystkie wypłaty już poszły ???????????? i to powtażaja

Dla chcecego nic trudnego

Do ludzi co piszą że nima kasy nima za co żyć, siedzicie prawie poł roku w domu i czekacie aż henio wypłaci wam postojowe, korzystacie z tego idzcie gdzieś dorobić ja odrazu se robote załatwiłem i mam dwie wyplaty na czarno ponad 3 tyś + henio rzuci 2,5. Ja wyplate od henia dostalem 2 dni później ale nawet jak bym nie dostał to jestem w stanie poczekać bo jest wyplata z innej roboty. No ale jak komuś sie niechce robić to dalej beczcie ze nima kasy. Ja bym się bał czekać bez innej pracy na wyplate od kani jak bym nie miał żadnych oszczędności. Tylko prosze nie pisać że niema gdzie iść do roboty bo roboty jest od groma.

Megi
@Dla chcecego nic trudnego

A samotna matka z malym dzieckiem gdzie ma isc dorobic?

Mini
@Dla chcecego nic trudnego

Chwal się więcej jak Ci skarbowka mandat wystawi to Cię z butów wyrwie a po IP szybko dojdą ktoś Ty

Hehe
@Mini

Sie nie chwale tylko doradzam po ip nie znajdą zawsze mam wlaczonego vpn-a teraz jak chce to niech szukaja obecne ip to australia

Heniek Kania

Za co wy kasę chcecie jak nie przychodzicie do pracy

Bębenek
@Heniek Kania

Jak nie chodzimy kogo to wina nasza miałeś płacić postojowe gdzie one sa co!!! ludzie maja dzieci ty tez byś sie upominał to ogłoś ze jesteś bankrut i bedzie po sprawie !!! Zreszta tak jesteś ale kase masz wypłacić bo narobimy wiekszej wojny niż uk !!!nie odpuszcza ci tak ludzie łatwo zapomnij !!!!

To się w głowie nie mieści , Kasy dalej NIE MA !!!!! Jak oni to płacą , jedni wczoraj mieli a inni dalej NIC !!!!

Nie ma kasy, nie ma informacji i nie będzie.

Nie ma

Mamy 29.08 A pieniędzy jak nie było tak nie ma!!!!!!!!!!

Pracownica11
@Nie ma

Tez nie mam w dalszym ciagu

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.