Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

No co za h.....e. wypowiedzenie złożyłam miesiąc temu a na resztę kasy czekam do dziś. No to już chyba więcej niż przegięcie. A gdzie nadzór sądowy. To już chyba nie tylko pip ale i prokurator. Oczywiście nie przekupiony.

A co jeśli dzisiaj znowu nie będzie wypłaty? Robimy jakiś strajk? Przecież to już przegięcie.

Smileyguy

Strajk? Jak chcesz zatankować? Nie przyjdziesz do pracy ? ;) czy bedziesz wolniej pracował? Każdy kto ma troche oleju w głowie powysyłał juz CV i albo pracuje na zleceniu albo na lewo do czasu az się cos wyjaśni. A wypłaty od kwietnia nie bylo w terminie więc o co ten hałas?

Esa

A wypłaty jak niema tak niema czeba coś z tym zrobić

zagraniczny worker

Ja poszedłem do takiej pracy, gdzie wypłaty są do 25 dnia każdego miesiąca.

@Smileyguy

ty masz olej w d..ie. Ty myślisz że jak już ktoś gdzieś pracuje , wróći do Kanii z powrotem. Uwież mi że nikt już tam nie wróci , straci tylko kania , swoich stałych pracowników.

Pracownik M

Czy Ktoś na zasiłku dostal już pieniądze?

Produkcja

Obstawiacie że o której w poniedziałek dostaniemy wypłatę?

Ojoj
@Produkcja

Oby nie w lany poniedziałek

Pracownik T
@Produkcja

Oby już była po to 9 dzień po terminie.

@Pracownik T

10 dzień po terminie. 10 sierpnia wypadł na sobotę wiec wypłatę powinnismy dostać DO piątku, 9 sierpnia.

Oj
@Ojoj

DOBRE HAHAHA

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

Marjan

Pracuje jeszcze w goczałkowicach pani Agata na przyprawach, czy sie zwolniła

@Marjan

chcesz się z nią umówić na randkę?

Marjan
@pracownik

Nie nie chce, to nie jest portal randkowy, tylko pytałem, ale jak masz problem z odpowiedzią to się zamknij

M

Mało liżesz

Pracownik H

Szkoda gadać...Najgorszy jest brak informacji.

@M

Ty dałeś to dostałeś

ile razy dałeś , że dostałeś?

Esa

Nie ma wypłaty a kadry nie odbierają

Pracownik E
@Esa

Pewnie nie ma co liczyć że dziś będzie.

Ok
@Pracownik E

Dziś? Jak będzie w tym miesiącu to będzie dobrze. Ludzie którzy pracują nie mają kasy, więc nie wiem co będzie z tymi na l4 czy wypowiedzeniach, ale oni akurat dla firmy są zbędni.

M
@M

Zwolniłem się już 2 miesiące temu nie potraficie się zjednoczyć chodzicie do tej roboty z nadzieja jak małe dzieci.

Buhaha

Śmiać mi się z was chce:) Myślicie że ktoś tu czyta wasze żale i tym się przejmuje??Zamiast tu wypisywać to ludziska zróbcie coś!!! Naprzykład poszukajcie innej pracy, bo pracy nie brakuje kto chce to będzie pracować a nie co miesiąc tu wypisywał brednie i się żalił że nie ma kasy!!!!

@Buhaha

Masz rację czas najwyższy się zwolnić!!!!!!

Cześć dostala wypłate , reszta czeka juz ponad tydzień. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) mlodzi ledwo przyjeci mają kase a starzy pracownicy nie. To odczego zależy ze ci dostali a reszta nie. Co za głupi matol za to odpowiada?

Marshal

Pani DR odpowiada tak jak i za cała porażkę tej firmy

No to jak już nie płacą , czas najwyższy się pożegnać

Czyli produkcja Morsko ,Pszczyna na zero .Szykuja się zwolnienia

Pracownik mokrsko

Zawiadomił ktoś już pip ?

Pracownik I
@Pracownik mokrsko

A myślisz że coś z tym zrobi?

@Pracownik I

Myśle ze tak, warto próbować, ja już zawiadomienie złożyłem

podpis

Trzeba bylo sie uczyc to byscie teraz mieli wyplaty

Bo trzeba pod zakladem zrobic raban tak jak ukraincy a nie lamentowac jak dlugo im mozna na to pzwalac zeby nas robili w glupka jedna osoba nic nie zdziala ale wieksza grupa juz tak i tak nie ma nic do stracenia.

podpis

zrobili raban i wrocili do domciu

Ziomek

16 a tu nie ma wyplaty zgroza.

Ziomek

Jak mozna tak z ludzmi postepowac. Zadnych informacji, zadnych konkretow. A co najlepsze ze kierownictwo siedzi w pracy i wszystko wie co sie dzieje w firmie. Kodeks pracy obejmuje nas wszystkich wiec w umowie pisze do 10 to ma byc do 10 przeciez to jest lamanie prawa. Najlepsze jest to ze firma jest w restrukturyzacji pilnuje ich sąd a tu takie jajca wychodzą. Widocznie wszystko ustawione.

@Ziomek

To są prości ludzie którzy nie wiadzą jak taką firmą , spółką zarzadzać. Chwalić sie miliardowym przychodem a za dwa lata spółka praktycznie już nie istnieje.

@Ziomek

Każdy ręce umywa , nadzorca ktory miał pilnować wypłaty - teraz też jest zamieszany w ten bajzel. Nadzorca przyznaj się ile ci k...a zaplacili za milczenie?

Produkcja

W biedronce przy zakupie 12 piw dostaje się 6 za darmo, a wypłaty dalej nie ma ;_;

To jak to jest k...a z wypłatami . Nowy pracownik poł roku temu zatrudniony ( faktycznie przerobil 3 miesiace - 3 miesiace na postojowym) , ma na koncie wypłate a stary pracownik dalej nie ma pieniedzy. Zadnego poszanowania starych pracowników. Albo wszyscy dostaja w tym samym czasie albo nikt . Nie dziwie sie że zaklad jest w takim miejscu jakim sie znalazl , poprostu zarzadzajacy nie umieją prowadzic taką społkę.

B

Nie dosc że wypłaty takie marne to jeszcze ich brak śmiechu warte ????

@B

Gdzie jest nadzorca sądowy , czemu k...a tego nie pilnuje aby na czas były te marne grosze ??!.

Aiwo
@pracownik

Teraz Kania nie ma dostępu do pieniędzy. Komu, kiedy i ile przelać (jak jest z czego) to decyzja nadzorcy!

Wkurzona
@pracownik

Ja dzwonilam do plac i tez m powiedzieli ze od tygodnia do 2 tygodni to jest kpina.

Anika

Dostał juz ktos kase za macierzyńskie?

Anika
@Anika

Znajoma mi powiedziala ze Podobno wypłaty mają być za 2 tygodnie...????

Stream
@Anika

Dziś tez słyszałem takie info: do 2 tyg będą wypłaty. Nie było żadnej informacji o takich opóźnieniach. To przykre, że każdy nas olał i nie ma śmiałości powiedzieć jak jest.

Pracownik R

Niestety nie.

Esa

Czy wiadomo coś o wypłatach kiedy będ???

Wkurzona
@Esa

Jest 14 a pieniedzy brak nawet w placach nie odbieraj.jak dlugo jeszcze.

@Wkurzona

Jak by ktoś wiedział o przelewach to piszcie bo wszyscy czekamy na wypłatę.

Od kilku miesięcy wypłata jest wypłacana do 20. każdego miesiąca - dlaczego niby w tym ma być inaczej. Skończcie żale.

Stream

Premii nie mam, wypłaty tez nie. Sądziłem, że się pojawi na koncie po 18:00 :(

a ty ci...u dostales pieniadze! osle głupi . Teraz sytuacja jest całkiem inna niz 2 czy 1 miesiac temu. Niby z czego ma placic jak produkcja jest prawie zerowa głupolu.

@pracownik

jeszcze pisze skonczcie żale(usunięte przez administratora)

@pracownik

Czy naprawdę uważasz, że pisząc tu coś zdziałasz? Idź do kadr to się dowiesz, że wypłata do 20. będzie. Każdy widział jaka jest sytuacja od blisko pół roku i mógł się zwolnić i teraz dostawać gdzie indziej wypłatę na czas.

Mg

Pracujcie dalej zlamasy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.